اخبار املاک و مستغلات: آناهایم ساختمان آپارتمان با 21 واحد به فروش می رساند برای $6.3 میلیون

ماگنولیا دادگاه 21-ساختمان واحد آپارتمان در آناهایم فروخته شده به یک خریدار خصوصی برای $6.3 میلیون, با توجه به CBRE.

واقع در 527-537 N. ماگنولیا این ساختمان ساخته شد در سال 1987 و شامل دو اتاق خواب و دو حمام ، این 20,475-فوت مربع دو طبقه, ملک همچنین دارای حرارت مرکزی و تهویه در سایت امکانات لباس های شسته شده و 42 فضاهای پارکینگ.

CBRE دن بلکول و شان Farag نماینده خریدار در معامله. فروشنده بود و نمایندگی های خارج از شرکت.

  • این عکس گرفته شده توسط کیت بیرمنگام از Pasadena Star-News برنده “بهترین UCLA عکس ورزشی” در سال 2016 عکاسان مطبوعات لس آنجلس جوایز در روز شنبه, آوریل 2, 2016. عکس گرفته شده در Oct. 22, 2015 نشان می دهد UCLA کارفرمایی جری Neuheisel قبل از NCAA College Football بازی برابر کالیفرنیا در رز باول در پاسادنا کالیفرنیا.

  • 645 Nyes محل لاگونا بیچ

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک مجموعه بزرگ از نویسنده ماریو پوزو مقالات به حراج گذاشته خواهد شد توسط بوستون مبتنی بر RR حراج در روز پنج شنبه. این مجموعه را پوشش می دهد پوزو تمام حرفه اما مشخص شده است توسط هزاران صفحه از “پدرخوانده” رمان و فیلمنامه از جمله چندین پیش نویس با دست نوشته تجدید نظر.

  • خانه مدل کون کردن در برابر Cervetto خانه های در حال ساخت در 1001 E. وهیتیر بلوار. در لا هبرا. توسعه خواهد بود یک جامعه دردار.

  • Charlize Theron می رسد در مراسم اسکار در روز یکشنبه.

“تیم ما در بر داشت مناسب تا پا ملک برای 1031-ارز سرمایه گذار است که همسان با خریدار معیار” گفت: Blackwell. “به عنوان وام محیط زیست تبدیل شده است بیشتر به چالش کشیدن فرآیند تصویب وام بسیار مدیریت فشرده اما ما قادر به دیدار با تمام معامله زمانبندی و کمک به بستن وام و معامله در زمان.”

صنعتی معامله در استان بازخوانی $6.8 M

Rexford صنعتی, ملک, املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد متمرکز بر بررسی بازارهای صنعتی است به دست آورد یوربا لیندا ملک برای $6.8 میلیون

این شرکت خریداری 22895 Eastpark درایو یک مستاجر ملک با 34,950 فوت مربع در 2.35 هکتار از زمین. آن را به طور کامل اجاره بر اساس یک دراز مدت به بهداشت و درمان شرکت فناوری Previon قبلا شناخته شده به عنوان Bridgecom راه حل. این شرکت به تازگی نقل مکان دفتر مرکزی آن به یوربا لیندا از شهرستان ریورساید.

ساختمان پزشکی در توستین اراضی $8.4 M

یک 11,499 فوت مربع دفتر پزشکی در توستین شده است به فروش می رسد برای $8.4 میلیون دلار به یک ناشناس محلی 1031-تبادل خریدار با توجه به CBRE.

این اراضی موات ملک در 721 W. 1 سنت است استیجاری توسط DaVita همکاران بهداشت و درمان.

CBRE را ایان شرودر, ملیسا, Ley و آلیسون McDuffie نمایندگی فروشنده, تاج, خواص, LLC.

“این دارایی بسیار مطلوب با توجه به موقعیت و اعتبار سالانه اجاره را افزایش می دهد و در دراز مدت اجاره نامه” گفت: شرودر. “نیز وجود دارد که به طور کامل تحت عنوان از 6000 فوت مربع پزشکی سایت دفتر پشت این دارایی ارائه یک آینده فرصت برای منسجم پزشکی با استفاده از DaVita.”

جنوب کالیفرنیا مبتنی بر خریدار در 1031-ارز و به دنبال محلی و بلند مدت سرمایه گذاری CBRE گفت.

کار پیچد در هتل AC

ارواین-بر اساس R. D. اولسون ساخت و ساز به پایان کار خود را در لوکس AC هتل های ماریوت در بورلی هیلز.

11-داستان, اروپایی الهام گرفته از هتل ساخته شده از 1950s ساختمان اداری در دو مرحله ، ساخت و ساز پیچیده شده در سال گذشته در فاز یک که تبدیل ساختمان به یک 97,000 فوت مربع هتل با یک پشت بام سالن مرکز تناسب اندام و جلسه فضاهای.

فاز دو شامل علاوه بر این از اداری و اجتماعی مناطق و اضافی سوئیت آوردن مجموع به 176 اتاق مهمان.

واقع در Miracle Mile این پروژه برای اولین بار AC-مارک هتل در لس آنجلس منطقه است.

R. D. اولسون سازه های تاریخی گفت: اجزای 1950s ساختار دفتر حفظ شد و بازسازی به عنوان بخشی از استفاده مجدد تطبیقی از جمله ویندوز اصلی سنگ و بیرونی ساختمان نمای.

یکی دیگر از خرید برای CoolSys

تیخوانا-بر اساس CoolSys به دست آورد شرقی تبرید پیشرو تجاری تبرید و تهویه مطبوع ارائه دهنده راه حل, خدمت, کانکتیکات, رود آیلند و ماساچوست است. با این اکتساب CoolSys گفت: آن را بیشتر گسترش آن در بازار رو به رشد حضور در منطقه شمال شرق.

این شرکت از سر خود را در سراسر کشور گسترش در پی COVID-19 همه گیر با حمایت از آن سهام خصوصی سرمایه گذار Ares مدیریت.

Sandhya espitia co-صندلی می میرد

William A. Millichap co-رئیس sandhya espitia درگذشت و پس از یک سال نبرد با سرطان شرکت گفت: در هفته گذشته. او در 76 سال است.

“این شرکت در سال های شکل گیری تا حد زیادی بهره مند از بیل فشار برای نوآوری از جمله برنامه های آموزشی حرفه ای از صنعت و انطباق فناوری; کلید بلوک های ساختمان از شرکت رهبری بازار” گفت: sandhya espitia بنیانگذار و رئیس George M. مارکوس. “او منحصر به فرد و استثنایی رهبر مربی و مبتکر. همه می دانستند که او را به نقطه خود را از هوش بی پایان انرژی, شور و شوق و نظم و وفاداری و رقابت به عنوان مواد تشکیل دهنده اصلی ساخته شده است که او نیروی زندگی است که او بود.”

Millichap پیوست شرکت به نام G. M. مارکوس Co. در اوایل دهه 1970 به عنوان یک کارگزار سرمایه گذاری در مدت کوتاهی پس از تاسیس آن در سال 1971. پس از تبدیل شدن به مدیر منطقه از پالو آلتو در اواسط دهه 1970 او رفت و به رئیس جمهور و مدیر این شرکت از سال 1985 تا 2000 بود و co-رئیس هیئت مدیره تا عبور خود را.

او همچنین یکی از بنیانگذاران سن خوزه بانک ملی و اواسط شبه جزیره, بانک تجارت, جایی که او در خدمت در هیئت مدیره.

Millichap جان سالم به در با همسر خود شری کودکان, لورا, گرگ, جف و استیسی و هشت نوه دارد.

معاملات املاک و مستغلات اجاره و پروژه های جدید صنعت, استخدام های جدید سرمایه گذاری و رویدادهای آینده هستند وارد شده از منتشر شده در مطبوعات با مشارکت نویسنده کارن لوین. ارسال اقلام و عکس های با وضوح بالا از طریق ایمیل به کسب و کار ویرایشگر سامانتا Gowen در [email protected] لطفا اجازه می دهد حداقل یک هفته برای انتشار. همه موارد به موضوع ویرایش برای وضوح و طول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de