Pani پوری فروشنده می میرد COVID-19, Mumbaikars افزایش بودجه

بمبئی: غمگین به از دست دادن مورد علاقه خود را pani-puriwala به COVID-19 مردم از جنوب بمبئی پیوسته اند دست به جمع آوری پول و کمک به خانواده خود را از طریق جمعیت-بودجه پلت فرم بالا بردن بیش از Rs 2.50 لاخ تا کنون با هدف Rs 5 لاخ.

Bhagvati Yadav که زد یک pani-پوری غرفه در Rungta خط در نزدیکی شیک Napean جاده دریا سفر از کوچک خود را در ماتا پارواتی نگر در نزدیکی Walkeshwar روزانه پس از گذشته نزدیک به 46 سال.

‘Bisleri Panipuriwala’

شناخته شده برای خود را lipsmacking pani-puris یکی از بمبئی مورد علاقه خیابان تنقلات Yadav بود گیج کننده برای نظافت استفاده می شود که تنها با بطری آب معدنی, درآمد او که نام مستعار ‘Bisleri Panipuriwala’.

“او بسیار محبوب در این منطقه است. ما تمام شده است هاردکور, خود pani-puris و دیگر تنقلات پس از سالها گفت:” ساکن Girish Agarwal که راه اندازی جمعیت بودجه درایو به Yadav خانواده شامل همسر و یک دختر است که یک معلم ریاضی.

“تا کنون وجود دارد کمک های اطراف تومان 2.53 لاخ از برخی از 125 به علاوه از کاربران خود در هند و خارج از کشور بر روی پلت فرم www.ketto.org جمع آوری کمک برای panipuriwala,” Agarwal گفت: سرپرستان.

“در حالی که ما می توانید سعی کنید به پیدا کردن یکی دیگر از وعده نقطه خانواده اش را به شدت از دست یک پدر و شوهر و ارائه دهنده. آنها به حمایت ما نیاز دارند. همین دلیل است که ما در ایجاد شده در این صفحه برای کمک هر چه شما احساس می کنید مناسب است. و مطمئن خواهند شد که شما سخاوت می رسد همسر و دختر خود را Kusum او گفت:” در تجدید نظر شود.

تنها نان آور

یکی دیگر از ساکنان A. شاه گفت که او تا به حال زیاد Yadav غرفه برای بیش از سه دهه برای بهداشت و “بدون تغییر طعم” او همیشه حفظ شود و او غمگین به یاد عبور خود را.

بسیاری از مشتریان به طور منظم خود را حتی آگاه باشید از نام او اما بیش از چند ماه پیش آغاز شده و از دست رفته او هنگامی که خود را در غرفه باز نشد برای روز در شب.

سوالات نشان داد که او مبتلا به دیابت بوده و بستری در بیمارستان و در هفته سوم ممکن است سالم به در COVID-19 تکان دهنده از ساکنان محلی است.

همچنین نقل است که او تنها نان آور خود را برای خانواده و جمعیت-بودجه طرح در نظر گرفته شده است برای کمک به آنها را پس از مرگ ناگهانی افزود Agarwal.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de