با توجه به آنچه واقعی دانشمندان می گویند در مورد coronavirus CSUF متخصص می گوید

برای ماه مژگان سامی بوده مجازی check-ins با سلامت عمومی دانش آموزان در Cal State فولرتون در مورد مسائل اطراف coronavirus. آنها صحبت کردیم در مورد همه چیز از سیاسی شدن علم به اعتراض بیش از ماسک و ارتباط بین ویروس و نژاد پرستی.

یکی از بیشترین موضوعات مورد بحث بوده است انتقاد و دوم حدس زدن از دانشمندان در میان یک در سراسر جهان همه گیر.

“این در مورد تک مقالات و تک کارشناسان گفت:” سامی استادیار بهداشت عمومی که قبلا در مرکز توسعه سلامت بخشی از سازمان بهداشت جهانی است. “اگر به شما پرداخت توجه به دانشمندان واقعی دانشمندان و نه سیاسی, دانشمندان, آنها در حال صحبت کردن در جمعی. آنها می گویند این همان چیزی است که ما درک می کنیم. در اینجا شکاف ها در دانش ما.”

متاسفانه به بسیاری او گفت که می تواند صدا مانند دانشمندان در حال زیپو. اما این مورد نمی باشد, او گفت:.

“این در حال تحول است. به عنوان ما به دست آوردن اطلاعات بهتر به عنوان جمعی علمی تلاش درک بیشتر ما اطلاع رسانی عمومی است.”

  • Lilia اسپینوزا Tabashir Z. نوبری پورشه جکسون پرستون, مژگان سامی و ماریا Koleilat اعضای هيأت علمی از Cal State فولرتون وزارت بهداشت با صدور بیانیه ای خواستار ریشه کن کردن نژاد پرستی برای رسیدن به عدالت در سلامت و عدالت است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

  • مژگان سامی استادیار بهداشت عمومی (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مژگان سامی استادیار بهداشت عمومی در Cal State فولرتون حال مجازی check-ins با دانش آموزان در مورد مسائل اطراف coronavirus (حسن نیت ارائه میدهد عکس Cal State فولرتون)

سامی و دانش آموزان همچنین در مورد استعفای اوایل این ماه از اورنج کانتی رئیس بهداشت افسر دکتر Nichole سریع پس از تهدید و فشار توسط مسئولان شهرستان بیش از او منظور نیاز به پوشش صورت به عنوان شهرستان مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی و Rebekah جونز, داده, مدیر, که گفت که او از کار اخراج شد کار خود را در فلوریدا وزارت بهداشت پس از او حاضر به دستکاری داده است که دولت به نظر می رسد برای پاسخگویی به آن هدف به بازگشایی شده است.

یک دانشجوی کارشناسی در تابستان جلسه به او گفت که او نگران بود در مورد کار خود را توسعه.

“اگر من باید ترس وقتی که من کار من به چه معناست ما حرفه ای؟” سامی گفت. “و این است که واقعا جدی گفتگو.”

“برای کسانی از ما در بهداشت عمومی آن را بسیار عجیب و غریب به گوش گفتمان. من زبانم بند آمده بود که این تبدیل شده است به طوری سیاسی است که ما نمی توانیم حفاظت از دانشمندان در تلاش هستند که به شدت به کاهش به بازی در اینجا.”

سامی گفت: این استدلال که ماسک در حال تخطی از مردم آزادی های مدنی معنا ندارد. آزادی شخصی نمی تواند جدا از مسئولیت شخصی, او گفت:.

در حالی که کسانی که در اعتراض به قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery خواستار عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس علیه سیاه بدن آنها همچنین خواستار عمیق و روشنگری نگاه کنید به چگونه نژادپرستی تداوم در این کشور موسسات از جمله پزشکی و سیستم های سلامت, او گفت:.

“برای من به عنوان کسی که در مطالعات بهداشت و سلامت آن را اجتناب ناپذیر برای این بحران به ظهور در همان زمان به عنوان بیماری همه گیر.”

در ژوئن 10, او پیوست و همکاران او در CSUF وزارت بهداشت در بیانیه ای که خواستار ریشه کن کردن نژاد پرستی برای رسیدن به عدالت در سلامت و عدالت است. در این بیانیه آمده نوشته شده توسط سامی پورشه جکسون پرستون, ماریا Koleilat, Lilia Espinoza و Tabashir Z. نوبری.

“این COVID-19 همه گیر افزایش فهم جمعی از نقش سلامت عمومی در پیشگیری از بیماری و آسیب در یک جمعیت” اساتید گفت. “به ناگهان آگاه ساخته اپیدمیولوژیک مفاهیم تماس ردیابی قرنطینه و جداسازی به عنوان اقدامات کاهش بیماری های عفونی. بحث swirled در رسانه ها در اطراف ‘مسطح منحنی’ صورت را پوشش می دهد مقدار فضای مورد نیاز برای فاصله فیزیکی و زمانی که ما می توانیم ‘به حالت عادی بازگشت.'”

اما به عنوان جامعه علمی متمرکز شده بود در بیمارستان آمادگی و کنترل نرخ انتقال, بهداشت اختلافات پدید آمده است که نشان داد بالاتر عوارض و مرگ و مير در Latinx جزایر اقیانوس آرام و آمریکایی های بومی جوامع آنها گفت.

“COVID-19 تشدید نابرابری اجتماعی موجود در جوامع ما مانند مسکن درآمد و ناامنی غذایی فقدان اسناد حقوقی و بیمه بهداشت و درمان و تناسب مقدار از جوامع از رنگ های ضروری شغل محدود به هیچ ترک پرداخت” گفتند.

بزرگترین فاجعه در coronavirus اپیدمی سامی گفته شده است که دولت تا به حال نه سازگار پیام در مورد ویروس و موفق به قرار دادن دانشمندان در خط مقدم.

او دانش آموزان خواسته اند در مورد مفهوم مسطح منحنی در کالیفرنیا است. او به آنها می گوید این یک موضوع پیچیده است.

“ما شاهد کالیفرنیا از ماه مارس تا آوریل با یک واقعا خوب فلات بود که 900 موارد جدید در روز,” او گفت:. “که در واقع نه مسطح منحنی. ما موفق بودند ما شاهد موفقیت در فلات اما ما هرگز کاهش یافته است.

“که بزرگترین خطر من در حال حاضر — این حرکت به بازگشایی چرا که مردم خسته هستند. و آنها خسته هستند چون هیچ سازگار پیام. و آن را محور علم آن را محور منافع شرکت های بزرگ.

“من نگران هستم” او اضافه شده است. “من هرگز در این وضعیت که در آن بسیاری وجود دارد و انکار علم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de