USC برای باز کردن دانشگاه به دانشجو-ورزشکاران شروع شنبه

USC آغاز خواهد شد روند آوردن دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه شروع تمرینات روز چهارشنبه گروه ورزشی اعلام کرد سه شنبه شب.

مدرسه استفاده خواهد عمدی مرحله به مرحله فرایند به عنوان دانشجو-ورزشکاران بازگشت برای اولین بار از تمام فصول و حضوری فعالیت تعطیل شد, در COVID-19 بیماری همه گیر. این جریان فرایند تنها برای بازیکنان در فوتبال, بسکتبال زنان, فوتبال, والیبال زنان و مردان واترپلو تیم است.

شروع چهارشنبه محلی از بازگشت دانشجو-ورزشکاران در عرض یک ساعت رفت و آمد می تواند بازگشت به دانشگاه برای شروع داوطلبانه تمرینات. به محض ورود همه دانشجویان ورزشکار را تحت COVID-19 ایمنی و سلامت آموزش و پرورش و باید عبور فیزیکی. دانشجو-ورزشکاران نیز نیاز به ثبت نام “یک خطر و مسئولیت مشترک اذعان فرم.”

مدیر ورزشی مایک Bohn مطلع دانشجو-ورزشکاران که آنها نمی خواهد خود را ببینید, کمک های مالی کاهش می یابد اگر آنها تصمیم به بازگشت داوطلبانه تمرینات.

“ما درک می کنیم که به دلایل مختلف برخی از دانشجویان ورزشکار ممکن است را انتخاب کنید نه به شرکت داوطلبانه در تمرینات او گفت:” در بیانیه ای در روز سه شنبه. “ما به طور کامل حمایت از گزینه های ساخته شده توسط ما دانشجو-ورزشکاران و خانواده های آنها.”

USC را تست همه از بازگشت دانشجو-ورزشکاران برای COVID-19 پس از بازگشت به دانشگاه و انجام خواهد داد تا به صورت هفتگی از آن پس ، ضروری کارکنان مانند قدرت مربیان و مربیان ورزشی که در محوطه دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات را نیز تحت تست.

تمام افرادی که تست مثبت برای COVID-19 خواهد قرنطینه و دریافت درمان های پزشکی. USC انجام خواهد شد تماس با ردیابی و قرنطینه کسانی که آمده اند در تماس با افرادی که آزمایش مثبت است.

در مرحله اول از USC را بازگشایی شد و در پردیس مسکن در دسترس است. در مرحله دوم که در آن غیر محلی بازگشت بازیکنان می توانند به پردیس مسکن در دسترس خواهد بود برای دانشجو-ورزشکاران است. USC با هدف قرار دادن 6 جولای برای شروع فاز دوم.

مرحله سوم اجازه خواهد داد جدید و ورودی ورزشکاران برای رسیدن به دانشگاه. هدف این فاز جولای 13.

این طرح با هم قرار داده و در بخشی از USC افسر ارشد پزشکی دکتر سارا ون اورمان و مدیر پزشکی ورزشی دکتر جان Brodhead دنبال دستورالعمل داده شده توسط NCAA و Pac-12 کنفرانس و تایید شده توسط دانشگاه را اداره.

USC ارسال یک بررسی برای دانشجویان ورزشکار به درخواست نظرات خود را در بازگشایی روند و همچنین ایجاد یک خط تلفن مجازی برای بازیکنان به ارائه بازخورد. فوتبال, سر مربی رس Helton نیز برگزار شد یک جلسه با تیم خود و یک دوم برای پدر و مادر.

“ما با نزدیک شدن این روند با صبر و احتیاط و بیشترین توجه به سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران در نظر گرفتن زمان برای یادگیری از تجارب ما هم به بهبود برنامه های ما و پروسه” Bohn در بیانیه ای گفت. “با این بازگشت ما ادامه خواهد داد به دنبال انطباق با تمام فدرال و ایالت و شهرستان و دانشگاه مقررات و همچنین به عنوان توصیه از گپ, Pac-12 و USC دو و میدانی’ مدیر پزشکی.”

دانشجو-ورزشکاران مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل روزانه یک علامت پرسشنامه هر صبح و باید درجه حرارت خود را چک پس از ورود در تمرین امکانات. آنها مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. وجود خواهد داشت هیچ دسترسی به قفل اتاق دوش و یا بازیکنان در سالن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de