والیبال, تور انتقال به ساحل طولانی این تابستان خلیج جنوبی شهر هانتینگتون بیچ دست

جنوب خلیج ساحل شهرستانها و همچنین هانتینگتون بیچ, خود را از دست AVP تور حوادث با سه بخش والیبال ساحلی سری در ساحل طولانی به جای آن سازمان اعلام کرده اند.

میزبانی سه بخش AVP جام قهرمانان اروپا سری در ساحل طولانی در جولای 18 اجازه خواهد داد که سری جدید به نگه داشتن آن رد پای کوچک در طول شیوع کروناویروس گفت: دونالد خورشید, مالک و مدیر عامل انجمن والیبال حرفه ای.

اما این بدان معناست که این مسابقات برای Hermosa ساحل در ماه جولای ساحل منهتن در ماه اوت و هانتینگتون بیچ در ماه اکتبر — و همچنین به عنوان حوادث در نیویورک و شیکاگو و هاوایی — نمی خواهد این سال اتفاق می افتد.

“با محدودیت و مقررات در محل ما مجبور شدند به تعلیق همه فن-با حضور وقایع و دوباره تمرکز بر ایجاد بهترین سناریوی ممکن را به طرفداران این ورزش آنها را خیلی دوست دارم و با ارائه یک راه برای ورزشکاران ما به رقابت” یکشنبه در بیانیه ای گفت. “من بسیار افتخار از تیم من و شرکای ما برای خلاق شدن و پیدا کردن یک راه حل برای اطمینان از ما همین حالا یک سال از والیبال ساحلی است.”

AVP جام قهرمانان اروپا سری برگزار خواهد شد ژوئیه 18 و 19 جولای 25 و 26 Aug. 1 و 2. این سری خواهد شد در آمازون نخست تصویری و NBC در روز را انتخاب کنید.

AVP سخنگوی مگان هانسون گفت: ساحل طولانی انتخاب شد به دلیل ایمنی و تدارکات. این ساحل طولانی فضا اجازه می دهد تا آنها را به مدیریت ایمنی و بهداشت ورزشکاران, کارکنان و خدمه تولید, او گفت:.

“ما می خواستیم به آن را نگه دارید در جنوب کالیفرنیا به طوری که ورزشکاران نمی خواهد که به پرواز و یا واقعا انجام بسیاری از سفر” هانسون گفت. “آنها می توانند در آنها می تواند به رقابت و بازی و پس از آن قادر به رفتن به خانه و همچنان سالم و عمل اجتماعی-فاصله مورد نیاز مورد نیاز است.”

منهتن ساحل باز است که با نام مستعار “پدربزرگ” والیبال ساحلی مسابقات شده است به یک جزء اصلی در این شهرستان از سال 1960 زمانی که آن آغاز شده به عنوان یک تازه کار, رویداد.

منهتن ساحل شهردار ریچارد مونتگمری گفت: این شهر نا امید شد AVP تصمیم به لغو منهتن ساحل, باز این سال است.

“ما به دنبال به جلو به AVP میزبانی منهتن ساحل باز در سال آینده” مونتگمری گفت.

Hermosa ساحل شهردار مریم کمپبل گفت: در یک ایمیل که او قدردانی AVP ها و دیگر حوادث در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در حفاظت از مردم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با تغییر زمان و بدون تماشاگر.

“ما می دانیم که برخی از طرفداران را نا امید نمی شود آنها را قادر به تماشای AVP در فرد” کمپبل گفت:. “اما آنها می توانید به تماشای این مسابقات در تلویزیون.”

Hermosa ساحل امیلی بعد که پیروزی در منهتن ساحل و Hermosa ساحل باز می شود گفت او شده است champing در بیت به رقابت مانند بسیاری دیگر از ورزشکاران است.

“AVP پیدا کرده است راه را برای ایجاد مسابقات و یا چیزی بسیار نزدیک به یک تورنمنت برای ما به بازی که در آن عالی است” بعد گفت:, و اضافه کرد که او و شریک زندگی خود را کار کرده اند به در شکل باقی بماند در طول بیماری همه گیر. “این را به خوبی می دانیم که آن را به پرداخت این سال است که ما را قادر به رقابت و ارائه برخی از سرگرمی برای مردم است.”

این سری خواهد شد که هشت تیم اصلی قرعه کشی 12 تیم صلاحیت کلاه, با توجه به AVP. وجود خواهد داشت یک $200,000 کیف برای زنان و مردان حوادث و 100.000 دلار پاداش استخر بر بالای میانگین تیم در پایان هر یک از سه فنجان.

آمازون نخست تصویری آغاز خواهد شد پوشش زنده در جولای 18 و جریان مسابقات در طول این مجموعه با توجه به AVP. NBC خواهد درجه یک مردانه مطابقت احتمالا یک چهارم از 2 به 3 جولای 18 p. m. و نهایی از 1:30 تا 3 بعد از ظهر جولای 19. NBCSN خواهد شد یک مسابقه پایانی در دوم و سوم تعطیلات آخر هفته نیز پخش می در آمازون نخست تصویری.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de