مکزیکو سیتی را بالا مقام امنیتی مجروح در آشکار ترور

ربکا بلکول AP

محققان پزشکی قانونی و پلیس در صحنه که در آن عمر گارسیا Harfuch مورد حمله قرار گرفت در اوایل روز جمعه در شهر مکزیک.

مکزیک — شهرستان حداقل یک دوجین مردان مسلح صحنه حمله روز جمعه در شهر مکزیک بالا مقام امنیتی که از دقت فرار آشکار ترور که در سمت چپ حداقل سه نفر کشته شدند.

افراد مسلح به ضرب گلوله 50 کالیبر سلاح در SUV حمل Omar گارسیا Harfuch شهر مکزیک وزیر امنیت عمومی در یکی از پایتخت های منحصر به فرد ترین محله. گارسیا Harfuch مجروح شد در این حمله بود اما در شرایط با ثبات است. دو افسر پلیس و یک رهگذر کشته شدند, مقامات گفت. دوازده نفر بازداشت شدند.

خشونت همچنان به افزایش در سراسر مکزیک و حتی در طول coronavirus بیماری همه گیر. مکزیک شهر ثروتمند انکلاوها باید به طور معمول در امان است هر چند ساخت روز جمعه حمله به ویژه شگفت انگیز برای ساکنان اینجا. عکس از گارسیا Harfuch را Chevrolet Suburban نشان می دهد که وسیله نقلیه پاره پاره از هم جدا شده توسط گلوله.

چند ساعت پس از حمله گارسیا Harfuch در توییتر نوشت که یکی از مکزیک بزرگترین کارتل های مواد مخدر در این Jalisco نسل جدید کارتل های شناخته شده اسپانیایی آن مخفف CJNG بود مسئول این حمله است.

“این صبح با ما بودند ناجوانمردانه مورد حمله توسط CJNG دو همکاران و دوستان از معدن خود را از دست داده زندگی من سه زخم گلوله و چند تکه,” او نوشت. “ملت ما باید همچنان به مقابله با بزدل جرایم سازمان یافته است. ما همچنان مشغول به کار است.”

پدرو پردو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بستگان یک رهگذر که کشته شد در حمله سوگواری در صحنه جرم در شهر مکزیک در روز جمعه.

این Jalisco کارتل افزایش یافته است به شهرت پس از تقسیم کردن از کارتل سینالوآ در سراسر سال 2010. آن را به دست آورده ارضی کنترل بیش از حد از مکزیک است و با خشونت برخورد با دیگر کارتل در آن گسترش. اما این به ندرت اقدام به ترور در سطح بالا مکزیکی مقامات.

ایالات متحده به طور فعال و هدفمند اعضای کارتل و گرفتاری صدها نفر از مردم در ارتباط با گروه و extraditing دیگران است.

در 38, گارسیا Harfuch است که در میان جوانترین افراد تا کنون به صعود به بالای شهر مکزیک دستگاه امنیتی. بسیاری او را به عنوان یک وعده رهبر حاضر در این کشور با مشکل رو به رشد از مواد مخدر خشونت.

پس از این حمله رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador پیشنهاد کرد که آن گارسیا Harfuch تمایل به جرم و جنایت سازمان یافته ساخته شده است که او را به یک هدف.

“این است که بدون شک با کار است که در حال انجام برای تضمین صلح و آرامش هر دو در مکزیکو سیتی و در کشور” لوپز Obrador گفت: در یک کنفرانس خبری.

در اوایل این هفته شش افسر پلیس کمین شد و کشته در ایالت گرررو. آخر هفته گذشته 12 نفر کشته شدند در ایالت سونورا در آنچه که مقامات به عنوان یک برخورد بین دو رقیب گروه های جنایی.

پدرو پردو

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روده گلوله دیده می شود بر روی زمین در صحنه جرم جمعه.

لوپز Obrador طرح به دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن تساوی انتقاد در مکزیک

مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار

Coronavirus بازدید مکزیک اقتصاد که در آن لطمه می زند بیشتر: نفت, گردشگری, حواله و تجارت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de