Mamata سفارشات گسترش مستند در غرب بنگال تا ژوئیه 31

کلکته: در میان فزاینده COVID-19 نفر در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی روز چهارشنبه اعلام کرد گسترش مستند تا تاریخ 31 ژوئیه با تداوم موجود تسهیلات.

ادامه مستند بود به پایان 30 ژوئن.

West Bengal شمارش از COVID-19 نفر از صعود به 15,173 با 445 تازه عفونت در روز چهارشنبه در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 591 به عنوان 11 بیشتر از افراد سالم به این بیماری, بهداشت, وزارت, مقامات گفت.

بانرجی به خبرنگاران گفت: پس از یک نشست که هر چند شرکت کنندگان متفاوت در طول راه برای مقابله با این بیماری همه گیر یک اجماع پدید آمده که مستند باید تمدید با تسهیلات.

در حالی که وجود خواهد داشت کامل مستند در مهار مناطق تسهیلات ادامه خواهد داد در جاهای دیگر.

بانرجی گفت: تمام موسسات آموزشی بسته باقی خواهد ماند تا ژوئیه 31.

ادارات دولتی را تابع در یک “تفکیک شیوه” با 70 درصد حضور در هر روز داده می شود.

مترو و قطار حومه خدمات به حالت تعلیق باقی خواهد ماند.

مراکز خرید و رستوران ها و دیگر موسسات مشابه تا به حال از سر عملیات در بنگال در ژوئن 8 پس از فاصله بیش از دو ماه با دولت اجازه می دهد تسهیلات به عنوان بخشی از “باز کردن-1′ — فاز اول کالیبره خروج از coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند.

مکان های عبادت و دفاتر خصوصی نیز مجاز به باز با کاهش حضور و غیاب.

“امروز ما در مورد مستند موضوع است. هر چند وجود نظرات مختلف در میان مردم مانند (CPI-M) Surya Kanta Mishra و دیگران به من گفته اند رهبران احزاب سیاسی حاضر در اینجا مورد نظر ما به گسترش مستند.

“در نهایت در پایان این جلسه ما می گویند که پس از این COVID-19 در حال افزایش است و در کل کشور این مسئولیت ما را برای کمک به بهبود وضعیت… بنابراین اجازه دهید ما با هم آمده و گسترش مستند (در حالی که) حفظ تسهیلات,” بانرجی گفت.

رهبران ارشد از همه احزاب سیاسی و دولت و مجلس سخنران Biman بانرجی در این نشست حضور داشتند.

این Trinamool کنگره supremo به نام به حال این همه حزب جلسه به عمدی در COVID-19 سناریو در دولت و این وضعیت در مناطق متاثر از طوفان Amphan.

بانرجی گفت: به منظور سهام پست-cyclone, وضعیت, یک کارشناس کمیته با نمایندگان همه احزاب سیاسی در دولت است تشکیل شده است.

این کمیته به ریاست West Bengal وزیر Partha Chatterjee شامل BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh CPI(M) رهبر Sujan چاکرابورتی و کنگره Pradeep Bhattcherjee در میان دیگران.

“پانل را نیز بررسی وضعیت در Sunderbans و پیشنهاد یک طرح جامع به Niti Aayog در یک راه حل دائمی برای مقابله با بلایای طبیعی در منطقه” او گفت:.

بانرجی گفت: یکی دیگر از همه حزب قطعنامه گرفته خواهد شد تا در برابر دولت مرکزی تصمیم به حذف دولت از ‘Garib Kalyan Rojgar Yojana’.

با اشاره به بی نظمی در توزیع مواد تسکین به کسانی که تحت تاثیر طوفان Amphan ارشد وزیر گفت: “وجود داشته است از جمله موارد. اما من می خواهم به استرس است که دولت نمی خواهد تحمل این. ما نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی را به استفاده از وابستگی سیاسی.”

“من دریافت کرده اند 2,100 شکایت. من سپردن DMs و BDOs (با این کار) برای پیدا کردن موارد واقعی و کمک به آنها,” او گفت:.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de