شیوع کروناویروس در یک بسته بندی گوشت می آمد گیاهی در معرض ضعف در آلمان covid-19 پاسخ

Sean گالوپ گتی ایماژ

این Tönnies بسته بندی گوشت می آمد گیاهی است که به طور موقت بسته شده پس از شیوع کروناویروس در میان کارگران است.

GÜTERSLOH آلمان — یحیی Süzan سازماندهی ارزان اروپای شرقی نیروی کار برای صنعت کشتارگاه اما او می گوید که او تا به چیزی برای انجام با شرکت های که در آن آنها تا پایان.

“ما آنها را به یک اتوبوس کوچک و آنها به اینجا می آیند” گفت: Süzan, 62, به عنوان او آرام در خارج از یک رستوران در شمال غربی شهر Gütersloh. او در لباس پوشیدن یک پیراهن گلدار و گردنبند طلا و تماشا کنید. او گاهی اوقات بررسی گوشی بر روی میز در مقابل او یکی از آنها نیز طلا.

“هنگامی که آنها می رسند” او ادامه داد: “آنها یک کار از طریق مقاطعه کار فرعی و سپس کار برای Tönnies یا یک شرکت دیگر.”

Tönnies که درشت کارخانه نشسته فقط چند مایل پایین جاده است که اروپا بزرگترین کشتارگاه و سایت از شیوع کروناویروس که باعث آلمان اولین snapback در محدودیت. بیش از 1500 نفر از کارگران آزمایش مثبت کمک به یک افزایش شدید در این کشور به طور کلی ویروس تولید مثل رای دادن و وادار کردن بیش از نیم میلیون نفر به یک نیمه مستند.

گوشت پردازش صنعت پدید آمده است به عنوان پاشنه آشیل آلمان در غیر این صورت به طور گسترده ای مورد ستایش coronavirus پاسخ.

[در حالی که ایالات متحده در تلاش برای رول کردن coronavirus تماس با ردیابی آلمان انجام شده است آن را از آغاز]

گیاهان پردازش تصور می شود به خصوص منجر به گسترش ویروسی با درجه حرارت سرد محدود تهویه و مردم نزدیک به هم فریاد به یک دیگر بیش از همه سر و صدا. کشتارگاهها از ایالات متحده به هلند مجبور به بستن درهای خود را به دلیل شیوع کروناویروس.

در آلمان هشت شیوع بیماری های مرتبط با صنعت گوشت نیز متمرکز موشکافی در تیره, شیوه های استخدام و نامطلوب شرایط زندگی برای کارگران — تا حد زیادی از رومانی بلغارستان و لهستان — که در انجام این کار خسته کننده از کشتار خوک ها برای حداقل دستمزد است. حتی در اوج این بیماری همه گیر در این قاره در هنگام سفر بین کشورها ممنوع شد, استثنا ساخته شد به طوری که کارگران می تواند از مرزها عبور کرده و اطمینان حاصل شود که اروپای غربی می تواند همچنان به خوردن.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

بیش از 1500 نفر از کارگران آزمایش مثبت در Tönnies در آلمان است.

در حال حاضر برای بسیاری از Gütersloh ساکنان که خود را دیده اند و مدارس و سالن های ورزشی و استخر و میله بسته یک بار دیگر در آلمان اولین snapback از محدودیت های خشم کارگردانی شده است هر دو در Tönnies و مقامات دولتی که از آنها شکایت دارند به مدت طولانی موفق به عمل بر روی تماس ها برای پاک کردن شیوه های کار.

“وجود دارد مقدار زیادی از خشم و ناامیدی” گفت: Daniela Brey, 39 بود که انتظار در snaking چهار ساعته خط به صورت داوطلبانه coronavirus آزمون با 6 پسر و 4 دختر ساله در دو.

“Tönnies تنها یک نشانه از مشکل” او گفت:. “دولت به انجام کاری است.”

حتی قبل از Tönnies شیوع آنگلا مرکل صدر اعظم دولت تا به حال با عجله پیش نویس مقررات جدید برای جلوگیری از استفاده از پیمانکاران فرعی در آلمان گوشت شرکت. این عمل مانع ساده ترین سوال برای coronavirus تماس با ردیابی: کسی که کار می کند وجود دارد ؟

قانون باید توسط مجلس تصویب شده و گوشت لابی هل دادن به عقب خواستار آن را “خودسرانه تبعیض” و گویند آن است که یک وسیله برای تضمین حفاظت از کارگر.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

این Tönnies شیوع مجبور است کل منطقه را به یک نرم lockdown.

اگر این قانون به اجرا در آمده است نمی شود آن را تا سال آینده در اولین معنی که آلمان ادامه خواهد داد به صورت یک تهدید شیوع بیماری است که دشوار است برای ردیابی.

اینگه Bultschnieder محلی صاحب نانوایی گفت: او می خواهم هشدار در مورد کوروناویروس خطر در Tönnies به صورت ماه به عنوان کارگران تقبل قایق از آب عبور در اطراف با توجه به کوچک اجتماعی فاصله.

“شهر نگران بود,” او گفت:.

Bultschnieder سازمان او اولین تظاهرات در برابر Tönnies در سال 2013 پس از بستری در بیمارستان و هنگامی که او دوست یک بلغاری Tönnies کارگر در کنار تخت.

اما در این بخش از آلمان و گوشت و پول است. بالای کشتارگاه های قوی Tönnies ثبت نام — این برنامه شامل یک لبخند خوک و گاو و هدایت و دم در هم تنیده به شکل یک قلب است یک آسمان بالا یادآوری از منبع بسیاری از ثروت در اینجا.

کشتارگاه نهفته در حومه ردا-Wiedenbrück یک کارت پستال-کامل شهر چند مایل از Gütersloh منطقه اصلی hub. در محل کارخانه Tönnies عرصه: 4000 صندلی ورزشگاه استفاده می شود به صورت محلی و مسابقات فوتبال. کلمنس Tönnies خود ساخته میلیاردر اجرا می شود که این بسته بندی گوشت می آمد شرکت همچنین دارای شالکه, بوندسلیگا تیم فوتبال.

شرکت خود را به یک غول در صنعت گوشت با گردش مالی سالانه بیش از 7 میلیارد یورو (در حدود 8 میلیارد دلار). آن را ذبح بیش از 20.8 میلیون خوک از یک سال و با توجه به صنعت نشریات.

در حال حاضر کارخانه بسته شده و بیش از 7000 کارگران در قرنطینه نمرات توزیع کامیون بیکار نشستن و کشاورزان اروپایی در حال تقلا برای پیدا کردن مکان های دیگر به کشتار خود را پرواری دام است.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

افراد منتظر در صف به آزمایش می شود برای coronavirus در Gütersloh پس از شیوع در نزدیکی Tönnies گیاه.

کلمنس Tönnies است آن را به نام یک “بحران وجودی” برای شرکت او تاسیس با برادرش نزدیک به 50 سال پیش است. در ابتدا این شرکت نشان می دهد شیوع این بیماری ممکن است نسبت به مرزی سفر توسط کارگران است. اما کلمنس Tönnies عذرخواهی کرد و گفت که او “به طور کامل مسئول است.” او در برابر تماس به استعفا.

سال گذشته او مجبور شد به طور موقت از سمت خود به عنوان رئیس باشگاه فوتبال شالکه پس از نظرات صریحا محکوم به عنوان نژادپرست است. به جای مبارزه با تغییر آب و هوا با افزایش مالیات گفت: دولت باید صندوق نیروگاه در آفریقا است. “سپس آفریقایی خواهد جلوگیری از قطع درختان و آنها را متوقف ساخت نوزادان هنگامی که آن را تاریک می شود,” او گفت:.

مقامات آلمانی گفته اند که شرکت او ممکن است مسئول خسارت مربوط به شیوع کروناویروس.

کارشناسان می گویند این سیستم از subcontracts طراحی شده است برای اجتناب از پاسخگویی با subcompanies که به طور مداوم تغییر نام خود را مسئول ایمنی کارگر به جای شرکت های خود را.

در حالی که Tönnies این شرکت بسیار قابل رویت آن کارگران کمتر.

“آنها خود را عالم صغیر” گفت: نوئل Freitag, 54, که اجرا می شود یک فروشگاه الکترونیک در ردا-Wiedenbrück نه چندان دور از شهر moated قلعه. “آنها به هم بچسبند. آنها زندگی می کنند در بیشتر مکان های از راه دور. آنها پرش در این مینی بوس در صبح است.”

این Tönnies شرکت جای پای این لایحه به صورت انبوه تست. اما کلمنس Tönnies ذکر حفاظت از داده ها به عنوان دلیل او نمی تواند به اشتراک گذاری یک کارگر لیست با مقامات بهداشتی.

موبایل coronavirus تست تیم های سفید محافظ لباس گذاشته شده اند تا حد زیادی به تکیه رسمی اما نادرست شهرستان لیست به عنوان آنها سعی کنید به کشف کردن که با این نسخهها کار در کارخانه و جایی که آنها زندگی می کنند.

“بسیاری از زمان وجود دارد بیشتر مردم یا دیگر نیز مردم از ما باید در این لیست گفت:” مارتین Bieker داوطلب پزشک تیم که طرفداران هر روز صبح.

برخی از Tönnies کارگران زندگی در مخروبه کم افزایش ساختمان در تنگ و شرایط غیر بهداشتی است که کارشناسان می گویند احتمالا کمک ویروس گسترش یافته است.

اجرای قرنطینه حصار سیم ساخته شده اند در اطراف آن ساختمان و ماشین های پلیس در خیابان ها صف.

“اگر من کار نمی کنند که پرداخت خواهد شد اگر من اقامت دو هفته در خانه ؟” گفت: یک مرد جوان در حصار که صحبت می کرد به این شرط که نام خود را نمی تواند استفاده از ترس است که آن را می تواند بر اشتغال خود را.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

شهرستان کارکنان ارائه مواد غذایی و آب به کارگران در قرنطینه.

کارفرمایان ملزم به ادامه پوشش دستمزدها در طول قرنطینه اما مرد گفت که او بین شغل.

Tönnies کارگران پرداخت می شود, حداقل دستمزد حدود 10 ساعت اما آنها باید از هر پرداخت حدود 350 دلار در ماه برای یک تشک, به گفته فعالان و کارشناسان.

پرداخت بیش از دو برابر در دانمارک گفت: کارین Vladimirov سخنگوی گوشت پردازش اتحادیه کارگری به نمایندگی از کارگران آلمانی. “جایی است که کشتار به عنوان ارزان در آلمان,” او گفت:, و اضافه کرد که مردم اغلب ساعات بیشتری از آنها پرداخت می شود و عدم آگاهی از حقوق خود.

تا کنون مقامات بهداشتی می گویند که شیوع بیماری در Gütersloh به نظر می رسد شامل می شود. تنها 32 تست مثبت شده اند در خارج از صنعت گوشت. اما یکی دیگر از شیوع پدید آمده در یک کارخانه در ایالت نیدرزاکسن در کشور. و دیپلمات های خارجی نگران هستند که Tönnies کارگران ممکن است گسترش عفونت دوردست بازگشت به کشورهای خود در دوره هرج و مرج زمانی که یک قرنطینه برای این کارخانه در حال تاسیس است.

Jakub Wawrzyniak لهستانی سرکنسول در کلن صرف یک روز با موبایل تست تیم امید برقراری تماس با برخی از لهستانی Tönnies کارگران است. در برخی از درب همسایگان گفت: ساکنان بود “در تعطیلات از دست رفته.”

“من فکر می کنم این بدان معناست که آنها در خانه” در مرکز و شرق اروپا ، “اگر ما تا به حال اطلاعات لهستانی پلیس یا بلغاری پلیس می تواند بروید و بخواهید آنها را به قرنطینه. من می ترسم آن را برای رفتن به گسترش است.”

در ضمن Süzan همچنان به کشتی کارگران به شرکت های محلی است. هر کارگر او به ارمغان می آورد در سراسر شارژ 135 دلار برای حمل و نقل و 30 دلار برای گواهی سلامت. پول لنگر انداخت از دستمزد خود را توسط پيمانكاران فرعي زمانی که آنها می رسند ، او ادعا می کند کارگران خود را زندگی می کنند در شرایط خوب و شرکت های مسئول کثیف شرایط را برای کارگران “گوسفند سیاه و سفید.”

حتی اگر جریان اصلاحات در صنعت قطع می تواند پیمانکاران فرعی او گفت که او نگران نیست.

“همیشه وجود دارد یک طرح B” او گفت:. “تا زمانی که این شرکت ها وجود دارد و به این معنی است.”

بک گزارش از برلین. لارا Wiedeking در Gütersloh کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de