حیدرآباد: COVID-19 خانه خوشه افزایش به 516 در شهر

حیدرآباد: بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) باید برچیده همه COVID-19 مهار در مناطق قدیمی شهر است که affectively بدان معنی است که نه تنها اولیه و ثانویه اطلاعات تماس COVID-19 بیمار “باید از خود.” این COVID-19 مثبت بیماران باید بیش از حد به عنوان GHMC کمیسر روز چهارشنبه خواسته تاج بیماران می تواند در خانه بماند.

شهرداری شرکت قبلا ادعا وجود دارد بیش از 1100 مهار مناطق در GHMC محدودیت. در حال حاضر این شرکت حذف تمام مهار مناطق در جنوب منطقه (Charminar) با وجود آن 567 فعال موارد است. آن است که در حال حاضر حفظ 516 خانه خوشه در شهرستان. مهار مناطق در حال حاضر تغییر کرده به خانه خوشه. هر جا که موارد مثبت گزارش شده است که خانه خاص است که اعلام کرد به عنوان یک خانه خوشه.’

منبع: تعداد مرگ و میر در Telangana در گروه سنی

صحبت در خواست نامش فاش نشود ارشد GHMC رسمی گفت: “Charminar دایره-9 ثبت کرده است تعداد زیادی از موارد با حدود 187 موارد مثبت و 142 خانه خوشه 123 خانه خوشه با 143 مورد در Malakpet دایره-6, 76 خانه خوشه با 95 فعال موارد در Santosh نگر دایره-6, 89 خانه خوشه با 89 فعال موارد در Falaknuma دایره-10, 46 خانه خوشه با 72 فعال موارد در Chandrayangutta دایره-8, و 40 خانه خوشه با 44 فعال موارد در Rajendranagar دایره-11.”

اطلاعات: بسیاری از Coronavirus مرگ و میر در Yakhutpura, Malakpet, Charminar منطقه حیدرآباد.

GHMC در حال حاضر حذف barriacades پس از آن دشوار شده است برای حفظ. مهار مناطق محدود شده به بيماران در خانه.

[email protected]

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de