آن است که مبارزه با فساد و یا انتقام بازی در آندرا پرادش ؟

گلی Nagaraja

Amaravati: یک موش و گربه بازی است که در آندرا پرادش. حکم YSR کنگره یا Yuvajana Sramika Rytu کنگره (YSRC) به ریاست وزیر Y. S. Rajasekhar ردی است برای رقبای خود’ خون. و پلیس ماشین آلات به نظر می رسد به یک پیاده در بازی.

Jagan ردی که مظنون به دست خود TDP این نوار دماغ N. Chandrababu Naidu پشت حبس خود را در مورد دارایی های نامتناسب در طول UPA-II دیده می شود در بهترین حالت خود را به او بازپرداخت در همان سکه است.

پس از آن که ردی دولت zeroed در TDP را آوازی رهبر K. Atchannaidu از عقب کلاس بود که ظاهرا گرفتار کردن گارد در یک کارکنان دولت بیمه کشاورزی (ESI) کلاهبرداری رخ داده است که زمانی که او وزیر کار در گذشته Chandrababu دولت است. Atchannaidu است که به اتهام ارتکاب بی نظمی در تهیه دارو و تجهیزات با هوشیاری و اجرای گروه کاوش در این مورد. یک پاسی از اداره مبارزه با فساد (ACB) sleuths راه اندازی یک سرکوب Atchan خانه در Nimmada روستا در Uttarandhra را سریککولم منطقه بريدن او را به انتظار وسیله نقلیه و او را به گنٹور. TDP رهبر گزارش تحت یک عمل جراحی برای بواسیر قبلی روز و او را مجبور به سفر در یک ماشین برای 500km. Atchennaidu است و یک برادر کوچکتر از Kinjarapu Yerran Naidu, TDP سابق اتحادیه وزیر بود که impleaded در Jagan دارایی های مورد.

طوفان در Gajapathiraju خانواده

P. Ashok Gajapathiraju

یکی دیگر از TDP سابق اتحادیه وزیر P. Ashok Gajapathiraju که یکی دیگر از impleader در Jagan مورد شد قربانی یک کودتای درون خانواده خود را در به عنوان مثال از Jaganmohan ردی که در نهایت او را دیدم بی خروج از Varaha Narasimha Swamy Devasthanam (Simhachalam) اعتماد هیئت مدیره. Ashok شد عنوان اعتماد هیئت مدیره به عنوان رئیس پس از مرگ برادرش آناندا Gajapathiraju. به عنوان یک نتیجه از کودتای Sanchaita Gajapatiraju دختر Uma Gajapathi راجو, همسر جدا از Ashok را برادر آناندا Gajapathi Raju’ شد رئیس.

Sanchaita بود که به طور فعال در ارتباط با BJP را youth wing, Bharatiya Janata Yuva مورچا کشیده شد و به Jagan را به مهندس کودتا.

آن ممکن است آینده روشن در انتظار TDP را یکی دیگر از مهم رهبر Chintakayala Ayyanna Patrudu در Uttarandhra منطقه Visakhaptnam منطقه. در مواجهه با اتهام outraging عفت از زن شهری کمیسر در زبان مادری خود Narsipatnam تحت Nirbhaya عمل Ayyanna می شود برای کمک به زمان بودن از چشم انداز خود را از بازداشت با تامین پیش بینی وثیقه. او ظاهرا مشغول یک دارای اطناب دوئل با کمیساریای K. Krishnaveni پس از او برداشته پرتره از پدرش Latcha Patrudu جانباز میلاد رهبر سابق MLA و MLC از شورای هال.

در Rayalaseema این TDP کلیدی رهبر سابق MP JC Diwakar ردی مواجه است خشم از YSRC دولت است. برادر خود را Prabhakar ردی و برادرزاده Asmith ردی شارژ, با خرید قراضه خودرو, ثبت نام آنها به طور غیر قانونی پیمودن و فروش آنها در نقض وسایل نقلیه موتوری عمل دستگیر شدند یک روز پس از سرکوب Atchannaidu. Diwakar ردی که پناهنده به TDP از کنگره اعتبار شده است با به چالش کشیدن رهبری Jagan پدر Rajasekhar ردی از درون حزب بزرگ قدیمی. Diwakar بعدها ستون فقرات برای Naidu حزب در Rayalaseema را Ananthapur منطقه.

پلیس پس از TDP سابق خانه وزیر

خانه سابق وزیر N. Chinarajappa

که رهبران در Jagan بعدی خط آتش ؟ خانه سابق وزیر N. Chinarajappa و رهبر اپوزیسیون در AP شورای قانونگذاری Yanamala Ramakrishnundu قاب در مورد معاونت در جرم دو شوهری. TDP سابق MLA Pilli Anantalakshmi شد متهم از انجام یک ازدواج دوم برای پسرش در حالی که همسر اول زنده بود در نتیجه ارتکاب دو شوهری. دو ارشد TDP رهبران با حضور در مراسم ازدواج.

آندرا پرادش کمیسیون برای زنان رئیس Vasireddy Padma کارگردانی پلیس برای دستگیری Ayyanna, Yanamala و Rajappa بنابراین به عنوان برای اطمینان از عدالت به اموال افراد است.

Jagan پرده برداری از یک نقشه راه برای ارائه فساد-رایگان حکومت در حالی که مصرف سوگند به عنوان رئیس جمهوری در مارس 30 سال گذشته است.

تحلیلگر K. Nageswar گفت: آن است که یک شکار راه اندازی شده توسط Jagan دولت به نام مبارز با فساد توسط انتخابی هدف قرار دادن TDP.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de