مدنی و فعالان حقوق بشر خواسته است که توستین تبدیل به منطقه انتخابات

تحت تهدید بالقوه گران دعوی توستین می تواند پیوستن به یک میزبان از دیگر اورنج کانتی شهرستانها – به عنوان به خوبی به عنوان آن school district – در حال انتقال به منطقه انتخابات است.

مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق با ارسال نامه ای به تاریخ 23 ژوئن به مقامات شهرستان خواستار تغییر دهید. در حال حاضر تمام پنج توستین شورای کرسی های تصمیم دارد رای دهندگان در سراسر شهرستان.

MALDEF وکیل تانیا پلگرینی گفت: در نامه ای که سازمان دفاع از حقوق مدنی نشان دهنده توستین ساکنان “کسانی که نگران هستند که استفاده از یک در بزرگ سیستم نتایج رای لاتین رقت.”

توستین شهردار Allan برنشتاین گفت: این شهرستان است که “بررسی اتهامات در تقاضا نامه است.”

“شهر طول می کشد حق رای بسیار جدی است و ما اطمینان خواهد داد که همه رای دهندگان حقوق همچنان به محافظت می شود” برنشتاین گفت: در یک ایمیل.

MALDEF گفت: این شهرستان در سیستم فعلی نقض کالیفرنیا رای گیری قانون حقوق در سال 2001 است. اگر چه Latinos را تا 29 درصد از Tustin رای دهندگان واجد شرایط در این نامه گفت: “در 20 سال گذشته تنها یک Latino نامزد تا کنون انتخاب شده است به خدمت (در شورای امنیت).”

ربکا گومز خدمت در شورای شهر به مدت هشت سال قبل از تشریح در سال 2018 است.

در مواجهه با یک وضعیت مشابه Tustin Unified School District تبدیل به انتخاب اعضای هیئت مدیره توسط منطقه جغرافیایی و نه در بزرگ در سال 2018 است.

در بزرگ برای برگزاری انتخابات شوراهای شهر, مدرسه, تخته سیاه, کالج مناطق و دیگر نهادهای حاکم را تبدیل به یک استخوان مشاجره. حقوق مدنی طرفداران می گویند این روش ایجاد کج نمایندگی با غرق کردن اقلیت صدای.

یک مالیبو وکیل ساخته شده است که این موضوع خود باعث led اتهام TUSD. کوین Shenkman شروع به نبرد خود را در برابر در بزرگ انتخابات با گراش در سال 2012. گراش مبارزه در دادگاه و از دست رفته – به میزان 7 میلیون دلار بود.

از آنجا که حکم شهرستان اشخاص بالا و پایین کالیفرنیا متهم به نقض رای دهندگان حقوق باید سریعا اذعان به حوزه انتخابات.

MALDEF نیز با ارسال نامه ای این هفته به بونا پارک کتابخانه منطقه, درخواست تغییر به در بزرگ انتخابات امنا.

توستین باید پاسخ دهند ظرف مدت 60 روز یا MALDEF “به دنبال قضایی تسکین” در این نامه گفت. در کل یک شهر یا منطقه مدرسه که مطابق با تقاضا نامه باید بازپرداخت آن نویسنده به $30,000.

نامزدهای خود را در انتخابات منطقه باید در منطقه زندگی می کنند آنها را نمایندگی کند.

“به طور معمول انتخابات در دسترس تر و ارزان تر برای نامزدها – که با دست کشیدن بر روی درب تنها در منطقه” پلگرینی در مصاحبه ای گفت:. “است که به افراد جوان و مردم از رنگ یک فرصت را به بخشی از این روند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de