شیو سنا hails ‘شکست’ از coronavirus در Dharavi

بمبئی: با تعدادی از جدید COVID-19 مورد از Dharavi زاغه پراکندگی در بمبئی به trickling پایین به یک رقم تنها شیو سنا روز چهارشنبه در محور “شکست” از coronavirus به عنوان یک پاسخ در خور از این حزب به رهبری, دولت به منتقدان, یک مرجع مایل به BJP.

Coronavirus کانون

Dharavi بود که هنگامی که یک مزاحم coronavirus کانون تا به حال در سه شنبه گزارش داد فقط پنج مورد جدید که پایین ترین سطح از آوریل 5. تعداد کل موارد در حال حاضر در 2,189.

“کنترل گسترش این بیماری همه گیر در Dharavi تماس برای جشن. کسانی که نخوری مگا ولت آمپر دولت اداره COVID-19 بحران نیز باید دعوت برای جشن گفت:” سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana’.

آن گفت: وظیفه دشوار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در Dharavi به دست آورده تمجید برای دولت و Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) است که حکومت توسط سنا از مرکز.

ساکنان پایبند به هنجارهای

در سنا نیز تشکر ساکنان Dharavi برای پیوستن به مستند هنجارها و پس های مختلف از دیگر اقدامات است.

اظهار نظر در استراتژی اتخاذ شده در Dharavi های ویرایش و گفت: BMC دولت افزایش تست و ردیابی تماس ها و همچنین مستند قوانین سختگیرانه تر.

در سنا نیز ستایش BMC کمیسر I S چهل و بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ برای Dharavi موفقیت است.

جنگ در برابر ویروس هنوز بیش از

“با این حال جنگ در برابر ویروس ،

موارد در حال افزایش است در جای دیگر در ماهاراشترا” آن را گفت.

با بالاترین تراکم جمعیت 2,27,136 افراد در هر متر مربع. کیلومتر Dharavi تا به حال 491 موارد در ماه آوریل با رشد نرخ 12% زمانی که تعدادی از موارد دو برابر هر 18 روز.

طبق انتشار رسمی این اقدامات اتخاذ شده توسط BMC پایین آورده COVID-19 نرخ رشد به 4.3 هر centin ممکن است و بیشتر به 1.02 هر centin ژوئن.

این اقدامات همچنین تضمین بهبود یافته مورد دو برابر شدن زمان به 43 روز در ماه مه و 78 روز در ماه ژوئن سال 2020 است.

Dharavi را در برابر coronavirus با وجود چالش ها ،

این فهرست چالش های مشترک توالت جمعیت بالا و تراکم کوچه های باریک و کهنه محله ساخته شده است که آن را دشوار است به اطمینان حاصل شود که مردم پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

“BMC اتخاذ یک مدل به طور فعال به دنبال چهار T ردیابی, ردیابی, تست و درمان. این رویکرد شامل فعالیت هایی مانند فعال غربالگری.

“در حالی که 47,500 افراد تحت پوشش پزشکان و کلینیک های خصوصی در خانه-به-خانه غربالگری در مورد 14,970 نفر غربالگری شدند که با کمک کامیون های تلفن همراه در حالی که 4,76,775 دیگران بودند توسط BMC سلامت کارگران” آزادی گفت.

تب درمانگاه راه اندازی شد برای غربالگری دسته پر خطر از جمله سالمندان/شهروندان ارشد که کمک به روی صفحه نمایش 3.6 لاخ مردم آن را گفت.

“در مورد 8,246 شهروندان ارشد بررسی شد و به عنوان بخشی از سیاست خود را از ‘موقع جدایی آنها از هم جدا شدند.

در مجموع 5,48,270 مردم شده اند به نمایش در Dharavi. در موارد مشکوک شدند معطوف به خوبی سازمان یافته COVID مراکز مراقبت و قرنطینه مراکز” آزادی گفت.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de