امنیت در خدمت سلاح گرم-جستجو مربوط حکم در سانتا آنا

وزارت امنیت داخلی عوامل آمد به سانتا آنا در روز چهارشنبه با یک خودرو زرهی به خدمت یک حکم جستجو و نمی شد انجام فعالیت های مربوط به اجرای مهاجرت, مقامات گفت.

این حادثه در محل 1300 بلوک از مرکز دکتر, Santa Ana پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت. آن را انجام شده توسط تحقیقات امنیت داخلی (HSI) پاسخ تیم است که شاخه ای از DHS اما با وابسته نیست و آمریکا مهاجرت و گمرک یخ سخنگوی لری هیلی گفت. آنها آمدند به سانتا آنا در خدمت یک حکم در مورد یک سلاح گرم مربوط به بررسی است.

“HSI است که بازوی تحقیقاتی وزارت امنیت میهن و حیاتی ایالات متحده دارایی در مبارزه با سازمان های جنایی به طور غیر قانونی بهره برداری امریکا سفر تجارت مالی و مهاجرت سیستم های” هیلی گفت: در یک ایمیل. “همانطور که با دیگر سازمان های اجرای قانون است که ماموریت است که برای محافظت از ایمنی عمومی ویژه آموزش SRT (Special Response Team) عوامل ممکن است مستقر در موقعیت خطر و یا تحت شرایط خطرناک باشد.”

این سازمان به بررسی طیف گسترده ای از جرائم از جمله سلاح و اسلحه, قاچاق انسان, قاچاق فراملی فعالیت باند بین المللی سرقت. HSI همچنین با این نسخهها کار در مهاجرت تقلب در اما بود که تمرکز فعالیت خود را در سانتا آنا در چهارشنبه هیلی گفت.

او کاهش یافته است مشخص کنید که چه عوامل به دنبال شده بود اگر چیزی شده بود کشف و ضبط و یا اگر کسی بازداشت شده بود با استناد به تحقیقات جاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de