مکزیکی, رئیس جمهور برنامه ای برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن تساوی نقد در خانه

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در شهر مکزیک 24 ژوئن سال 2020 است. (مکزیک ریاست جمهوری/رادیو فردا)

مکزیکو سیتی — مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador خواهد شد دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در ماه آینده برای اولین بار punctuating اغلب ارتباط تنش در طی آن مکزیک بارها استفاده می شود به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن کیسه مشت زدن.

لوپز Obrador گفت: او را به سفر در اوایل ماه جولای به مناسبت آغاز ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت آزاد. اما زمان به سوالات مطرح شده در مکزیک در مورد اینکه آیا این دیدار ممکن است به عنوان یک برگ برنده در مبارزات انتخاباتی متوقف شود.

اطلاعات بیشتر در مورد رهبران دو کشور برای اولین بار چهره به چهره نشست از جمله زمان باقی مانده مبهم است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از لوپز Obrador که شناخته شده است به بسیاری از اینجا با حروف AMLO: “او واقعا یک مرد بزرگ. من فکر می کنم او می تواند در آینده به واشنگتن بسیار به زودی.”

پس از لوپز Obrador آن در سال 2018 دو مرد را بیشتر گفت: چیزهای مثبت در مورد یکی دیگر publicly. اما قبل از انتخابات خود لوپز Obrador انتشار یک کتاب با عنوان “گوش کن مغلوب ساختن پیشی جستن” است که در آن او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “نامنظم و متکبر” و در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد مکزیکی ها به راه نازی در مورد یهودیان ،

[مردم اره طریق و بالا رفتن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار]

لوپز Obrador است و اغلب انتخاب شده برای ارائه به کاخ سفید خواسته به امید حفظ مکزیک مهم ترین رابطه تجاری. تقریبا روزانه منتقد نئولیبرالیسم او دفاع و پشتیبانی جدید در آمریکای شمالی معامله تجارت به عنوان یک انتقادی شناور برای مکزیک اقتصاد.

لوپز Obrador سفر کرده است به طور گسترده ای در سراسر مکزیک در خطوط هوایی تجاری پس از حمایت به فروش ریاست جمهوری این کشور جت به عنوان یک ریاضت اندازه گیری. اما او بیشتر واگذار مسائل امور خارجه به اعضای کابینه خود را انتخاب نمی کند به سفر خارج از مرزهای کشور در طول بیش از 18 ماه در دفتر.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تعرفه های مکزیک مگر اینکه آن کار می کرد به ساقه جریان مهاجران عبور از مرز ایالات متحده. لوپز Obrador ارسال یک تیم به واشنگتن برای مذاکره. در نهایت مکزیک توافق برای استقرار آن گارد ملی به بازداشت مهاجران. دهها هزار نفر از پناهجویان در حال حاضر مجبور به صبر در مکزیک خود را برای دادگاه تاریخ در ایالات متحده اغلب در کثیف شرایط. لوپز Obrador گفت: تقریبا هیچ چیزی در مورد بشردوستانه تاثیر است که سیاست ایالات متحده.

“لوپز Obrador ساخته شده است آن را اولویت شماره یک سیاست خارجی عاقلانه نیست به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن به او را عصبانی. و او شده است بی وقفه و منظم در این زمینه گفت:” کارلوس براوو رگیدر مکزیکی تحلیلگر سیاسی. “آن کار کرده است را به نفع خود به عنوان رئیس جمهور مکزیک در برخی از نقاط, اما نه همیشه بهترین ها را در نظر مکزیک منافع ملی.”

مکزیکی, مقامات گفت: در ماه آینده نشست تا حد زیادی در مورد ترویج تجارت جدید توافق.

“در زمانی که همه کشورهای در حال درد و رنج از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر [مکزیک] باید امکان استفاده از همه ابزار دیپلماتیک برای ترویج USMCA” رابرت ولاسکو مدیر کل آمریکای شمالی در مکزیک وزارت امور خارجه نوشت: در یک صدای جیر جیر.

“در این جلسه پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور لوپز Obrador با هدف ترویج منافع ما است و نه بخشی از داخلی [ایالات متحده] فرآیندهای سیاسی,” ولاسکو اضافه شده است.

[دیوان عالی کشور می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است ادامه “باقی می ماند در مکزیک’ سیاست برای پناهجویان]

اما برخی از تحلیلگران سیاسی در اینجا ببینید بالقوه برای تکرار و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به مکزیک در سال 2016 برای دیدار با رئیس جمهوری Enrique Peña Nieto. Peña Nieto دعوت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون به مکزیکو سیتی, اما تنها مغلوب ساختن پیشی جستن — که تا به حال خود را صرف مبارزات انتخاباتی توهین به مهاجران مکزیکی و دفاع از مرز دیوار — پذیرفته شده است. بسیاری از مکزیکی ها دیدم این رویداد به عنوان ارائه مشروعیت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و این حادثه شد یک ضربه به پنا نیتو در حال حاضر رو به کاهش محبوبیت است.

در حالی که مقامات مکزیکی می گویند که آنها به هیچ وجه قصد شرکت در هر انتخاباتی به سبک رویداد در واشنگتن — و بسیاری از آنها عمیقا انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصی — تحلیلگران در اینجا نگران هستند که لوپز Obrador می تواند به سرعت از دست دادن کنترل رویداد اپتیک.

“وجود دارد هیچ راهی برای توجیه دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ماه نوامبر به عنوان وجود دارد هیچ توجیهی برای ’16 جلسه ایم” لئون Krauze مکزیکی تحلیلگر می نویسد که یک ستون برای واشنگتن پست. “هر دو در اشتباه هستند. آنها بازی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی. شرم آور است.”

مارکو Ugarte

AP

در این Aug. 31, 2016, عکس رئیس جمهور مکزیک, انریکه پنا نیتو و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لرزش دست ها پس از یک بیانیه مشترک در Los Pinos ریاست جمهوری اقامت رسمی در مکزیکو سیتی.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن از سر جلسه با رهبران خارجی در کاخ سفید پس از یک ماه-مکث طولانی با توجه به شیوع کروناویروس. او دریافت جمهور لهستانی آندره Duda در دفتر بیضی و دو ساخته شده است اظهارات به خبرنگاران گفت. چندی بعد از آن تهمت توییتی تصویری حلقه برجسته از این دیدار به همراه چشمگیر نمره.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای استفاده از جلسه با لوپز Obrador به عنوان یک کمپین قطعه مجموعه ای که مشخص نیست که مخاطبان خود را است — و این که آیا او فکر می کند در این جلسه طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان لاتین.

“آمریکایی های مکزیکی در ایالات متحده دارای سابقه طولانی و تجربه شخصی و مجموعه ای از معیارها از قرعه کشی و تصمیم گیری رای خود گفت:” براوو رگیدر. “من فقط پیدا کردن آن واقعا سخت به این باور که آنها را ببینید AMLO داشتن یک زمان خوب با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا فلان چیز و فکر می کنم “خوب است من رای گیری برای دونالد’ شما می دانید ؟ آن را فقط معنا ندارد رک و پوست کنده.”

لوپز Obrador هنوز توضیح داد که چگونه او را به واشنگتن داده می شود نگرانی در مورد مسافرت هوایی تجاری در طول بیماری همه گیر. مکزیک و ایالات متحده دو از بالاترین coronavirus caseloads در جهان است. وجود دارد در حال حاضر هیچ پرواز مستقیم از شهر مکزیک به واشنگتن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de