سرخ کن: ورزشکاران این بازی در تابستان برای سفر تیم می تواند بد برای مدارس

دبیرستان ورزشکاران بازی های ورزشی و دوباره.

و این ممکن است خوب برای ورزش دبیرستان.

برخی از اورنج کانتی بازیکنان بیس بال در حال بدست گرفتن بخشی در فعالیت های خود را با توپ سفر تیم در مکان های مانند Amerige پارک در فولرتون. بسیاری دیگر در حال بازی در بازی ها و مسابقات خارج از دولت است.

بازیکنان بیس بال در هانتینگتون بیچ, JSerra و نارنجی لوتری مدارس در هفته های اخیر پخش شده است در آریزونا و فلوریدا گرجستان و نوادا که در آن COVID-19 محدودیت ها به عنوان سخت نیست که آنها در کالیفرنیا است.

باشگاه بسکتبال مسابقات می آیند تا در خارج از دولت ما. لاس وگاس قرنطینه کلاسیک تنظیم شده است برای شروع چهار شنبه, ژوئن 26.

اگر دبیرستان ورزشکاران به برخی از آن مکان که در آن گزارش COVID-19 موارد در حال افزایش است و بازگشت به دبیرستان خود را با تیم های ویروس …

این است که دلیلی برای نگرانی در CIF جنوبی بخش دو و میدانی با سال تحصیلی شروع در یک زن و شوهر از ماه است ؟

“کاملا” گفت: CIF-SS کمیسر راب Wigod.

“که واقعا مهم است به فکر می کنم در مورد در حالی که در خارج از سازمان در حال آماده سازی فعالیت های خود را. مردم می گویند ” خوب باشگاه در حال انجام این کار و مدارس نمی, نگهداری,’ اما مدارس باید به فکر می کنم از دانشگاهیان برای اولین بار قبل از دبیرستان تیم می تواند بازگشت به تمرین و بازی. مدارس باید متمرکز بر کل تصویر در حالی که تیم های باشگاه تمرکز تنها در ورزش است.

“من نمی گویم که تیم های باشگاه خواهد انجام کاری خطرناک بر روی هدف و یا در حال نا امن. این درست است که آنها باید اولویت های مختلف از ما انجام دهد.”

کمیسیون از 10 CIF بخش و CIF رهبری دولت تا به حال یک کنفرانس-فراخوان جلسه شنبه و دیگری در هفته آینده. آنها مجموعه جولای 20 به تاریخ زمانی که یک تصمیم گیری خواهد شد که آیا سقوط ورزش می تواند در زمان شروع یا باید با تاخیر شاید به ژانویه.

جولای 20 یک تاریخ خوب برای تصمیم گیری — آن را در اوایل به اندازه کافی برای سقوط ورزش به آماده شدن برای ماه اوت شیوه ها و بازی ها و دیر به اندازه کافی به طوری که هیچ کس می خواهد طرف را دامنگیر توسط یک تصمیم را به تاخیر بیاندازد.

بین در حال حاضر و در جولای 20, آنچه اتفاق می افتد در خارج از مرزهای دبیرستان-اجرای ورزشی و چه اتفاقی می افتد در داخل باشگاه ورزشی و مسافرت توپ جهان می تواند بر تصمیم گیری اعلام کرد در تاریخ 20 ژوئیه.

“اگر بچه ها را ویروس به دانشگاه وقتی که آن زمان برای از سرگیری مدرسه” Wigod گفت: “این می تواند یک مشکل واقعی است.”

در اطراف شهرستان

• CIF-SS شامل بیش از 570 مدارس از هفت استان ها و مناطق آموزش و پرورش در این شهرستان هستند “بازگشایی” متفاوت با برخی از تهاجمی تر از دیگران است. Wigod گفت: CIF-SS است و با توجه به این که آن را به عنوان آماده برای 2020-21 ورزش دبیرستان فصل است. “ما احترام کسانی که مدارس و مناطق است که نمی خواهد بود قادر به آوردن تیم خود را به عقب و یا راحت نیست آوردن تیم به عنوان به زودی به عنوان دیگران” Wigod گفت. “ما احترام خواهد شد که وجود دارد و نمی توان مجازات و یا واکنش های منفی به کسانی که تصمیم گیری.”

• معمولا طول می کشد چیزی ویژه برای کسی که برای حرکت کردن از حفرههای. آماندا آب می بیند او به عنوان مادر Dei را مدیر ورزشی به عنوان خاص به اندازه کافی به ترک حفرههای بالا که در آن او A. D. “من می خواهم یک بزرگتر برنامه” آب گفت: “و من عاشق این چالش از رفتن به مدرسه ما در کارلس بد نمی خواهید به بازی.”

• لوقا ترنر 6-پا-6 بسکتبال رو به جلو خواهد بود که یک مقام ارشد این آینده مدرسه در سال منتقل شده است به سانتا مارگاریتا از رانچو مسیحی از Temecula. فصل گذشته ترنر — بر اساس 16 بازی از آمار وارد شده در MaxPreps.com — او تیم پیشرو 3-نقطه تیرانداز با 27 ساخته شده 3s. او به طور متوسط 10 امتیاز و چهار ریباند در این 16 بازی.

• بسکتبال شیوه های تابستان امسال متفاوت هستند ، در توستین برای مثال هر بازیکن شاخه های اطراف خود را در سبد. همه چیز حتی backboard است مقادیر قبل از استفاده توسط یک بازیکن دیگر.

• مادر Dei پسران بسکتبال مربی گری McKnight در حال اجرا است شیوه بر خلاف او نظارت پس او شروع به مربیگری پادشاهان در سال 1983. “بسیاری از تیراندازی دریل و مطبوع” گفت: McKnight که برنده شدن-از دست دادن رکورد 1,161-118. “بدون عبور از دریل بدون تماس وجه مربیان با پوشیدن ماسک های تمام وقت و زمانی که ما صحبت در همه, همه گسترش است.”

• مادر Dei ارشد-to-be ویلهلم Breidenbach (6-8) یک County اول-انتخاب تیم فصل گذشته است که استخدام St. mary’s, نبراسکا, Marquette, میشیگان و یوتا. پادشاهان رو به جلو نیک دیویدسون همچنین 6-8 و ارشد این آینده مدرسه در سال جورج واشنگتن نوادا و UC سانتا باربارا در تعقیب. همه-شهرستان اول تیم رو به جلو هریسون Hornery (6-9) از ماده Dei متعهد به USC ماه پیش.

• ارشد-to-be گارد هوستون Mallette (6-4) از Pacifica مسیحی یکی از شهرستان بهتر از بازگشت پسران بسکتبال, بازیکنان, است, Penn State متعهد.

• راب جونز پیشنهاد شد به سر مربی دختران تیم بسکتبال در کالیفرنیا دره. او جایگزین Ollie مارتین که بازنشسته پس از 2019-20 فصل پایانی یک زندگی حرفه ای طولانی که شامل tenures در اقیانوس مشاهده و مادر دئی. جونز دستیار مارتین سه فصل گذشته بود و مامان’ junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده دختران بسکتبال سر مربی شده است و یک دستیار مربی برای مدرسه فوتبال تیم.

• دو O. C. تیم بودند CIF دولت تحصیلی قهرمان تیم برای 2019-20 سال تحصیلی: Calvary Chapel (3.98 تجمعی درجه-نقطه متوسط) در بسکتبال دختران و مریم گلی تپه (3.66 معدل) در فوتبال است.

• نیوپورت دنده شرکت سالانه یک ضیافت برای بهار و تیم های ورزشی در این شهرستان در دو دبيرستان کوستا مسا و استنکیا. نیوپورت دنده نمی تواند انجام دهد که در داخل آن رستوران در این سال پس از آن برگزار شد یک درایو از طریق ضیافت در آن پارکینگ ژوئن 16. نیوپورت دنده حمایت از دو و میدانی شهرستان شده است فوق العاده برای چند دهه.

• میشن ویجو همه شهرستان های دفاعی lineman لنس Keneley یکی از 82 بازیکنان از یک استخر از بیش از 3500 نامزدها به نام ملی فوتبال بنیاد 2020 تیم از تمایز است. Keneley یک 4.71 معدل و رفتن به دانشگاه استنفورد. او ‘با تشکر از شما پدر و مادر” آدرس در NFF را اورنج کانتی فصل محقق-ورزشکار شام بود و در میان بهترین سخنرانی که در آن رویداد در 20 سال گذشته.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de