Coronavirus نوردد و نیرو های امنیتی افغانستان

جلیل رضایی سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک تیم پزشکی تشکیل شده توسط دولت افغانستان آماده برای انجام درب-به-درب coronavirus آزمون در هرات افغانستان, on May 31.

کابل — Coronavirus فراگیر از طریق نیرو های امنیتی افغانستان با توجه به ارشد نیروهای امنیتی از چهار استان که گزارش مشکوک به عفونت با نرخ 60 تا 90 درصد در میان واحدهای خود را — کاهش تعداد نیروهای موجود برای انجام عملیات و یا وظیفه در پاسگاه.

چند فوت کرده اند این مقامات می گویند اما کمی به هیچ تست ظرفیت مجبور است بسیاری به هفته انزوا و ترک خدمت نیروهای کشیده نازک در زمانی که این کشور تحت فشار از هر دو افزایش طالبان خشونت و از ایالات متحده, که در آن مقامات مشتاق به دیدن دولت و شبه نظامیان آغاز مذاکرات مستقیم.

افغانستان بسیار کم coronavirus تست نرخ: کمتر از 0.2 درصد از جمعیت آن — 64,900 مردم از حدود 37.6 میلیون افغان — آزمایش شده اند. از روز شنبه نزدیک به 30000 نفر تایید شدند به قرارداد coronavirus و بیش از 600 فوت کرده است. اما وزارت بهداشت هشدار اعداد واقعی بسیار بالاتر است و به عنوان بسیاری از 26 میلیون نفر در این کشور می تواند مبتلا به این ویروس در ماه های آینده و مرگ و میر می تواند بالا 100,000.

دولت افغانستان امتناع از انتشار داده ها در تعدادی از coronavirus موارد در درون نیروهای امنیتی است. سخنگویان از افغانستان و وزارتخانه های دفاع و کشور اذعان موارد وجود دارد در درون نیروهای امنیتی اما می گویند این ویروس پخش شده است شامل زیرا نیروهای نمايش علائم به سرعت جدا ماسک ساخته شده اند اجباری و لوازم پزشکی توزیع شده به پایگاه در سراسر کشور.

مقامات امنیتی از ولایت ننگرهار غزنی لوگر و فاریاب استان ها — همه به شدت مورد بحث و مجادله با طالبان صحبت به واشنگتن پست در مورد میزان عفونت در درون صفوف خود را در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

ترکیبات نگرانی در مورد موثر نیروی امنیتی است که کاهش حضور نظامی ایالات متحده پشتیبانی می کند. ایالات متحده خارج شده است هزاران نفر از نیروهای نظامی در ماه های اخیر به عنوان بخشی از یک توافق صلح با طالبان. و نگرانی های اولیه در این بیماری همه گیر در مورد آسیب پذیری از نیرو های امنیتی افغانستان به ویروس ناشی از سربازان آمریکایی برای توقف مشترک زمین عملیات تعلیق در آموزش حضوری و محدود کردن جنبش بین افغانستان و آمریکا پایگاه با توجه به سه ماهه بازرس کل گزارش.

[در حال حاضر به پیوستن به مبارزه با کروناویروس: جهان شورشی کارتل های مواد مخدر و باندهای]

هرات یکی از این فاصله از این ویروس شیوع در افغانستان رئیس پلیس عبیدالله پیام تبریکی گفت: تنها 36 موارد مثبت ثبت شد در میان هزاران نفر از پلیس تحت فرمان او. او همچنین گفت که او دریافت کرده است پشتیبانی کافی از کابل و نیروهای ایالات متحده در افغانستان برای مهار ویروس.

اما دیگر فرماندهان در زمین می گویند تعداد کسانی که اریب بسیار محدود تست. در برخی از پایگاه های فرماندهان گزارش دریافت نشده است و هر coronavirus تست کیت و هیچ اضافی تجهیزات پزشکی.

“وزارت دفاع نیست ما هر چیزی را گفت:” یک نظامی افغان فرمانده مستقر در ولایت غزنی. “هیچ کس به کمک ما وجود دارد هیچ دارو و هیچ کس به ما حتی ساده ترین دارو است.” فرمانده گفت: تقریبا تمام نیروهای تحت فرمان او نمایش داده می شود coronavirus علائم در یک نقطه در ماه گذشته است.

بدون هیچ گونه تست کیت به او گفت که او تا به حال هیچ چاره ای اما به قرنطینه بسیاری از نیروهای خود را.

در طی ماه گذشته طالبان حملات نیز ratcheted به عنوان شبه نظامیان نگاه به فشار دولت افغانستان برای آزادی بیشتر زندانیان جلوتر از انتظار مذاکرات مستقیم بین دو طرف است. دولت افغانستان به طور معمول تمایلی به انتشار نیروهای امنیتی تلفات آمار گفت: هفته گذشته مرگبارترین برای نیروهای خود در 19 سال با 550 زخمی و 291 کشته و با توجه به شورای امنیت ملی.

“ما به دنبال در محاصره نیروهای تحت بهترین شرایط” گفت: Michael زندگی زیبا, یک افغانستان پژوهشگر با مرکز ویلسون. پتانسیل شیوع کروناویروس در صفوف نیرو های امنیتی افغانستان می تواند تاثیر جنگ-مبارزه ظرفیت و روحیه اما “من فکر می کنم مسئله بزرگتر این است که آن می تواند بیشتر تشویق طالبان,” او گفت:.

جلیل رضایی

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

هرات یکی از افغانستان coronavirus نقاط.

مبارزان طالبان به احتمال زیاد نیز رنج coronavirus عفونت, زندگی زیبا گفت: اما که نمی خواهد متوقف کردن این گروه از اقدام به استفاده از شیوع ویروس به “مزیت تاکتیکی و برای تقویت آن موقعیت چانه زنی در آینده مذاکرات است.”

این ویروس نه تنها در میان نیروهای افغان’ رده های پایین تر نیز کشته ارشد آمار و ارقام از جمله فرمانده پلیس کندز یک منطقه در سطح رئیس پلیس در ولایت بلخ و در سطح میانی افسر پلیس در کابل.

افغانستان و وزارت های دفاع و داخله می گویند که اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس در پایگاه و پاسگاه مانند بسته شدن امکانات ناهار خوری و نیاز به پوشیدن ماسک. این وزارتخانه همچنین گفت: آنها را آغاز کرده اند که در خدمت نیروهای غذا با بیشتر ویتامین ها, اگر چه, این است که اندازه گیری به طور کلی توصیه می شود برای مبارزه با کروناویروس.

اما هیچ مستند اقدامات شده اند در محل قرار داده و نیروهای امنیتی ادامه دارد و به طور منظم ترک به دیدار خانواده خود را به طور بالقوه در گردش ویروس در میان جوامع آنها از و پایگاه های که در آن آنها خدمت می کنند.

سازمان ملل در افغانستان می تواند یکی از بالاترین نرخ از عفونت کروناویروس در جهان است. افغانستان گسترده در سراسر کشور مستند این ماه اما این اقدامات شده اند ضعیف اجرا گذاشته است. در هر دو هرات و کابل به این دو شهر با بیشترین میزان عفونت جاده ها باقی مانده متراکم و بازار پر از خریداران.

در یک قبرستان در غرب کابل مدیر تا به حال به دو برابر تعداد gravediggers طی ماه گذشته برای مقابله با افزایش مرگ و میر. ضیا حسنی, 35, کار کرده است در گورستان برای دو سال گذشته و گفت: به طور معمول پنج تا هشت نفر خواهد بود به خاک سپرده شد یک روز اما در حال حاضر این عدد بین 20 و 40.

“تنها در روز است که حملات انتحاری اتفاق افتاده است آیا مردم این را بسیاری از بدن” حسنی گفت: با اشاره به مرگبار بمب گذاری است که برای سال بودند نزدیک هفتگی وقوع در افغانستان سرمایه است.

حسنی و علی جعفری, 22, که با این نسخهها کار در کنار او گفت: آنها نیست گفت: علت مرگ برای کسانی که آنها را دفن اما او معتقد است بسیاری از آنها کشته شدند از ویروس.

“دولت پنهان اعداد حقیقی به دلیل آن را نمی خواهند به وحشت عمومی,” او گفت:. “اما من می دانم که من در اینجا کار می کنند و من می بینم که مرگ و میر بالاتر است.”

در مواجهه با چشم انداز رسمی مذاکرات صلح افغانستان در نظر گرفتن آنچه که آنها در حال حاضر به تن

تضاد ارزیابی ارتباط بین طالبان و دولت اسلامی با اشاره به مشکلات روند صلح در افغانستان

‘هیچ بشریت چپ’: یک خانواده وابسته به یک مادر و فرزند متولد نشده خود در افغانستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de