بیماری ادعا می کند زندگی ببر سفید در نهرو پارک وحش

حیدرآباد: “هشت سال ببر سفید, درگذشت حیدرآباد نهرو پارک وحش در روز پنج شنبه با توجه به بدخيمی تومور” مقامات گفت. گربه بزرگ به نام Kiran درگذشت حدود 9 ساعت در روز پنج شنبه.

Kiran متولد حیدرآباد وحش و پدر و مادر از Kiran هستند بدری و Sameera.

با توجه به کارشناسان دامپزشکی این ببر مبتلا به یک تومور سرطانی در سمت راست فک پایین بود و تحت مراقبت های ویژه درمانی در LaCONES منطقه نهرو پارک وحش حیدرآباد پس از گذشته سه هفته.

دامپزشکی بیولوژیک موسسه تحقیقات (VBRI) دانشکده علوم دامپزشکی فرهنگستان علوم و دکتر محمد نوین کومار معاون مدیر باغ وحش و مشاور شده اند تجویز درمان به Kiran پس مارس 29.

“به گزارش های تشخیصی ببر فرستاده شده اند به اصل دانشمند در هند دامپزشکی موسسه تحقیقات (VBRI) برای نظر کارشناس. این نتایج بیوپسی در حال انتظار از این نهاد به عنوان پس از مرگ انجام شده توسط دامپزشکی تیم متخصص به رهبری استاد دانشگاه و رئیس بخش پاتولوژی” باغ وحش مقامات اعلام کرد.

چند سال پشت, Kiran پدر بدری و آن پدربزرگ Rudra هر دو ببر سفید, درگذشت به علت تومور سرطانی در سن 12. دومی فوت کرد در سن چهارده.

در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی از گونه های حفاظت سازمان LaCONES و شانه حیدرآباد شده اند با نزدیک شدن به انجام یک مطالعه بر روی جنبه ای از علل این بیماری است که گرفته شده نسل این حیوان در باغ وحش.

در این پست از مرگ, ضایعات و یک توده سخت از حدود 500 گرم شد و necrose را گسترش به فک پایین. ریه ها نفوذ با تومور سرطانی توسط منجر به یک کل ریه سقوط کرده است و سپس به مرگ خفگی. تمام نمونه ها جمع آوری شد و فرستاده شده به VBRI — Shantinagar.

[email protected]

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de