ژنو: بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) به خواست دولت برای جلوگیری از اقدامات قرنطینه وقتی که دوباره باز کردن اقتصاد خود است.

در عوض apex بدن به نمایندگی از برخی از 290 شرکت های هواپیمایی است که ترویج یک رویکرد لایه بندی شده از اقدامات برای کاهش خطر از کشورها واردات COVID-19 از طریق مسافرت هوایی و کاهش احتمال انتقال در موارد که در آن مردم ممکن است سفر در حالی که ندانسته آلوده شدن.

“اعمال قرنطینه اقدامات در ورود مسافران نگه داشتن کشورهای در انزوا و سفر و گردشگری در بخش مستند گفت:” یاتا مدیر کل و مدیر عامل Alexandre de Juniac.

“وجود دارد سیاست های جایگزین است که می تواند به کاهش خطر ابتلا به واردات Covid-19 عفونت در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برای از سرگیری سفر و گردشگری است که حیاتی به jumpstarting اقتصاد ملی. ما در حال ارائه یک چارچوب با لایه از حفاظت برای حفظ افراد بیمار از سفر و به کاهش خطر انتقال باید یک مسافر کشف آنها آلوده شدند پس از ورود,” او گفت:.

یاتا را تشویق می کند یک لایه بندی ایمنی زیستی اقدامات در دو حوزه: کاهش خطر وارداتی موارد از طریق مسافران و کاهش خطر در موارد که در آن یک فرد آلوده سفر می کند.

د Juniac گفت: قرنطینه اقدامات ممکن است نقش مهمی در نگه داشتن مردم امن, اما آنها نیز خواهد شد بسیاری از بیکار. جایگزین برای کاهش ریسک از طریق یک سری از اقدامات است. شرکت های هواپیمایی در حال حاضر ارائه انعطاف پذیری بنابراین هیچ انگیزه ای برای بیمار یا در معرض خطر از مردم به سفر.

“سلامت اظهارات غربالگری و تست توسط دولت خواهد شد اضافه کردن لایه های اضافی از حفاظت. اگر کسی سفر آلوده در حالی که ما می تواند به کاهش خطر انتقال با پروتکل برای جلوگیری از گسترش در طول سفر و یا زمانی که در مقصد. موثر تماس با ردیابی می تواند منزوی کسانی که بیشتر در معرض خطر و بدون اختلالات عمده,” او گفت:.

انتقال اطلاعات مورد نیاز برای سلامت اظهارات تست و ردیابی افزایش نگرانی های حریم خصوصی. متقابلا به رسمیت شناخته شده استانداردهای مورد نیاز خواهد بود برای تست. دولت باید منافع مشترک در پیدا کردن راه حل.

سریع توافقنامه توسط دولت به ICAO را خاموش دستورالعمل نشان می دهد که پیشرفت در مسائل پیچیده است و ممکن است که در آن وجود دارد این است که اراده سیاسی برای انجام این کار گفت: د Juniac.

وجود دارد هر اقتصادی انگیزه ای برای ایجاد یک رویکرد لایه بندی شده کار می کنند. جهان, سفر و گردشگری شورای تخمین می زند که سفر و گردشگری به حساب 10.3 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی و 300 میلیون شغل در سطح جهان (مستقیم و غیر مستقیم و ناشی از تاثیر اقتصادی).

اجباری قرنطینه اقدامات متوقف کردن مردم از سفر است. اخیر افکار عمومی تحقیقات نشان می دهد که 83 درصد از مسافران حتی نمی خواهد در نظر گرفتن سفر اگر قرنطینه اقدامات اعمال شده در مسافران در مقصد خود را.

و تجزیه و تحلیل روند در طول مستند دوره نشان می دهد که کشورهای تحمیل قرنطینه دیدم واردان کاهش بیش از 90 درصد — یک نتیجه است که شبیه به کشورهای خارجی را ممنوع ورود.

“قرنطینه یک پین های شل-طرفه راه حل است که محافظت از یک و کاملا نتواند در دیگر. ما نیاز به رهبری دولت به ارائه حفاظت متعادل” گفت: ده Juniac.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de