تیراندازی در سانتا آنا گورستان برگ 1 کشته و 1 زخمی

تیراندازی زنگ زد از طی یک گردهمایی در یک گورستان در سانتا آنا ترک یک نفر کشته و دیگری زخمی یکشنبه, ژوئن 24.

چند نفر تا به حال شده است مونتاژ در نزدیکی قبر سایت در فیرهاون پارک یادبود & سردخانه زمانی که نوعی از اختلال صورت گرفت و از کار اخراج شدند عکس, Santa Ana پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت. مقامات اطلاع داده شد و در حدود 6:30 p. m. و مواجه می شوند دو گلوله قربانیان زمانی که آنها وارد شدند در گورستان.

یک شاهد گفت که او در آپارتمان خود را آماده برای کباب کردن زمانی که او شنیده شش به هشت اثر شلیک گلوله که از گورستان. شاهد گفت: او را دیدم به کسی تیراندازی حداقل یک قربانی بر روی زمین و دیگران فرار.

یکی از کسانی که زخمی به نظر می رسد به یک مرد در 20s خود و یا 30s بود که در صحنه مرده توسط Orange County Fire Authority امدادگران Bertagna گفت. دیگر قربانی مرد است به عنوان به خوبی صورت گرفته بود به یک بیمارستان که در آن او در درمان با حداقل یک زخم بدن پایین تر شب چهارشنبه. جراحات او در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید.

بازداشت شد و بلافاصله اعلام کرد و جزئیات بیشتر شد منتشر شده توسط مقامات. پلیس را دستگیر کرده و در مصاحبه با چند نفر در پارک یادبود و قتل کارآگاهان با انجام تحقیقات وجود دارد که از 9 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de