به عنوان عمروعاص مراحل از زندان 2 جامع دانش آموزان سوال

دهلی نو: در یک روز جامع و هماهنگی و عضو کمیته عمروعاص Zargar پا از زندان پس از او به قید وثیقه تحت انسانی در نظر گرفتن دو جامع دانش آموزان شده است به نام در دهلی پلیس برای بازجویی.

دو دانش آموزان — suyash را از دست ندهید Tripathi از بخش قانون و ارسلان Alhmed از گروه مطالعات اجتماعی. هر دو نامیده می شدند توسط پلیس دهلی در روز چهارشنبه و در حال سوال در مورد سایتهای ضد کا تظاهرات و توطئه پشت دهلی شورش است که در آن 53 نفر جان خود را از دست.

دو جامع دانشجویان ارسال شد متوجه به نظر می رسد قبل از پلیس دهلی”s ویژه سلول های تخصصی بال بر اساس سرمایه”s لدهی جاده منطقه است.

جامع بوده و در خط مقدم anti-کا اعتراض که حتی شاهد خشونت است. اما جامع Millia اسلامی ادعا کرد که دانش آموزان خود را در شورش و یا افراط در هر نوع خشونت.

در چهارشنبه Zargar, یک عضو کلیدی از جامع کمیته هماهنگی بود که منجر ضد کا تظاهرات در پایتخت از زندان آزاد شد و پس از او به قید وثیقه در روز سه شنبه. اما او نیز نمی تواند ترک دهلی نو بدون اجازه. 27 ساله دستگیر شد, در مارس 10, تحت سخت گیرانه فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون در توطئه اتهام شورش.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de