زمانی که اورنج کانتی هیئت مدیره آموزش و پرورش از ملاقات این هفته به بحث در مورد چگونگی بازگشایی مدارس باید از coronavirus shutdown یکی از مرکزی نفر از این بحث این بود آشکارا از دست رفته: facemasks.

در یک اتاق بزرگ با حداقل 40 نفر در مقابل مخاطبان آنلاین که در طول شب به رشد بیش از 700 صد – تنها یک عضو هیئت مدیره Beckie گومز و همچنین به عنوان شهرستان کارکنان و تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان عینک ارضا روی صورت, پوشانده اند.

همه از دست رفته ماسک تراز وسط قرار دارد با دستور کار تعیین شده توسط هیئت مدیره محافظه کار اکثریت در آن فروم چهارشنبه شب در کوستا مسا.

اگر هیئت مدیره آموزش و پرورش به تازگی منتشر شده رسمی آن پیشنهادات خود را برای چه مدارس باید re-open – تاکید بر هدایت از بهداشت عمومی منابع – هیئت مدیره اکثریت محافظه می خواستم به بحث در مورد ایده های دیگر با تاکید بر کمتر اجتماعی فاصله و سنتی در کلاس آموزش و پرورش است.

به عنوان بخشی از آن بسیاری از بهداشت عمومی و کارشناسان سیاست که اجازه داده شد به وزن از طریق زوم طرفه در برابر استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله پروتکل های توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و, California Department of Public Health, در میان دیگران.

دیگران تماشای آنلاین گفت: آنها امیدوار بودند که به بیان دیدگاه های مختلف, اما بعدا گفت آنها در بسته خروج از این روند است.

بسیاری از اعضا که شنیده شد در روز چهارشنبه صحبت در مورد ترس توده و اجتماعی فلج نشان می دهد که نگه داشتن کودکان دور از مدرسه است و باعث آسیب های احساسی.

“هیستری قابل لمس است” گفت: لری شن و ماسه جمهور غیر انتفاعی کالیفرنیا معلمان توانمند سازی شبکه.

“من نمی خواهم برای دیدن فرزندان ما دچار آسیب های روانی وقتی صفر به نفع خود به انجام آن گفت:” مارک مک دونالد یک روانپزشک است.

و تقریبا تمام والدین و مربیان صحبت کرد که در این نشست با تمجید از هیئت مدیره برای در نظر گرفتن در مورد این موضوع و گفتن آنچه در ذهن خود را: بچه ها به احتمال زیاد به مرگ از coronavirus و آنها باید در مدرسه باشد.

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر به حضار گفت که داده ها برای Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در این شهرستان بوده است اریب زیرا آنها شامل افرادی که آزمایش مثبت در حالی که در بیمارستان به صورت غیر coronavirus دلایل.

“ما باید از این ظرفیت برای درمان آنها” واگنر گفت: “(اما) همین حالا تعداد آنها در بستری اعداد است.”

Orange County هیئت مدیره مدرسه نمی کند مجموعه, سیاست برای شهرستان را 27 مدارس. بنابراین در حالی که این فروم هم زده جنجال – با بسیاری از پدر و مادر و دیگران که در زمان به رسانه های اجتماعی ارائه پشتیبانی قوی و یا انتقاد شدید – بحث خود را به عنوان اطلاعات تنها یک مسیر به قوانین جدید و یا حتی رسمی راهنمایی.

این هیئت به آدرس نیست مسائل دیگری مانند افزایش تعداد coronavirus موارد در اورنج کانتی و در سراسر کشور است. کالیفرنیا مجموعه تک-بعد سوابق coronavirus مورد تعداد دو بار در این هفته است. و این رای از مردم تست مثبت در اورنج کانتی است که نزدیک به 7 درصد سطح گذشته در این شهرستان در اوایل ماه آوریل.

اما برای بسیاری از والدین و دیگران که امیدوار به ارائه دیدگاه های دیگر این مشکل با جلسه روز شنبه بود که آن را یک طرفه و یا به عنوان یک فرد توصیف آن “تعصب اکو مجلسی.”

“ما در اینجا در طرف دیگر اما نه شنیده بودن!!!!” نوشت: یکی از صدها نفر که اظهار نظر آنلاین امید به ارائه دیدگاه های خود را.

شهرستان آژانس دریافت بیش از 300 ایمیل ها و نامه های بسیاری از آنها نظرات ارائه شده که مغایر با آن بیان شده در این جلسه.

اعضای سنت جوزف و سنت جود میراث گروه پزشکی در نامه ای که به تشریح اصول چهار جلسه به عنوان “خلاف زمان شواهد علمی.”

نامه دیگری از آکادمی اطفال آمریکا اورنج کانتی فصل تایید شده و توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی. و دیگری به سرعت در کنار هم قرار توسط فارغ التحصیلان از لوس آلامیتوس Unified School District, جمع آوری نزدیک به 600 امضا و با انتقاد از هیئت مدیره برای یک نگرش آنها قرار می دهد گفت: بسیاری از کودکان از جمله کسانی که با شرایط از پیش موجود یا ناتوانی در یادگیری در خطر فیزیکی.

“هیئت مدیره گیلاس برداشت همه چیز” گفت: لوس آلامیتوس بالا فارغ التحصیل Lyn Stoler با اشاره به سخنرانان که شنیده می شد توسط هیئت مدیره. Stoler و دوست Lizzy هوبارد جمع آوری نزدیک به 600 امضا برای نامه خود و با عجله به جلسه هیئت مدیره چهارشنبه شب زمانی که آنها نمی تواند از طریق تلفن.

رئیس جمهور هیئت مدیره ماری Barke گفت که او به نام فروم به خاطر او بود محروم از شرکت در نیروی کار ایجاد شده توسط سرپرست Al Mijares که در هفته گذشته با دستورالعمل های شبیه به کسانی که به تازگی منتشر شده توسط وزارت کالیفرنیا از آموزش و پرورش است.

Barke گفت: او را نمی بینم در این جلسه به عنوان مغرضانه اما اذعان کرد: “این فکری یک طرفه.”

Mijares گفت: در مصاحبه روز شنبه که Barke بود مجاز به حضور نیروی کار جلسات به این دلیل که آنها حرفه ای کار جلسات برای عموم آزاد نمی. Mijares اذعان بسیاری از پدر و مادر می خواهم برای دیدن کامل بازگشت به دانشگاه و به او گفت: بهتر است برای دانش آموزان در کلاس های درس خود را با معلمان و همسالان خود. اما پدر و مادر اولویت شماره یک او گفت که فرزندان خود را به ایمنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de