بهار جمع بندی Q&A: Foothill دختران, چوگان سرپهن, مربی تیم ملی والیبال ‘سزاوار یک فصل به نمایش گذاشتن همه از آن استعداد


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


کریستینا Johnson, Foothill girls lacrosse

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: این قطعا یک تنظیم بودن در خانه در این بهار. این اولین بهار بدون چوگان سرپهن در 20 سال وجود دارد قطعا یک تکه ای از قلب من گم شده در این فصل است. حتی اگر دشوار بود ما بهترین ها را از آن هنوز هم در نشست هفتگی در زوم کار کردن با هم, تماشای فیلم های و, حفظ انسجام قوی در داخل برنامه.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست دیدن بچه ها من روزانه. داشتن که تماس انسان 5-6 روز در هفته و برای آن فقط به طور ناگهانی متوقف کردن سخت است. این برنامه و دختران به زندگی من هدف و آن شور و شوق من بود در این زمینه با آنها هر روز یادگیری و رشد با هم.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: چه خارج از غرفه بیشتر در مورد تیم من در طول این زمان است که ما هنوز یک گره واحد. اگر چه نمی توانیم با هم در فرد هر روز ما حفظ احساس ما از تیم و متحد با هم برای حمایت از یک دیگر را از طریق این زمان.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بدترین چیزی که در مورد این بهار است که بدانیم چگونه و با استعداد ما در این سال و گرفتن نیست به یک فصل کامل برای نشان دادن چگونه با استعداد این گروه است. آنها خیلی سخت کار کرده اند و سزاوار یک فصل به نمایش گذاشتن آن است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بهترین لحظه از این بهار بود, دیدن سکس. آنها همچنان به کار سخت و متعهد بود و خریداری شده به برنامه است. عشق خود را برای یکدیگر و بازی هرگز منحرف.

س: اگر شما می توانید این بازی یکی از بازی فردا چه خواهد بود ؟

یک: من می خواهم ما را به بازی در ورزشگاه بسته بندی شده در توستین در برابر Newbury Park. آنها تا به حال برای شروع فصل با یک تیم جامد و من فکر می کنم این امر می تواند یک بازی بزرگ کردن!

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: من می خواهم به یاد بگیرند که به یک روز در این زمینه برای اعطا. نشان می دهد تا هر روز بازی مانند آن را ممکن است گذشته خود را دلیل این که شما هرگز نمی دانید. همچنین نه فقط در میدان چوگان سرپهن اما در زندگی آنها را نباید هر روز برای اعطا. هر روز با ارزش است و یک روز جدید برای ایجاد اختلاف فشار خود را به محدودیت های جدید و صرف وقت با مردم شما را دوست دارم.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: به صداقت آن را سخت به تصمیم می گیرید که در تیم من بیشتر است. همه آنها بسیار دمدمی مسخره و سرگرم کننده در هر روز است. آنها همه ادم از دیدن همه آنها را با هم سرگرمی های خالص!

من یک پیوند ویژه ای با کلاس ارشد و آنها به من بخندی بسیاری در راه ویژه خود را دارند. همانطور که برای underclassmen فضل کامینگز و تیلور پوما بسیار مسخره و همیشه در انجام کارهای احمقانه را به هر کس و خنده.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در این زمینه دارید ؟ و می شود آن را یک faceoff و یا آیا شما برو 1-در-1 در جرم یا دفاع ؟

یک: من دوست دارم به چالش Peyton پوما! او ساخته شده است که بسیار پیشرفت بیش از سه سال گذشته به دست آورده و آنقدر اعتماد به نفس, من فکر می کنم آن را سرگرم کننده خواهد بود برای رفتن در برابر او در یک brave-heart سبک چالش است.

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: وجود دارد کشت و آهنگ ها است که این تیم vibes, اما من می خواهم که به می گویند که این یک کراوات بین “ain’t No Mountain High Enough” توسط Diana Ross یا “کم عمق” توسط لیدی گاگا!

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de