خوردن شاخص: OC: چه کار می کند و چه چیزی نیست با takeout و ناهار خوری در


مرغ بو داده از موقت خانواده-سبک takeout منو در پلیا Amor در لانگ بیچ. منو تغییرات روزانه است. (عکس از براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هر کس می خواهد زندگی را به بازگشت به حالت عادی. اما اگر یک چیز وجود دارد که روشن از نگاه اعداد می گوید منتقد براد A. Johnson آن است که ما در میانهی شب مورد ضرب و شتم coronavirus همه گیر نشده است.

جانسون اخذ شده takeout از رستوران ها و همچنین به آرامی شروع به ناهار خوردن دوباره در طول بیماری همه گیر. او می گوید آن را یک کیسه مخلوط. نه همه چیز در حال اجرا هموار و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود.

ببینید چه جانسون برای گفتن در مورد چه کار می کند و چه کار نمی کند. ادامه مطلب.

رستوران های محلی هستند رله پیام به مشتریان ایمنی که می آید برای اولین بار پس از تعطیلی ناشی از کارکنان پیمانکاری COVID-19. دیده می شود در اینجا داخل Baja Sharkeez در خیابان اصلی در هانتینگتون بیچ که بسته است به طور موقت برای تمیز کردن عمیق و مایع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Coronavirus تعطیلی

دو OC رستوران — Baja Sharkeez در هانتینگتون بیچ و گوشت کباب در پلکنتیا — به تازگی اعلام کرد تعطیلی موقت پس از گفت و کارکنان خود را تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس. در همین حال چند تن دیگر اورنج کانتی رستوران ها که بسته در اوایل این ماه هنوز بازگشایی شد. ادامه مطلب.

Fuddruckers بسته شده است آن جنوب کالیفرنیا, مکان, از جمله یکی در انتاریو در اینجا دیده می شود. Fuddruckers طبخ Isaias Baarrios, 17 از ریالتو آماده دو 3-پوند همبرگر. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

بیشتر SoCal Fuddruckers

جنوب کالیفرنیا برگر طرفداران باید یکی کمتر زنجیره گزینه در حال حاضر است که Fuddruckers تعطیل شده آن باقی مانده جنوب کالیفرنیا مکان به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی فروش و پس از پرداخت بدهی های آن است. آن Valdespino بیشتر است.

DIY پپرونی پیتزا با پیتزا کیت از عطر پیتزا و پاستا در دریاچه جنگل (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

براد در DIY پیتزا رتبه بندی

براد A. جانسون می گوید: بهترین پیتزا در خدمت تازه و داغ از فر بنابراین او سعی DIY پیتزا کیت از سه رستوران های مختلف. او به حکم خود را در هر. ادامه مطلب.

جیمز ریش نامزد جایزه “دیانا کندی: هیچ چیز فانتزی” اولین ویژگی توسط فیلمساز مستند الیزابت کارول. دیده می شود در اینجا دیانا کندی رانندگی نیسان وانت کامیون در مکزیک است. (حسن نیت ارائه میدهد از Honeywater فیلم)

میک جاگر از غذاهای مکزیکی

انگلیسی سابق پت و متخصص در مواد غذایی مکزیکی, دیانا کندی است که موضوع یک فیلم مستند. آن Valdespino صحبت با فیلمساز مستند الیزابت کارول در مورد کندی و ساخت فیلم مستند است. ادامه مطلب.

گل کلم و پوسته ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد است ساخته شده با سه نوع پنیر ایتالیایی Fontina Val d’Aosta, riccota و Pecorino. (عکس از کتی توماس)

کتی توماس می گوید که گوشت نمی باید فرورفتگی کنسرو سوپ و off-the-shelf موارد. آنها در واقع می تواند بسته بندی شده با طعم و ویترین مواد تازه. در این هفته سهام دستور العمل او برای گل کلم و پوسته ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد پنیر و مرغ (یا ذرت) enchilada غذای مرکب از گوشت وارد و پنه غذای مرکب از گوشت وارد با سس گوجه فرنگی تند, زیتون کالاماتا و دو پنیر. بیایید طبخ!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de