V-شکل بازیابی یا Nike swoosh? اقتصاددانان تفاوت در سرعت واکنش

با فرض گسترش coronavirus شده رام رکود اقتصادی از سال 2020 ممکن است در آینه دید عقب با اقتصاد در حال رشد دوباره در نیمه دوم سال پیش بینی های اقتصادی منتشر شده در این هفته نشان می دهد.

اما این سوال باقی می ماند که آیا بهبود خواهد بود V شکل به عنوان پیش بینی شده توسط دانشگاه چپمن اقتصاددانان یا نایک, صدای خش خش کردن, عنوان پیش بینی توسط UCLA پیش بینی.

چپمن می بیند تیز پرتاب ریباند در تولید ناخالص داخلی و اشتغال در طول سال و در نیمه دوم با نمودار شکل V.

اما UCLA پیش بینی کرد که اقتصاد ایالات متحده را حداقل به مدت سه سال به بازگشت به قبل از COVID اوج.

برای UCLA اقتصاددان ارشد دیوید Shulman خواستار این بحران رکود اقتصادی “است که یک اسم بی مسمی است.” آن را بیشتر شبیه به یک افسردگی او نوشت.

“بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک شکست مواجه خواهد شد و میلیون ها شغل در رستوران ها و خدمات شخصی شرکت خواهد ناپدید می شوند” Shulman نوشت. “برای بیش از حد بسیاری از کارگران رکود معطل خواهد شد به خوبی گذشته رسمی پایان تاریخ از افسردگی است.”

هر دو پیش بینی موافق این سال به پایان خواهد رسید در شکل بدتر از آن زمانی آغاز شد با بالاتر بیکاری کاهش تولید ناخالص داخلی و کاهش درآمد و فروش است.

در میان نکات مهم پیش رو برای سال:

  • تولید ناخالص داخلی پایین: Chapman هوا کاهش 3.8% UCLA هوا قطره 8.6%.
  • بیکاری: Chapman پیش بینی ایالات متحده نرخ بیکاری را در 8.8 درصد در پایان سال 2020 — بالاتر از هر قبل از COVID نرخ از پاییز 2011. UCLA پیش بینی 10 درصد نرخ بیکاری تنها رها به 6 درصد در پایان سال 2022 (در مقابل 3.5 درصد در اواخر سال 2019).
  • کل اشتغال بخش غیرکشاورزی: پایین 4.1% از شروع سال با توجه به Chapman; و پایین 8.2 درصد به UCLA.
  • محلی اشتغال خواهد بود 14.5 ٪ آوریل آینده در لس آنجلس 15.4 درصد در اورنج کانتی و 9.7 درصد در امپراتوری درون مرزی چپمن پیش بینی کرد.

هر دو پیش بینی اساسا می گویند COVID الهام گرفته از رکود است آمار پایین و یک “بازیابی” در جریان است — به معنی چیزهای دیگر در حال بدتر شدن است.

حتی پس از بازگشت 75 درصد این تابستان و پاییز هنوز هم وجود دارد خواهد بود 6.3 میلیون کمتر از مشاغل آمریکا در پایان سال — از جمله 804,000 شغل کمتر در کالیفرنیا — در مقایسه با زمستان سال 2020 قبل از مستندات آغاز شد چپمن پیش بینی کرد.

هر دو پیش بینی نیز با تمجید بی سابقه ای پاسخ توسط کنگره به این سال بحران تصویب تریلیون دلار در مخارج محرک در عرض چند هفته. فدرال رزرو به دنبال بالا نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و خرید فدرال بدهی یک دلیل کلیدی رکود کف خیلی سریع.

“به من که تعجب آور بود گفت:” چپمن رئيس جمهور بازنشسته و استاد اقتصاد جیم Doti. “فدرال رزرو بسیار موثر لیز کننده چرخ در حال حاضر.”

سوال این است که آیا آنقدر کسری بودجه فدرال هزینه را برگرداند تورم است. Doti پیش بینی نرخ تورم را در وسط 2021.

“هر زمان که ما یک تجدید حیات در عرضه پول ما یک تجدید تورم,” او گفت:.

UCLA پیش بینی تورم “خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند خاموش” از طریق 2022 اما ممکن است بعدها در دهه.

شبیه چشم انداز انتظار می رود برای کالیفرنیا.

سخت ترین ضربه بخش در کالیفرنیا خواهد بود اوقات فراغت و مهمان نوازی با پایان سال از دست دادن شغل از نزدیک به 17 درصد چپمن هوا اعداد نشان می دهد. خدمات دیگر صنایع را ببینید اشتغال افت 8 درصدی خرده فروشی اشتغال ایالت, سقوط 6.1%.

اوقات فراغت و مهمان نوازی و خرده فروشی برای اختصاص نیمی از دولت را زیان کار در طول سه ماه گذشته با توجه به دستور بسته شدن رستوران, رویداد, فضاها و مکان های توریستی UCLA اقتصاددانان گزارش شده است.

“از انقضای بسته شدن احکام نمی خواهد به عنوان یک سوئیچ را به همه کسانی که بیکار بازگشت” نوشت UCLA هوا مدیر جری Nickelsburg. “این COVID-19 همه گیر شده حس احتیاط در بخشی از عموم مردم است.”

UCLA به نام مسکن “نقطه روشن” با تشکر از قوی خریدار تقاضا و پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن است که نگه داشتن قیمت خانه از سقوط.

چپمن پیش بینی بهره برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن سقوط خواهد کرد به 3 درصد تا پایان سال و UCLA نرخ پیش بینی در “sub-3%” محدوده.

هر دو پیش بینی پیش بینی homebuilding این سال سقوط خواهد کرد و به پایین ترین سطح خود از سال 2014. چپمن پیش بینی کرد که تا سال 2020 اجازه ها و پروانه ساختمان سقوط خواهد کرد 13 درصد به کمتر از 97,000 واحد در این سال است. UCLA پیش بینی مجموع مجوزها را تحت 94,000 واحد است. در هر صورت که شاخه های یک سوراخ غول پیکر در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom انتخاباتی تعهد به ساخت 3.5 میلیون خانه جدید در طلایی دولت تا سال 2025.

چشم انداز ساختمان ما راه از قیمت مسکن بحران در سه سال آینده Nickelsburg نوشت: “صفر است.”

در اورنج کانتی کلی اشتغال پیش بینی شده است به سقوط 8% از پایان سال گذشته به 1.5 میلیون شغل چپمن هوا با مجموع مشمول مالیات فروش حذف 12.1% و فروش خانه های موجود در حال سقوط 9.4%. قیمت خانه نیز انتظار می رود به سقوط اما فقط 0.5%.

مجموع درآمد شخصی پیش بینی شده است به رها کردن اما 1.6% در مقابل 3% کاهش در سطح ایالت.

فیلمی است که اگر وجود دارد یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد است. Doti فکر نمی کند که وجود خواهد داشت بیشتر مستندات این تابستان اما نگرانی در مورد یک پرش در موارد و مرگ و میر در اکتبر آینده به عنوان اتفاق افتاده در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از سال 1918.

چنین افزایش “خواهد شد بدیهی است تغییر مسیر از پیش بینی ما,” Doti گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de