Facebook به اطلاع اگر شما به اشتراک گذاری کهنه اخبار به عنوان تازه

سان فرانسیسکو: در پیشنهاد دیگری برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط در آن پلت فرم Facebook در روز پنج شنبه اعلام کرد جهانی رول از یک هشدار از طریق صفحه نمایش است که اجازه دهید مردم می دانند که اخبار آنها در مورد به اشتراک گذاشتن بیش از 90 روز است.

اطلاع رسانی روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد که مردم با کلیک بر روی دکمه اشتراک گذاری در مقالات بیش از 90 روز را به مردم اجازه می دهد برای ادامه های اگر آنها تصمیم مقاله هنوز هم مرتبط است.

Facebook در سال 2018 اضافه شده زمینه دکمه فراهم می کند که اطلاعات در مورد منابع مقالات در خوراک خبری است.

“بیش از گذشته چند ماه ما داخلی تحقیقات نشان داده که بهنگام بودن یک مقاله مهم قطعه ای از بافت است که کمک می کند تا مردم تصمیم بگیرند که چه به عنوان خوانده شده اعتماد و به اشتراک گذاری گفت: این شرکت است.

اخبار ناشران ابراز نگرانی در مورد بزرگتر بودن داستان و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به عنوان زمان, اخبار, است که می تواند misconstrue دولت از زمان حوادث است.

Facebook گفت که برخی از اخبار ناشران در حال حاضر گرفته شده و مراحل رسیدگی به این بر روی وب سایت خود را با برجسته برچسب مطالب قدیمی تر برای جلوگیری از منسوخ شده خبر از استفاده در گمراه کننده راه.

بیش از چند ماه آینده Facebook همچنین آزمون های دیگر با استفاده از هشدار از طریق صفحه نمایش.

“پست ها با لینک ذکر COVID-19 ما در حال بررسی با استفاده از یک شبیه هشدار از طریق صفحه نمایش فراهم می کند که اطلاعات در مورد منبع لینک و هدایت مردم به COVID-19 مرکز اطلاعات معتبر اطلاعات سلامت گفت:” شبکه های اجتماعی است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de