CSUF, UCI و کال پلی پومونا اساتید تیم برای مطالعه برای مبارزه با تعصب و نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی

به عنوان یو بای میگردین از طریق رسانه های اجتماعی در بدترین روزهای بیماری همه گیر کوروناویروس او نا امید شد با تعداد زیادی از مغرضانه و نژادپرستانه پست.

“من تو را دیدم بسیاری از پست ها که گفت: همه مردم آسیا را COVID-19 یا این که افراد سالمند باید بمیرد چرا که آنها قوی نیست و یا حتی که نیویورک مردم COVID-19 و باید دور ماندن” گفت: بای دستیار مهندسی کامپیوتر استاد در Cal State فولرتون.

این پست در خدمت به افزایش بای را حل و فصل برای شروع در تحقیقات او پیشنهاد کرده است که با سه نفر دیگر از استادان از CSUF کال پلی پومونا و UC Irvine. هدف از این مطالعه میان رشته ای است که به جمع آوری اطلاعات از Twitter توسعه یک راه برای تشخیص مغرضانه و نژادپرستانه پست و سپس آمد تا با یک مداخله ضد جیر ارائه می دهد که چشم انداز جایگزین.

بای علامت وو, استاد ارتباطات در CSUF; Alex Madva دانشیار فلسفه در کال پلی پومونا و چن لی استاد علوم کامپیوتر در UCI ارائه یک پیشنهاد به بنیاد ملی علوم برای درخواست 1.5 میلیون دلار برای سه سال مطالعه با عنوان “برداشت داده های رسانه های اجتماعی برای شناسایی و جلوگیری از تعصبات هوشمند و متصل جوامع است.” پیشنهاد فرستاده شد در ماه سپتامبر و آنها هنوز هم امیدوار پروژه خود را — و یا حداقل بخشی از آن — را تایید خواهد کرد.

“ما چند عاملی مدل به عنوان به خوبی به عنوان ما debiasing تبلیغات مداخله نمایندگی عمده نظری کمک به علوم اجتماعی از تعصب قطبش و اقناع” استادان گفت: در مقدمه خود را به مطالعه.

  • یو بای یک CSUF استادیار مهندسی کامپیوتر با همکاری سه نفر دیگر از استادان از CSUF کال پلی پومونا و UC Irvine. در یک مطالعه میان رشته ای برای جمع آوری اطلاعات از Twitter توسعه یک راه برای تشخیص مغرضانه و نژادپرستانه پست و سپس آمد تا با یک مداخله ضد جیر ارائه می دهد که چشم انداز جایگزین.من (حسن نیت ارائه میدهد عکس یو بای)

  • الکس Madva استادیار فلسفه در کال پلی پومونا در حال کار با دو CSUF اساتید و UCI استاد پیشنهاد مطالعه جمع آوری اطلاعات از Twitter توسعه یک راه برای تشخیص مغرضانه و نژادپرستانه پست و سپس آمد تا با یک مداخله ضد جیر ارائه می دهد که چشم انداز جایگزین.من (حسن نیت ارائه میدهد عکس الکس Madva)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دو CSUF اساتید یکی از کال پلی پومونا و یکی دیگر از UCI باید تیمی برای یک پروژه “برداشت داده های رسانه های اجتماعی برای شناسایی و جلوگیری از تعصبات هوشمند و متصل جوامع است.” پیشنهاد تحقیق به نظر می رسد راه برای ارائه یک جایگزین دیدگاه برای نژادپرستانه و مغرضانه پست در رسانه های اجتماعی. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Instagram بسیاری از مثبت — آنها را تا حد زیادی گسترش فرصت ها برای ارتباطات درون و میان جوامع مختلف اساتید گفت. اما در بسیاری از موارد کاربران لوپ به یک اکو اتاق که در آن آنها به اشتراک گذاری اطلاعات تنها در داخل شبکه خود را و برخورد تنها افراطی ترین نمونه از ديدگاه مخالف.

“این می رود بدون گفت که در این مرحله این سیستم عامل نیز باغ سميت و تعصب و آنها در حال رانندگی قطبش” گفت: Madva.

در این پیشنهاد اساتید می خواهند به فراتر از روش های کنونی برای بررسی تعصب در رسانه های اجتماعی که در نظر آنها بیش از حد ساده انگارانه است. برای مثال پست ممکن است به پایین گرفته شود و پس از اینکه پرچم به عنوان داشتن نامناسب و یا مغرضانه کلمات. با توجه به پیشنهاد مغرضانه و نژادپرستانه اظهارات می تواند شناسایی همراه است که در این بیانیه به آنها و زمینه پست Madva گفت.

“ما می خواهیم به نقطه وجود دارد این است که طیف وسیعی از پیچیدگی های مربوط به اجتماعی مردم هویت اجتماعی و مکان است که ما باید به یاد داشته باشید” گفت: Madva که کلاس می آموزد در مسابقه فمینیسم و همکاری نویسنده کتاب در تقاطع.

“شما ممکن است فکر می کنم اگر دگرباشان جنسی زنان, به عنوان مثال با استفاده از کلمه’, لسبیین,’ آنها ممکن است استفاده از آن در یک قدرتمند و توانمند سازی راه,” او گفت:. “اما ما ممکن است فکر می کنم اگر مردان همجنس گرا و یا راست در زنان با استفاده از اصطلاح آن ممکن است مشکل ساز باشد.”

لی از UCI قصد دارد به کمک او اطلاعات پایه توییتهایی برای استفاده در ساختمان تجزیه و تحلیل. او آغاز شده است ردیابی در تویت ها مربوط به کروناویروس, مثلا به دنبال تعصبات چینی در برابر مردم آمریکا و یا مردم از تبار Madva گفت. توییت کتابخانه خواهد شد و به احتمال زیاد نیز شامل پست های مربوط به مرگ جورج فلوید و دیگر مردان و زنان سیاه و سیاه زندگی ماده تظاهرات.

این طرح نه فقط برای شناسایی الگوهای اما برای انجام کاری در مورد آنها.

بای که منجر به پروژه و هماهنگی فعالیت های, گفت: او را توسعه جدید تعصب-تشخیص مدل بر اساس نظريه شناختی و هوش مصنوعی فن آوری است. او همچنین به توسعه هوش مصنوعی-بر اساس توصیه سیستم با CSUF را وو که در زمینه بازاریابی و تبلیغات, برای به اشتراک گذاشتن یک تعادل از اخبار به کسانی که با استفاده از رسانه های اجتماعی.

اساتید فقط شروع به نگاه در موثر ترین راه برای مقابله با-صدای جیر جیر. اما آنها بر این باورند که مردم بیشتر پذیرای چنین توییت از کسی که در خود نظیر گروه Madva گفت.

سوال در مورد سانسور خواهد شد به احتمال زیاد تا Madva اذعان کرد. برای مثال برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان ممکن است جسم به حرکت های اخیر توسط توییتر برای جلوگیری از پست های خود را و یا اضافه کردن حقایق است.

“آنها ممکن است می گویند” این است که سانسور.’ اما چه می شود اگر ما می تواند به جای آن سعی کنید برای تقویت سیگنال در اعضای گروه همسالان که واکنش متفاوت است ؟ شاید برای مثال سفید نر افسران پلیس یا سفید نر جانبازان نظامی که در حال پاسخ,” او گفت:. “وجود دارد راه ما می تواند افزایش سیگنال در آن دیدگاه?”

برای مطالعه خود اساتید می خواهید که شامل اعضای محروم, گروه مشاوره و برنامه های توسعه در سه متنوع دانشگاه. آنها را باز تحقیقات موقعیت برای جذب دانش آموزان به آزمایشگاه خود را از جمله یک تابستان برنامه های تحقیقاتی برای جامعه دانشجویان است.

این سخت است برای گفتن که اگر این پروژه خواهد شد در تایید بای گفت. طرح های دیگر رد شده اند در حال حاضر پس از آن تبدیل شدن به یک مورد هیچ خبری خبر خوبی است.

“من فکر می کنم آنها می خواهم این ایده” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de