کنگو اعلام پایان جهان دوم-بزرگترین شیوع ابولا

Fiston Mahamba ایسنا

کنگو ساکنان اطراف سلامت کارگران در سال 2019 به عنوان آنها آماده معرفی یک واکسن ابولا در کنگو.

نایروبی — کنگو وزیر بهداشت اعلام پایان جهان دوم-بزرگترین شیوع ابولا در روز پنج شنبه پس از دو کامل جوجه کشی دوره بسیار مرگبار ویروس گذشت بدون جدید تایید موارد است.

شیوع این بیماری در ماه اوت آغاز شد 2018 و کشته شدن حداقل 2,280 مردم حدود دو سوم از کسانی که آلوده می شوند. آن رخ داده است در درجه اول در شرق کنگو را کیوو شمالی استان و به میزان کمتر در کشور همسایه Ituri که در آن درگیری های مسلحانه بی اعتمادی در سازمان کمک های گسترده فساد و رقابت شیوع بیماری سرخک و رمان coronavirus باید همه پیچیده ابولا پاسخ.

“این آسان نیست” گفت: Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی آفریقا مدیر. “در برابر آن احساس ماموریت غیر ممکن است.”

شیوع بیماری تب هموراژیک بومی در جمعیت حیوانات که اقامت در آفریقای استوایی و گذشت از فرد به فرد از طریق تماس با مایعات بدن ، کنگو تا به حال 11 شیوع بیماری پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در انسان در سال 1976. شیوع جدید آغاز شد و در تاریخ 1 ژوئن در این کشور در شمال غرب و منجر به 15 کشته و پنج شنبه. بدترین شیوع این ویروس از طریق گینه سیرالئون و لیبریا بین 2014 و 2016 کشته شدن بیش از 11,000.

[ابولا بود و تقریبا موجود در کنگو. موجی از خشونت و تهدید به آن را خروش دوباره.]

شمال کیوو و Ituri ثابت می شود فوق العاده به چالش کشیدن تئاتر برای تماس با ردیابی و توسعه جامعه مورد نیاز در طول شیوع بیماری ابولا. گروه های مسلح منجر به کشته شدن صدها نفر از مردم محلی در بسیاری از درگیری های منطقه ای پس از وقوع شروع و سلامت کارگران اغلب تحت آتش در حالی که انجام کار خود را.

خط مقدم پرستاران به طور معمول از تخلیه به خصوص فرار از مناطق ترک پاسخ در مکث و ویروس رایگان بیشتر به گسترش است. یکی مرگبار کشش اواخر ماه نوامبر گذشته دیدم چهار نفر درگیر در واکنش به کشته شدن در حملات توسط مهاجمان ناشناس. به طور کلی 11 کشته و 86 زخمی با توجه به این که.

گسترده تر بشردوستانه وضعیت بدتر شده و همچنین. تعداد زیادی از مردم نیاز به کمک در این دو بیماری ابولا در استان را تحت تاثیر قرار رشد کرده است بیش از 250 درصد پس از آغاز شیوع از 1.2 به 4.3 میلیون نفر با توجه به بین المللی نجات کمیته که از نزدیک با ابولا پاسخ. شرق کنگو دیده است تعداد زیادی از coronavirus موارد اما کنگو در بزرگ نه فرار جدید بیماری همه گیر.

“تحقیقات اولیه نشان می دهد که covid-19 که همچنان به گسترش با نزدیک به 6000 موارد [در سراسر کشور] می تواند ترکیب این عواقب مخربی برای آسیب پذیر ترین جمعیت” گفت: Borry Jatta سازمان ابولا پاسخ مدیر.

Eteni Longondo کنگو وزیر بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه که مقابله با کروناویروس نیاز خواهد بود “همان استراتژی خود را در مبارزه همان روش در مبارزه علیه ابولا.

با وجود این موانع به خوبی تامین می شود واکنش جهانی بود قادر به استفاده از چندین تجربی واکسن و درمان بودند که با اعتبار کمک کند این ویروس را گسترش در حالی که درمان باقی مانده است دشوار است. گونه های مختلفی از این ویروس وجود دارد و شیوع بیماری های مختلف داشته اند میزان مرگ و میر اعم از 25 تا 90 درصد است.

بیش از 300,000 نفر واکسینه شدند با Ervebo یک واکسن ساخته شده توسط آمریکا, غول دارویی مرک که شد اولین بار در جهان به طور کامل با مجوز واکسن ابولا در اواخر سال گذشته.

دوم واکسن ساخته شده توسط جانسون و جانسون نیز یک شرکت آمریکایی مورد استفاده قرار گرفت به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی است. یک کارآزمایی بالینی آزمایش چهار درمان های تجربی و دو مورد یافت شد: برای بهبود بقا.

در حالی که پاسخ موفق حاوی ویروس به دو کنگو استانها آن را به طور منظم با انتقاد توسط مردم محلی برای درگیر شدن در منطقه را به فساد و همچنین پرداخت منفور نیروهای امنیتی برای حفاظت از شواهد آن کشف شده توسط روزنامه نگاران. که, که منجر به واکنش کرده است حاضر به اظهار نظر در چقدر پول آن پرداخت شده به سازمان ملل متحد نیروی حافظ صلح کنگو ارتش و یا محلی دیگر گروه های مسلح.

کمک کارگران درگیر با پاسخ به طور منظم ابراز نا امیدی در تکیه بر نیروهای امنیتی و فاسد محلی مدیران کسب و کار که آنها و مردم محلی می گویند تا به حال منافع در طولانی شیوع برای به دست آوردن مالی و که گاهی اوقات با استفاده از موقعیت خود را از قدرت به ارتکاب جرایم خشونت آمیز.

“برای انسان دوستانه و بهداشت عمومی بخش این است که یک لحظه از پیروزی اما بازتاب” گفت: یک ارشد پاسخ رسمی که صرف بیشتر از شیوع بیماری در بدترین مناطق آسیب دیده و خواسته ناشناس باقی می ماند به صحبت آزادانه در مورد اتهامات پخش توسط مردم محلی. “وجود دارد بسیار جدی اتهامات فساد سیستمیک, تقلب و سوءاستفاده جنسی و سوء استفاده است. ما آن را مدیون به مردم کنگو و مالیات است که بودجه این پاسخ به این اتهامات مورد بررسی قرار گرفته و برای کسانی که مسئول برگزار می شود به حساب اعمال خود. ما باید یاد بگیریم درس از این پاسخ و انجام بهتر دفعه بعد.”

جدید شیوع ابولا اعلام کرد در کنگو شهر که در گذشته شاهد این ویروس در سال 2018

یک سال و در کنگو شیوع ابولا تنها بدتر

جدید ابولا مورد ظهور در کنگو تنها چند روز قبل که امیدوار به اعلام پایان شیوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de