عربستان سعودی دانشگاه راه اندازی ‘شادی واحد’

ریاض: تهران دانشگاه راه اندازی شادی واحد برای دانش آموزان, برای اولین بار از نوع خود در این کشور یک روزنامه آنلاین گزارش کرده است.

واحد در دانشگاه Hafr Al Balasat با هدف تعمیق ارزش از شادی و انرژی مثبت در دانش آموزان برای کمک به آنها در تحقق ثبات روانی و انطباق پردیس زندگی, Gulf News در گزارش روز چهارشنبه به نقل از Sabq روزنامه عنوان کرد و گفت.

واحد است که در عملیاتی که از سال تحصیلی بعدی را به دنبال انتشار خوشبینی و ‘joie د vivre” در میان دانش آموزان و در نتیجه افزایش دلبستگی خود را به دانشگاه و جامعه و الهام بخش آنها را به شادتر بیشتر تحمل و مثبت و فعال با توجه به گزارش روزنامه.

“واحد توسعه کشت مثبت و اعمال مفاهیم روانشناسی مثبت از طریق توسعه مهارت خوش بینی و امید دوستی و تعامل اجتماعی در راه است که رسیدن به شادی و رضایت از جنبه های علمی در دانشگاه و همچنین شخصی و زندگی خانوادگی و روابط اجتماعی” دانشگاه مدیرکل امور دانشجویی Abdullah Al Emari گفت.

او افزود که این واحد را ارائه مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان به اقتباس به زندگی در دانشگاه و برگزاری دوره های آموزشی است که تحکیم ارزش ها و مهارت های شادی و افزایش انرژی مثبت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de