لینک گزارش شاون جراحی با تلاش برای نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

مهر و موم در ساحل, وکیل شان جراحی یک جمهوری خواه عضو کمیته ملی و شوهر اورنج کانتی هیئت ناظران صندلی میشل فولاد در ارتباط بود در وال استریت ژورنال گزارش با تلاش چینی اتباع خارجی برای نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

به زودی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور در سال 2017, مجله گزارش, اهدا کنندگان, با روابط دولت چین به صدها هزار دلار به رئیس جمهور برای انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی در ازای دسترسی و سپس گزارش تلاش خود را به برجسته مقامات چینی.

برخی از این اتباع چینی بودند مهمانان شان جراحی در دعوت نامه فقط جلسه در سن دیگو در مارس 2017 که در آن رهبران جمهوری خواه مورد بحث کمپین استراتژی با توجه به مجله.

یکی از شاون جراحی مهمان ژائو باند کار می کند برای چین به دولت مرکزی و متصل است به رهبران حزب کمونیست روزنامه گزارش. یکی دیگر از لی سو دولت است-متصل تاجر چینی. سوم تانگ بن چینی متولد شهروند ایالات متحده مشغول به کار برای یک شرکت اعتقاد بر این است که به توصیه رهبران چین در مورد مسائل امنیتی اهدا 300.000 دلار به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. چهارم شد دیاموند ساکن دیوید وانگ آمریکا دارنده کارت سبز که تاسیس گروه سیاسی آمریکایی چینی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در هر مجله به $150,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

آن را غیر قانونی برای کسانی است که شهروندان آمریکایی و یا دائمی ساکنان ایالات متحده به مشارکت سیاسی اما روشن نیست که آیا هر یک از سهم و یا دیگر فعالیت های گزارش شده توسط مجله هر گونه نقض قوانین. وقتی پرسید که توسط مجله از نظر فدرال کمیسیون انتخابات کاهش یافته و با استناد به “پتانسیل این ماده آمده است قبل از اینکه این کمیسیون در اجرای یک ظرفیت است.”

شان جراحی گفت: این مجله از آن خواهد بود “نادرست و توهین آمیز و توهین آمیز” را به نشان می دهد او کمک کرد تا دولت چین را به تلاش.

او پاسخ نمی شنبه به ثبت درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه او متصل به این اتباع چینی چرا او آنها را دعوت به حزب جمهوری خواه جلسه و اینکه آیا او نگران بود در مورد آنها دسترسی دادن به حزب جمهوری خواه استراتژی ها و آمار و ارقام.

جمهوری خواه کمیته ملی مقامات گفت: مجله آنها دستور فولاد به “شکستن روابط” با چند نفر در این روزنامه گزارش گفت: “این مهم را به انجام همه ما می توانیم برای حفاظت ما از سیاست های غیر قانونی دخالت خارجی.”

برخی از کارشناسان که به مطالعه اخلاق سیاسی پیشنهاد قوانین مورد نفوذ خارجی در سیاست آمریکا باقی می ماند بیش از حد سست و به خصوص در پی روسیه به تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016.

دانیل وینر معاون مدیر Brennan Center انتخابات برنامه اصلاحات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به سمت خود را از کسب و کار با جمهوری اسلامی ایران از جمله در چین, مجموعه, نمونه ای است که نشان می دهد نفوذ خارجی قابل قبول است. وینر همچنین اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال “خاک” بر مخالفان خود از دولت های خارجی.

این دموکرات-کنترل خانه استیضاح تهمت که فقط رفتار و تصویب قانونی که در برخی از نقاط ضعف اما هر دو تلاش درگذشت در ایران-سرب سنا.

در ضمن وینر گفت که “همیشه رفتن به جهان از چه قانونی و چه اخلاقی; فقط به خاطر اینکه شما می توانید چیزی به این معنا نیست شما باید.”

شان جراحی ریاست کالیفرنیا حزب جمهوری خواه در اوایل 2000s و سازمان رهبر در سال 2003 هنگامی که آن را موجب به یاد بیاورید از رژیم صهیونیستی. خاکستری دیویس. او به تازگی رای برای چهار سال دیگر به عنوان یکی از سه کالیفرنیا نمایندگان در کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

به عنوان یک وکیل شان جراحی نشان داده شده است دانا تبدیل نمایند که اورنج کانتی طولانی ترین خدمت عضو کنگره است. تبدیل نمایند وابستگی خود به دولت روسیه منجر به او که لقب “پوتین های مورد علاقه عضو” — یک برچسب است که کمک به او را تا سال 2018 دست دادن برای انتخاب مجدد در ساحلی اورنج کانتی 48th منطقه. صندلی رفت و به دموکراتیک Rep. هارلی Rouda از لاگونا بیچ پایان تبدیل نمایند 15 نظر در کنگره است.

شان جراحی همسر سرپرست میشل جراحی است که ثبت نام به عنوان رئیس امور مالی در شوهرش شرکت حقوقی در حال اجرا است در برابر Rouda که برای صندلی.

میشل جراحی پاسخ نمی دهند به ثبت درخواست برای اظهار نظر در مجله داستان. اما این تحقیقات را برانگیخته گرم مبادلات بین او کمپین Rouda انتخاباتی و احزاب سیاسی.

“اجازه دهید فراموش نکنید که رای دهندگان از CA-48 در حال حاضر را رد کرد و در سال 2018 یک شرکت تصمیم گرفتند جمهوریخواه رسمی با روابط مستقیم به یک دولت خارجی و آنها نمی خواهند دیگر خراب جمهوری خواه که لابی او منافع خارجی بیش از نیازهای کالیفرنیا,” اندی ارللنا با دموکرات کنگره کمیته کمپین گفت: در آزادی مطبوعات.

که باعث اتهامات نژادپرستی و تبعیض جنسی از کمپین میشل جراحی است که کره ای آمریکایی است.

“میشل پدر و مادر به معنای واقعی کلمه فرار کمونیست کره شمالی” او مدیر کمپین لنس Trover گفت. “Rouda و DC رفیق اتهامات علیه یک زن که به اینجا آمد با مادر و خواهر به دنبال رویای آمریکایی جنسیتی تبعیض آمیز و نژادپرستانه.”

در حالی که وینر گفت: حوادث اخیر از نفوذ بین المللی در انتخابات ممکن است نشان می دهد برای برخی از آن است که “باز کردن فصل در ایالات متحده رای دهندگان,” او اضافه شده است که منتقدان باید برای جلوگیری از راه اندازی یک دوران مککارتیسم که در آن هر کسی که در آمریکا متولد شده اند که چشم با سوء ظن.

اما وینر گفت: سیاستمداران و مقامات حزب نیز باید به روز بیشتر فاصله خود را از حالات مانند یک مستند توسط وال استریت ژورنال و اگر آنها می خواهند به هر گونه اعتماد به نفس است که آنها به نمایندگی از منافع خود را.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de