ویژه شیر قطار عبور 1 کرور لیتری علامت

حیدرآباد: با این حال راه آهن هند شده است به طور مداوم مصرف گام فعال به اطمینان حاصل شود که عرضه کالاهای اساسی است نه قطع در سراسر کشور است. برای اطمینان از این جنوبی و مرکزی راه آهن (SCR) آمده بود تا با یک مفهوم نوآورانه از Doodh Duronto (یک قطار ویژه برای حمل و نقل شیر) به تعادل عرضه شیر در سراسر کشور است.

تحت این طرح قطار ویژه حمل شیر مخازن تشکیل شد به حمل و نقل شیر از رنیگونتا به حضرت Nizamuddin در دهلی نو. قبلا شیر منتقل شد با اتصال آن مخازن به برنامه ریزی حمل مسافر قطار. بر این اساس اولین “Doodh Duronto ویژه” (ویژه شیر قطار) اعزام شد تا از رنیگونتا به این کشور در مارس 26.

به طور کلی این قطار ویژه اجرا شده است و با شش شیر تانکر هر یک با داشتن ظرفیت 40,000 لیتر (یعنی جمعا به 2.40 لاخ لیتر شیر را در یک قطار). اما با توجه به تقاضای قطار در حال اجرا در هر روز متناوب از رنیگونتا و تعداد شیر مخازن نیز افزایش یافته و به هشت مخازن در طول سفر به عنوان به خوبی.

تا کنون حدود 42 سفرهای Doodh Duronto قطار ویژه عمل شده و آنها را به حمل و نقل 1.04 کرور لیتر شیر است. اتفاقا 262 آماده ساخته قطار حمل شده از طریق این شیر قطار تا تاریخ. نکته مهم “Doodh Duronto ویژه” مجاز است برای اجرای با متوسط سرعت 110 کیلومتر در ساعت و بدون هر گونه راه عزیمت بازداشت به طوری که قطار می رسد مقصد خود را در عرض 36 ساعت است. بیشترین مراقبت های گرفته شده در حالی که بارگذاری به همراه لازم است اقدامات پیشگیرانه مانند sanitisation.

فیزیکی فاصله و کارکنان بهداشتی باید حفظ شده است در هر سفر. Gajanan Mallya عمومی آخور SCR توصیه کارکنان راه آهن به ادامه پیوستن به تمام اقدامات احتیاطی لازم را در حالی که تخلیه و حمل و نقل این مهم کالا.

[email protected]

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de