بمبئی: اواخر Sushant Singh راجپوت آخرین فیلم “Dil Bechara” برتر خواهد شد در OTT پلت فرم دیزنی+ Hotstar در ژوئیه 24.

“Sushant بود نه فقط قهرمان من, اولین فیلم به عنوان یک مدیر بود اما او یک دوست عزیز که من ایستاده بود از طریق ضخیم و نازک. ما نزدیک شده بود درست از ‘Kai Po Che’ به ‘Dil Bechara’,” گفت: اکران Mukesh Chhabra.

Dil Bechara: آخرین فیلم از Sushant Singh Rajput

“Dil Bechara” رسمی بازسازی 2014 هالیوود, عاشقانه, درام “The Fault in our Stars” بر اساس John Green محبوب رمان به همین نام است. جوانه زدن بازیگر تاریخ Sanghi ستاره مخالف Sushant در فیلم است.

“او به من قول داده که او را در فیلم. بسیاری از برنامه های ساخته شده بودند به طوری که بسیاری از رویاهای خواب با هم اما هرگز پس از من تا به حال تصور کنید که من می تواند به سمت چپ به تنهایی به انتشار این فیلم. او همیشه باران عشق عظیم بر من در حالی که من در ساخت آن و عشق خود را هدایت ما به عنوان ما به آن آزاد” Chhabra اضافه شده است.

این فیلم را ببینید, Saif Ali Khan در cameo. آهنگساز AR Rahman و ترانه سرا آمیتا باتاچاریا همکاری دارند برای ایجاد موسیقی برای این پروژه است.

تاریخ مشترک اخبار

تاریخ مشترک این خبر در رسانه های اجتماعی نوشته: “یک داستان از عشق و امید و از خاطرات بی پایان. جشن ما عزیزترین و اواخر #SushantSinghRajput ‘s legacy خواهد شد که اچ در ذهن همه و برای همیشه گرامی.”

صحبت کردن در مورد تصمیم به انتشار آن به صورت دیجیتالی Uday Shankar, رئیس جمهور, شرکت والت دیزنی APAC و رئیس و ستاره های دیزنی هند گفت: “ما با فروتنی قادر به بازی یک بخش کوچک در حفظ میراث یک بازیگر خوب مانند Sushant Singh Rajput. در مراسم تجلیل از خود و زندگی خود را فوق العاده کار ‘Dil Bechara’ در دسترس خواهد بود به تمام مشترکین و غیر مشترکین در سراسر هند است.”

Sushant داشت حلق آویز در محل اقامت خود در بمبئی در ژوئن 14. او 34.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de