بزرگترین اعداد در برزیل و مکزیک دو پرجمعیت ترین کشور در منطقه است. در هر دو مورد دولت مسئول همچنین مقیاس تهدید و به شدت به بازی گرفتن. رسمی شمارش از عفونت کروناویروس مرتبط با مرگ و میر احتمالا کمتر از تعداد واقعی. توده تست طرح تلاش کرده اند برای دریافت زمین در حالی که خاموش کردن منتقدان که پیشنهاد گله ایمنی می تواند ریشه باید شواهد کمی برای توجیه خود را از خوش بینی.

“ما در حال انجام کاری است که هیچ کس دیگری انجام داده است” پدرو Hallal برزیل, اپیدمیولوژی گفت: به همکاران من. “ما در حال گرفتن نزدیک به منحنی اوج و آن را مانند ما تقریبا به چالش کشیدن ویروس. ‘بیایید ببینید که چگونه بسیاری از مردم شما می تواند آلوده. ما می خواهم برای دیدن چگونه قوی شما هستند.’ مثل این است که یک بازی پوکر و ما همه در.”

اما آن را نه فقط در برزیل و مکزیک. آرژانتین, شیلی, کلمبیا, اکوادور و گواتمالا و پرو هستند و هر یک پیش بینی برای دیدن بیش از 10 ، 000 مرگ و میر با توجه به انتخاب. در پرو و شیلی رهبران سیاسی که در ابتدا تبلیغ موفقیت در مدیریت این بیماری همه گیر در حال حاضر پیدا کردن خود را در کشور تاخت و تاز شده توسط virus و نارضایتی نصب.

این وضعیت در شیلی به طور خاص قابل توجه است: آن است که با برکت تر و پیشرفته سیستم مراقبت های بهداشتی از بسیاری از همسایگان خود و مقامات پیشنهاد آنها می تواند به زودی توزیع اولین بار در جهان “ایمنی گذرنامه.” دو هفته پیش وزیر بهداشت که به پیشنهاد ابتکار استعفا داد و به عنوان عفونت رسید. در حال حاضر شیلی مرگ و میر سرانه به طور چشمگیری باعث پیشی گرفتن آن از برزیل و ایالات متحده و رسمی آن تعداد موارد گرفتگی کسانی که در ایتالیا و ایران و کشورهای یک بار در نظر گرفته شده در فاصله این بیماری همه گیر.

به عنوان کشور hunkers برای قرنطینه زمستان کمی وجود دارد برای برطرف کردن نهفته نارضایتی مردمی که شاهد تظاهرات گسترده بر نابرابری فلج کردن دولت در سال گذشته است. به عنوان مورد در بسیاری از نقاط جهان گسترش این ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر این کشور فقیر و تنها تأکید اجتماعی و اقتصادی بخش.

“اگر چه آن را دوست دارد به فکر می کنم در غیر این صورت شیلی DNA کد بسیار آمریکای لاتین و شهرهای آن بسیار تفکیک شده” دانته Contreras یک اقتصاددان در دانشگاه شیلی گفت: به واشنگتن پست. “بخشی از جمعیت زندگی در جهانی اول و بقیه در جهان سوم و در عین حال همه ما زندگی می کنند در عرض چند کیلومتر از یکدیگر است. … هر دو جنبش اجتماعی و همه گیر را دور زده حجاب آشکار یک کشور بسیار متفاوت است که شیلی نخبگان فکر کرده بود آن زندگی می کردند.”

که یک موضوع در محدوده زمانی معین در آمریکای لاتین coronavirus تجربه. این ویروس انجام شد به این منطقه غنی جت-محیط کلاس است اما گسترش دارد در میان فقرا زندگی می کنند که در شرایطی که آنها را عمیقا آسیب پذیر به ویروس بسیار مسری. (کوچک اروگوئه با یک جمعیت کوچک و دهه های قوی هزینه های عمومی از جمله بهداشت و درمان است bucked روند.)

“پایبندی از جمعیت به اجتماعی فاصله اقدامات بسیار متفاوت است به اروپا و جایی که آنها لازم نیست که بسیاری از مردم فقیر و آنها لازم نیست که بزرگ محله های فقیرنشین” گفت: Jarbas Barbosa, دستیار مدیر در سازمان بهداشت پان آمریکا به بار مالی. “این بسیار دشوار است برای حفظ این اقدامات برای یک مدت زمان طولانی است.”

“نزدیک به سه چهارم از مکزیک coronavirus مرگ و میر را درگیر بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا یا دیابت” نوشت: همکار من مری بث شریدان. “به عنوان ارزان, غذاهای فراوری شده و شیرین نوشابه نشو و نما در دهه های اخیر به خصوص در محله های فقیر چاقی و دیگر بیماری های مزمن ضرب شده اند. حتی قبل از مکزیک گزارش اولین موارد اپیدیولوژی ترس در مورد ویروس اثر در یک کشور رنج تغذیه ای در بحران است.”

و در بالای بهداشت عمومی فاجعه وجود دارد یکی دیگر از فاجعه قریب الوقوع است. کارشناسان ترس که به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر خاموش شدن ناگهانی و افتادن اقتصاد دهها میلیون نفر در منطقه خواهد بود تحت فشار قرار دادند عمیق تر به فقر و پاک کردن چندین نسل از پیشرفت اجتماعی زمانی در کشورهای مختلف. که به خوبی ممکن است knock-در سیاسی جلوه هنگامی که این بیماری همه گیر عبور می کند و خشم مردمی و عود.

“خوش فکر می کنم که مهم درس covid-19 است که دولت های دموکراتیک مسلح با علم و باز بودن در حال انجام یک کار بهتر از populists که رای دهندگان را پاداش آنها” اشاره کرد اکونومیست اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس. “که ممکن است در غنی تر نقاط جهان است. در آمریکای لاتین مخالفت با امتیازهای آیا populists یا دموکرات تر است به احتمال زیاد روند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de