IMA اومدی: افسر تحت بررسی مرده یافت

M. A. سراج

بنگلور: غیر طبیعی مرگ مرتبط بدنام ایما کلاهبرداری در بنگلور گزارش شده در ژوئن 23. ارشد IAS افسر B. M. Vijay شانکار, 58 که نوشته شده بود به عنوان دیگر ماموریت مدیر Sakala مرده پیدا شد در خانه اش در شهر است. شانکار شده بود رو به اتهام دادن دخترک تمیز به اين که بنا به گزارش های درگیر در یک معامله جعلی. این تحقیقات تا به حال به او اختصاص داده شده در سال 2017. در اين حال محرومان هزاران نفر از سرمایه گذاران عمدتا مسلمانان از مبالغ به لحن تقریبا تومان. 3,000 کرور.

شانکار مرده پیدا شد در خانه خود با اعضای خانواده گذشته (23 ژوئن) شب. هر چند کالبد شکافی انجام شد در چهار شنبه (24 ژوئن) پلیس اند و نه نسبت به هر دلیلی برای مرگ است که مشکوک به یک مورد از خودکشی.

Vajay شانکار بود که در بنگلور شهری معاون کمیسر تا IMA کلاهبرداری پشت سر هم باز در تاریخ 9 ژوئن سال گذشته بازداشت شده بود در تاریخ 12 ژوئیه (2019) به اتهام دریافت Rs. 1.5 کرور به عنوان رشوه از ایما مدیر عامل محمد منصور خان گفته برای یک دخترک پاک در داخلی پروب. بازداشت شده بود ساخته شده ویژه بررسی تیم (نشسته) بود که قبلا کاوش در این مورد. نشستن بود بعد از بهبود از پول رشوه از یک سازنده که در آن شانکار تا به حال گفته می شود سرمایه گذاری آن است. بعد در مورد تحویل به اداره مرکزی تحقیقات (CBI). شانکار نام شده بود, به عنوان یک متهم نشستن و ابتکارات ثبت یک مورد در برابر او و به دنبال کسب اجازه از دولت به تعقیب او. او به تازگی به قید وثیقه و نوشته شده بود به عنوان دیگر ماموریت مدیر Sakala. این مهم است که شانکار خود را تا به حال ثبت درخواست قبل از کارناتاکا دادگاه عالی به سپردن پرونده به CBI در حالی که رقیب که نشستن تا به حال هیچ صلاحیت بررسی آن است.

این مورد شده است جمع آوری گره همیشه از طرح Ponzi شناور توسط محمد منصور خان رفت و رکود سال گذشته است. منصور خان فرار به دبی در ماه ژوئن 9 پس از متهم و سپس وزیر امور خارجه Roshan Baig در یک ویدئو کلیپ که رفت ویروسی داشتن تومان قرض گرفته شده. 400 کرور از این شرکت و عدم بازگشت آن است. Baig تا به حال رد این اتهامات در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از چهار روز. Baig گفته بود که او به هیچ وجه در ارتباط با این شرکت بود اما انجام برخی از توسعه فعالیت های که برای IMA تمدید کمک های تحت مسئولیت اجتماعی شرکت ها (هندو 13 ژوئن 2019).

به نظر می رسد نه تنها برخی از روحانیون مسلمان و سیاستمداران متعددی در مقامات شد و دست در دستکش در حفظ اين طرح Ponzi شناور برای بیش از یک دهه. مدل کسب و کار به دنبال منصور خان و شرکت خود را درگیر پرداخت بازده بالا (5% یک ماه است که در مجموع به 60 درصد در سال) در سرمایه گذاری های خود را/سپرده نقدی نه از سود به دست آمده از طریق مشروع کسب و کار اما با استفاده از سرمایه جدید بودن اغوا جعلی از طریق تبلیغات. دخالت مقامات است موید این واقعیت است که حتی در ماه ژانویه سال گذشته دولت CID گزارش شده بود که “آنها پیدا کرده بود و هر گونه کاستی در شیوه ای که در آن اين عامل بود و اشاره کرد که هیچ سرمایه گذار آمده بود به جلو به شکایت علیه IMA”.

به گفته آقای خشن Gupta ارشد IAS عنوان افسر ویژه مرجع صالح برای نظارت بر تصرف املاک متعلق به اين در و آن مدیران مصادره شرکت ها و حل و فصل ادعا می کند حدود 80,000 افراد سرمایه گذاری کرده بود نزدیک به Rs. از 2900 کرور در ایما و شرکت های خود را. از کل سرمایه گذاری های این شرکت تا به حال بازگشت تومان. 1,400 کرور به آنها از طریق ‘سود’ یا ‘سود’. این مقدار از خواص که تا کنون ضبط شده است گفته می شود صرفا تومان. 450 کرور. ابهام مشخص در این مورد که آیا ‘بازگشت’ ساخته شده به سرمایه گذاران می تواند نامیده می شوند ‘سود’ و کسر از اصل سرمایه گذاری/سپرده مقادیر در حالی که حل و فصل ادعا می کند.

حتی در اوایل 2017, مالیات بر درآمد, گروه مطرح کرده بود یک پرچم قرمز در مورد اصالت اين در فعالیت های کسب و کار. در یک حمله انجام شده در محل شرکت شناور توسط منصور خان مقامات اجرایی پیدا کرده بود ‘غیر قابل توصیف نقدی’ به لحن تومان. از 1000 کرور روپیه است که آنها تا به حال مشکوک به بد بدست ثروت از چند سیاستمداران برجسته از جامعه که به او تعلق دارد. آن است که مفید به یادآوری است که این دوره فقط در اطراف بسته شدن تاریخ برای واریز از demonetized تومان. 100 یادداشت ها. ادعا شد که خان نشان داده بود پول به منابع از جمعیت بودجه و افتتاح multistory نمایشگاه جواهرات و اشیای قیمتی در اردوگاه منطقه بنگلور که ذخیره کرده بود حدود 1200 کیلوگرم طلا جواهرات و اشیای قیمتی.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de