ماها مسجد مجموعه COVID-19 تسهیلات فراهم می کند و اکسیژن

بمبئی: در یک ژست بشردوستانه یک مسجد در بیواندی شهر مجاور تانه منطقه تبدیل شده است, با مدیران خود را به طور موقت COVID-19 تسهیلات که در آن اکسیژن است که ارائه رایگان از هزینه به بیماران است.

این مرکز در مکه مسجد در Shanti نگر منطقه از powerloom شهر راه اندازی شده است محلی فصل, Jamaat-e-Islami عقبی (JIH) جنبش برای صلح و عدالت و Shanti نگر اعتماد اجرا می شود که مسجد.

جدا از قرار دادن پنج تخت مجهز به سیلندر اکسیژن به JIH همچنین ارائه آنها را به صورت رایگان به بیماران در خانه اگر مورد نیاز یک دفتر حامل JIH افزود موقت مرکز باز است برای همه جوامع است.

تا کنون بیواندی-Nizampur شهرداری ثبت کرده است بیش از 1,332 COVID-19 موارد و 88 تن رسیده است. آن را به یک میزان مرگ و میر 5.26 درصد آزادی اعلام کرد.

“بیواندی-Nizampur شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر آن را به عنوان یک متراکم شهر. آن را حتی لازم نیست که بهداشت مناسب زیرساخت ها است.

“وضعیت فقط بدتر شده طی این بیماری همه گیر به طور کلی پزشکان بسته درمانگاه خود را ترس از گسترش ویروس” گفت: Ausaf احمد فلاحی رئیس JIH را بیواندی فصل.

به عنوان یک اکثریت مردم در اینجا عدم آگاهی در مورد این بیماری ویروسی و قادر به پرداخت هزینه درمان یک مرکز مانند این یکی نیاز ساعت, او گفت:.

بیش از 70 نفر بهره مند شده اند از این تسهیلات است که دو پزشک در حالی که 15 اکسیژن سیلندر تحویل داده شده اند به خانه از هشت COVID-19 بیماران فلاحی گفت.

مردم صرف نظر از دین شده اند اندازهایی درمان در مسجد او اضافه شده است.

“مکه مسجد شده است بسته برای نماز از مستند. بنابراین ما تصمیم به استفاده از بخشی از محل برای کمک به کسانی که نمی تواند فایده درمان در جای دیگر گفت:” Alpaca میرزا از Shanti نگر اعتماد.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de