5 تفنگ مردان از خانه وزیر محمود علی آزمایش مثبت برای COVID

حیدرآباد: رمان coronavirus سریع در این شهر پس از آرامش در مستند. سیاسی رهبران بوروکرات نیز کاهش یافته طعمه به آن است. اعضای هیات از نمایندگان سیاسی و بوروکرات بودند آزمایش مثبت زیر که نگران افراد برجسته و در برخی موارد خانواده های خود قرار گرفتند در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

در آخرین حادثه 5 کشته و از خانه وزیر محمد محمود علی آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها خواسته شده است به قرنطینه خود را در خانه های مربوطه. خانواده های این کارکنان نیز به احتمال زیاد به آزمایش می شود برای ویروس. در ضمن محل که در آن آنها در حال حاضر در حال sanitised.

RTC رسمی قرارداد COVID-19

در همین حال یک افسر Telangana دولت شرکت حمل و نقل جاده نیز قرارداد COVID-19. او منتقل شده به بیمارستان گاندی پس از او آزمایش مثبت است و تحت درمان وجود دارد.

اداره پلیس بیشتر تحت تاثیر قرار

اداره پلیس است که بیشتر تحت تاثیر قرار با کوروناویروس. بیش از 200 پرسنل پلیس باید قرارداد مرگبار coronavirus تا کنون.

COVID وضعیت قبر در شهرستان

این COVID وضعیت در حال تبدیل شدن قبر در شهرستان. بهشت و مناطق اطراف آن در سکوندربد شده اند به شدت تحت تاثیر قرار. معروف Minerva پیچیده Surya برج شده اند مهر و موم شده پس از مثبت موارد یافت شده در این منطقه است. تاج موارد نیز یافت می شود در تابه بازار منطقه در پی آن مناطق نیز مهر و موم شده.

یکی دیگر از GHMC کارگر در بر داشت مثبت

یک کارگر مشغول به کار در این گروه بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) headoffice یافت شده است تاج مثبت زیر که وحشت غالب در میان همکاران. به عنوان به زودی به عنوان ماده به نور آمد این بخش شده است به طور موقت بسته شده و در حال sanitised.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de