ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


پری Craz Northwood پسران چوگان سرپهن

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: من سازگار هست. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار و برنامه ریزی است که می رود به هر فصل پس از آن شده است به خوبی دریافت شروع به سر در 2021.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست همه چیز. تعامل با بازیکنان, بازی, روز, شیوه های, و تماشای تیم رشد روزانه است.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: من فکر می کنم NHS چوگان سرپهن انعطاف پذیر است. این بازیکن ادامه داد: به منظور بهبود و سرمایه گذاری در فرهنگ “انجام بیشتر.”

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بدترین بود لغو نارنجی لوتری بازی در مارس 16. پسران آماده بودند به بازی پس از یک بازی بزرگ در مقابل Capo و باران و رعد و برق و ویروس ها به پایان رسید تا آخرین روز این تیم بود با هم.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بهترین لحظه سال 2020 بود شکست و سپس شماره 1 دانا تپه در جاده ها است. ما بازی یک بازی کامل شد و شروع به ژل هجومی و دفاعی.

س: اگر شما می توانید این بازی یکی از بازی فردا چه خواهد بود ؟

یک: اگر ما در بازی فردا من امیدوارم که آن را ما در برابر بزرگترین رقیب بکمن, دبیرستان, در نرتهوود HS. نهایی رستگاری برای سالمندان است. من تصور بسیاری از انرژی و طرفداران در حضور.

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: یادگیری اهمیت امروز. همه شما را هر روز از آنجا که در هر لحظه همه چیز می تواند تغییر برای بهترین یا بدترین. آماده برای هر دو!

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: دست پایین بازیکنی که ساخته شده من خنده ترین این سال بود تراویس عرصه است. او فقط چیزهایی به مدافعان که در حال خنده دار. نمی توانید صبر کنید برای لیگ برای دیدن بازی او را در فصل آینده.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در این زمینه دارید ؟ و می شود آن را یک چهره و یا آیا شما برو 1-در-1 در جرم یا دفاع ؟

یک: این امر باید 1-در-1 مقابل کاپیتان و شروع مدافع متی کیت. او نمی خواهد یک شانس ایستادن اما این امر می تواند سرگرم کننده!

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: پس از هر پیروزی تیم مربا به “Sweet Caroline” توسط Neil Diamond.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de