حیدرآباد: پاسبان بازداشت برای تجاوز به دختر در طول مستند

حیدرآباد: پاسبان حیدرآباد پلیس بازداشت شده بود روز پنج شنبه برای آزار جنسی 12 ساله دختر.

این پاسبان عنوان V. S. Umesh تا به حال گفته raped جزئی گفته می شود او یکی از بستگان دور پس از برگشتاندن او را به خانه خود را.

این حادثه گزارش رخ داده در Bowenpalli ایستگاه پلیس حدود دو ماه پیش در مستند اما خانواده مقتول تنها با نزدیک شدن پلیس در روز پنج شنبه.

متهم مرتکب جرم و جنایت زمانی که قربانی به تنهایی

33 ساله که ساکن بعدی به قربانی را در سیک روستا مرتکب جرم و جنایت زمانی که دختر بود به تنهایی.

حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار دستگیر شدند.

“هیچ چیز بالاتر از قانون است. ما تا به حال به دستگیری یک پاسبان از Ramgopalpet که تعرض به یک دختر. او که به زندان فرستاده می شود. من احساس می کنم شرمنده که وجود دارد مانند گوسفند سیاه و سفید در بخش” رئیس پلیس توییتی

پایگاه قربانی بیانیه پلیس رزرو پاسبان تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 376 (3) (تجاوز جنسی از یک جزئی) و 506 (جنایی ارعاب) و همچنین حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) عمل می کنند.

مادر مقتول برای اولین بار به ارمغان آورد و موضوع را به اطلاع Balala Hakkula Sangham یک سازمان غیر دولتی کار برای حقوق کودک است. Balala Hakkula Sangham رئيس جمهور افتخاری Achyuta رائو گفت که سرپرستان آنها مطلع اضافی کمیسر پلیس Shikha Goel که هشدار معاون کمیسر پلیس (شمال منطقه).

تهدید دختر

رائو گفت: متهم در زمان استفاده از lockdown و مرتکب جرم و جنایت زمانی که دختر بود به تنهایی. پس از تجاوز او را تهدید کردهاند که اگر او مطلع هر کسی که او کشته خواهد شد.

Balala Hakkula Sangham خواستار سختگیرانه علیه متهم کرد و گفت: کودک باید با توجه به مشاوره با یک روانشناس واجد شرایط.

سازمان های غیر دولتی به دادگاه تجدید نظر به تمام پدر و مادر به فرزندان خود را ترک به تنهایی در این مستند دوره حتی از نزدیک با مردم شناخته شده است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de