مقامات مکزیکی افزایش Oaxaca زلزله تلفات به هفت

MEXICO CITY — حداقل هفت نفر کشته و ده ها مجروح شدند و در قدر-7.4 زلزله را تکان داد که مکزیک روز سه شنبه گفته است.

این زمین لرزه که کانون بود و در جنوب ایالت اوآخاکا, همچنین باعث جزئی آسیب ساختاری از جمله 21 بیمارستان, مکزیکی, مقامات گفت. اما با توجه به اندازه آن بسیاری را در این کشور ابراز امداد که آسیب نمی شدید.

یک سال 2017 زلزله در نزدیکی شهر مکزیک به کشته شدن بیش از 300 نفر و ترس از یک شبیه فاجعه اجرا می شود عمیق در اینجا. یک سال 1985 زلزله کشته 10000 نفر.

[زلزله قوی می لرزد, مکزیک, کشته شدن بیش از 200 نفر]

با توجه به مکزیک ملی لرزه نگاری خدمات روز سه شنبه زلزله صورت گرفت حدود 14 کیلومتری اقیانوس آرام در جنوب شهر Crucecita. کارشناسان اعلام کرد که محل آن در سواحل کمک می کند تا توضیح نسبتا محدود آسیب.

پس لرزه ها و زمین لرزه های کوچکتر ادامه داد: از طریق پنج شنبه بعد از ظهر و می تواند احساس ساکنان اوآخاکا.

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تخمین زده می شود که یکشنبه شب وجود داشته است 147 پس لرزه. توسط جمعه کشور مدنی نیروی حفاظت از این گفته شده بود بیش از 1,400 پس لرزه.

“خوشبختانه هیچ خسارت عمده او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

هشدار سیستم زنگ خطر در شهر مکزیک صدا قبل از زلزله احساس شد باعث بسیاری برای اجرا به خیابان ها به دنبال امن تر زمین. برخی از این شهر بالا افزایش می یابد تحت تأثیر و ساکنان نوشته شده ویدئوها از شکاف در پیاده رو باز و بسته شدن.

[مکزیک مرکزی د Abasto: چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار]

مکزیک است که به مبارزه با یکی از شدید ترین شیوع کروناویروس و مدیریت اضطراری مقامات تا به حال ابراز نگرانی در مورد آنچه در آن به معنی برای پاسخ به یک زلزله بزرگ در وسط یک بیماری همه گیر.

هماهنگ کننده حفاظت مدنی دیوید لئون گفت که بیش از 20 بیمارستان ها آسیب دیده بودند در کشور Deutsche Presse گزارش شده است. مکزیکی, روزنامه ال یونیورسال گزارش شده است که در برخی موارد بیماران به طور موقت تخلیه.

دولت شرکت نفت Petróleos Mexicanos مجبور شد به طور خلاصه خود را تعطیل پالایشگاه. یک کارگر در پالایشگاه فوت کرد زمانی که او در طول زلزله ،

در پاسخ به هر دو 1985 تا سال 2017 زلزله مکزیک در آن تجدید نظر کدهای ساختمان به طوری که جدیدتر سازه های مقاوم تر در برابر آینده زمین لرزه. اما عمده مکزیکی شهرستانها هنوز هم جمعیت غیررسمی بسیاری از ساختمان های ساخته شده است که مقامات باور دارند که می تواند آسیب پذیر است.

مهاجر farmworkers مرگ در کانادا و مکزیک می خواهد پاسخ

ایالات متحده می خواهد مکزیک به حفظ و دفاع از آن و مراقبت های بهداشتی کارخانه های باز. کارگران مکزیکی در حال بیمار شدن و مردن.

برای مکزیک یک روز بدون زنان: زنان کارگر طرح ملی اعتصاب در برابر افزایش خشونت جنسیتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de