NMDC-DAV مدرسه کودکان دستیابی به موفقیت بزرگ

حیدرآباد: دانش آموزان DAV مسکونی عمومی مدرسه اجرا شده توسط NISP – Nagarnar تحت CSR فعالیت NMDC به دست آورد موفقیت های بزرگ در به تازگی به این نتیجه رسیدند کلاس 10 و 12 سؤال از چتیسگر هیئت متوسطه آموزش و پرورش. دسته اول از کلاس 12th دانش آموزان را به نظر می رسد در این سال از این موسسه. ملی معدنی و توسعه شرکت (NMDC) یک Navratna به طور کامل متعلق به دولت شرکت عمومی تاسیس این DAV مسکونی مدرسه عمومی در Nagarnar, Chhattisgarh در سال 2010.

در مجموع از 39 دانش آموزان به نظر می رسد برای کلاس دوازدهم علوم و ریاضی و موفقیت در صد از 87 درصد به دست آمد. 19 دانشجويان کردم اول را بدست آورد. بالاترین درصد را به ثمر رسانده بود توسط Miss Anuradha Mishra با 88 درصد و به دنبال آن از دست Varsha Baghel با 86.2% و استاد Balendra Baghel با 84.8 درصد.

در کلاس X در مجموع از 90 دانش آموزان ظاهر شد و پاس درصد است 93% با 46 از آنها تامین امنیت برای اولین بار بدست آورد. دست Vaijanti Baghel است بهترین گلزن با 91.5% به دنبال از دست Neetu Markam با 87.33% و استاد Uneet Kashyap با 87.33%.

NMDC و DAV طراحی شده این در دراز مدت درس برنامه به تهیه کردن به نیازهای دانش آموزان کلاس ششم-XII. جاسازی شده با یک الگوی ضد مواد مطالعه و توجه شخصی, برنامه میسازد تاکید بر تقویت دانش آموز مفاهیم اساسی افراد است. مدرسه نیز ارائه می دهد تجزیه و تحلیل خاص و مفهوم تقویت برنامه به تیز کردن دانش آموز تحلیلی و مهارت های خود را افزایش و به موازات فرایند تفکر.

فرصت را برای آموزش و پرورش ارائه شده به دانش آموزان از شورشیان به مناطق آسیب دیده و به فرزندان افرادی که به زمین برای کارخانه فولاد در Nagarnar. در حال حاضر از 579 دانش آموزان در مدرسه 159 هستند از Bastar منطقه است. NMDC متعهد است و اختصاص داده شده به طور مثبت تاثیر اقصی نقاط Chhattisgarh دولت است.

اظهار نظر در عملکرد N Baijendra کومار, CMD, NMDC تبریک گفت تمام دانش آموزان خود را برای عملکرد خوب و آرزو آنها موفقیت خود را برای رسیدن به اهداف آینده است. او گفت که او بصورتی پایدار و محکم بر این باور است که با ارائه آموزش و پرورش خوب آنها می تواند الهام بخش, امید, آتش تخیل و القای عشق به یادگیری در میان دانش آموزان است.

Rathna Chotrani می

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de