Coronavirus: 5 نشانه های بد کالیفرنیا سرفصل اشتباه جهت

همانطور که بیشتر مردم سرمایه گذاری و گسترش حلقه های اجتماعی خود را coronavirus بیماری همه گیر در حال ارسال برخی از علائم هشدار دهنده ای به کالیفرنیا در مورد اثرات بازگشایی.

“در حال حاضر آن را به دنبال مانند همه چیز در حال رفتن در جهت اشتباه” گفت: جان Swartzberg, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد بازنشسته در دانشگاه برکلی است.

در اینجا پنج نشانه, چرا, کارشناسان می گویند.

1. افزایش مورد شمارش

این یکی بزرگ است. دوشنبه و سه شنبه تعداد تایید جدید کروناویروس موارد در کالیفرنیا افزایش یافت و به رکورد بیش از 6,000 عفونت یک روز خوب در شمال 2-3,000 روزانه مورد بالغ شد که بیشتر رایج است در آغاز ماه ژوئن. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه اضافه 4,648 موارد جدید.

در حالی که شهرستانهای بزرگ مانند لس آنجلس و سان برناردینو در کالیفرنیا دیده می شود بیشتر چشمگیر خوشه مورد اعداد در ادامه به افزایش در منطقه خلیج ، این هفته آالمدا کانتی و شهرستان سانتا کلارا هر دو را دیدم ثبت شده روزانه. Alameda گزارش 202 موارد جدید در روز دوشنبه بیش از هر روز دیگر از این بیماری همه گیر تا کنون و سانتا کلارا گزارش یک رکورد 121 موارد جدید در روز سه شنبه.

کالیفرنیا تنها نیست. آریزونا می سی سی پی, نوادا و تگزاس تمام مجموعه تک-بعد پرونده در روز سه شنبه و ایالات متحده به عنوان یک کل به حال بالاترین روز به روز بر تعداد از اواسط ماه مارس با بیش از 36,000 موارد گزارش شده است. روز چهارشنبه فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات که ضربه سخت توسط ویروس اما باید تثبیت شده در هفته های اخیر گفت: آنها نیاز مسافران از کشورهای قابل توجهی در جامعه گسترش مثل فلوریدا و تگزاس به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود.

2. سابقه بستری شدن در بیمارستان شماره

در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر و بیمارستان در سراسر کشور طلایی آمادگی برای افزایش coronavirus بیماران که واقعا هرگز بیرون. اما در این هفته وجود دارد بیشتر مردم تایید به کروناویروس در بیمارستان بیش از هر زمان پس از همه گیر آغاز شد. از روز شنبه وجود دارد 4,095 COVID مثبت بیماران در بیمارستان در کالیفرنیا تا یک هشدار دهنده 32 درصد از 3,092 فقط 10 روز قبل از.

بسیاری از بستری شدن در بیمارستان در حال وقوع در جنوب کالیفرنیا در ریورساید و نارنجی, استان ها, اما تعداد تایید مثبت بیماران در بیمارستان منطقه خلیج افزایش یافته است به طور مداوم از 222 در تاریخ 18 ژوئن به 304 در ژوئن 23 — 37% پرش.

و در اینجا چیزی دیگری در بیمارستان های محلی در حال دیدن: بیماران جوانتر نشان دادن در اتاق اورژانس با این ویروس که بیمار به اندازه کافی برای پذیرفته شود گفت: راسل رودریگز مدیر پزشکی بخش اورژانس در ولنوت کریک-بر اساس John Muir سلامت. “آنها در حال تخلیه خانه خود را منزوی نظارت بر علائم خود را و دوباره به بیمارستان اگر وجود دارد هر گونه تغییرات قابل توجه است.”

3. افزایش مرگ و بینی

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی طرح بیش از 15,155 coronavirus مرگ Oct.1. که بیش از 150 درصد از 5,640 معرفی و میر در کالیفرنیا از سه شنبه

“مردم در حال از دست دادن زندگی خود را به COVID-19 و ما شاهد یک افزایش در تعداد موارد افراد جوان و جوانتر” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

4. نگران روند تست

در اواسط ماه ژوئن دولت و مقامات بهداشت عمومی هشدار داد که تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد نمی لزوما به معنای ویروس پخش شد به طور گسترده به عنوان شهرستان بازگشایی شد. آنها پیشنهاد کرد که سربازان ارتش به احتمال زیاد تا به حال به انجام این کار با افزایش تست. آزمایش شدند و سخت به آمده در شروع این بیماری همه گیر اما در حال حاضر دولت در حال انجام بیش از 80 ، 000 هر روز و پیدا کردن مواردی که در گذشته رفته اند غیر قابل تشخیص است.

اما این تمام داستان نیست.

مقامات شده بود با اشاره به این واقعیت است که کمتر از 5 ٪ از تمام آزمون ها در دولت آینده بودند مثبت به عنوان یک نشانه خوب است. این دیگر درست است. مجلس ایالتی کمی بیش از 5% از تست مثبت بودند برای اولین بار از اواسط ماه مه.

و بعضی از نقاط را نگران کننده بالا مثبت نرخ. در روزهای اخیر بیش از 9 درصد از تست ها در لس آنجلس هستند به آینده مثبت است. سان برناردینو است که در حدود 11 درصد و Imperial County, بالاتر از 20 درصد است.

تا کنون جورج رادرفورد یک بیماری عفونی متخصص در UCSF نیست خیلی نگران دولت به عنوان یک کل با عبور از 5 درصد مثبت آستانه.

“اگر شما در حال انجام آنچه شما باید انجام, شما باید در پیدا کردن بسیاری از موارد,” او گفت:.

5. شیوع بیماری در جمع زندگی تنظیمات

در اوایل پرستاری در خانه — که در آن آسیب پذیر افراد مسن زندگی می کنند نزدیک به هم و زندان بودند به خصوص مستعد ابتلا به شیوع بیماری. که هنوز هم درست است. در روزهای اخیر در زندان ایالتی سن کوئنتین در مارین کانتی دیده است انفجار بیش از 450 موارد است. و حداقل 12,400 ساکنان ماهر خانه های پرستاری در کالیفرنیا آزمایش مثبت و بیش از 2,320 اند و از آنجا که بحران آغاز شد.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی باید به یک نگرانی جدید بلندی این سقوط: دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه.

“آنها در حال آمدن از بیش از همه” رادرفورد گفت. “این یک نگرانی است.”

گسترده کارشناسان بهداشت و نگران آن است که مردم تمایل به ماندن در خانه و پیروی از قوانین پایانی در مکان ها و جرقه آشکار مقاومت مواجه دیگران به خصوص وقتی که می آید به پوشیدن ماسک. و به خصوص در سخت ضربه جنوب کالیفرنیا.

“هر آخر هفته ساحل منهتن است به طوری بسته بندی شده گفت:” اسکار خوارز, دستیار مدیر در منهتن پیتزا فروشی. “و شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم بدون ماسک را در ساحل.”

در حالی که Swartzberg Rutherford و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این علائم هشدار دهنده کالیفرنیا بهتر به پاسخ در حال حاضر نسبت به زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده است.

“ما باید بسیار ظریف ابزار در اختیار ما حالا که ما درک بهتری از جایی که انتقال اتفاق افتاده است” رادرفورد گفت.

به عبارت دیگر شیوع در زندان سن کوئنتین نیاز به توجه اما این به آن معنا نیست که مارین کانتی نیاز به خاموش کردن آن فضای باز ناهار خوری و کسب و کارهای دیگر.

هنوز هم آنها خواست مردم را به دقت و توجه.

“هیچ یک از ما می داند که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” Swartzberg گفت. “ما در حال تلاش برای خواندن برگ چای در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de