مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت محدودیت آمار یک کشور: هند

Jabin Botsford واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت و گفت: به منظور محدود کردن برخی از ویزاها خواهد محافظت از ایالات متحده کارگران درد و رنج از دست دادن شغل.

دهلی نو — هنگامی که خبر شکست شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محدود انواع خاصی از ویزای کار از طریق پایان سال مهندس نرم افزار Poorva Dixit بود به یک کنترل از راه دور ارائه از بمبئی به همکاران خود را در یک دیجیتال مراقبت های بهداشتی شرکت در کالیفرنیا است. او خیلی مضطرب که او مسدود است. یک همکار در زمان بیش از این نشست است.

Dixit, 37, زندگی در ایالات متحده برای سال 14. او دو فرزند 6 و 3 در حال شهروندان ایالات متحده. او تا به حال به عجله به هند در ماه مارس پس از مادر او تا به حال تصادف و بعد از آن درگذشت. این کشور سخت coronavirus مستند مجبور به بسته شدن سفارت قبل از قرار ملاقات خود را برای تمدید ویزا. روز دوشنبه اعلام شد یک بمب که او می ترسید خواهد تقسیم خانواده و خطر او امرار معاش.

“من هنوز لال,” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من نمی دانم آنچه من انجام دهید.”

رئیس جمهور تهمت را به منظور مسدود کردن یک نوع ویزا اغلب مورد استفاده توسط مهندسین نرم افزار باعث ترس و ناباوری در هند است که صدها هزار نفر از حرفه ای برای کار بر روی پروژه های فناوری در ایالات متحده است. سرخپوستان حساب برای 75 درصد از برنامه های کاربردی ویزا تحت برنامه H-1B برای کارگران ماهر با توجه به آخرین اطلاعات دولت. تقریبا 85,000 مهاجران پذیرفته شده در ثانیه-1Bs هر سال است.

[مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های جدید بر کارگران خارجی توضیح داد]

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به منظور محافظت خواهد ایالات متحده کارگران درد و رنج کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر; منتقدان می گویند او با استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت برای اجرای تغییرات گسترده به سیستم مهاجرت. این اقدامات فقط برای متقاضیان خارج از کشور.

این حرکت محکوم شد توسط ایالات متحده شرکت های فن آوری است که با تکیه بر این برنامه برای خود حقوقی واجد شرایط. سوندار پیچای هندی آمریکایی, مدیر اجرایی گوگل گفت: در یک صدای جیر جیر که او “نا امید کرد.” ایلان ماسک بنیانگذار SpaceX گفت که او مخالف با این حرکت خواستار آن را “بیش از حد وسیع است.” در هند Hemant Mohapatra یک شریک در شرکت سرمایه گذاری Lightspeed هند به نام حرفه ای برای بازگشت به هند توصیف بان به عنوان یک “شخصی خیانت.”

فابریس Coffrini

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای گفت که او “نا امید” توسط ویزا یخ. فناوری ایالات متحده بخش است به احتمال زیاد به ضربه سخت مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

برخی از سرخپوستان کار در ایالات متحده گرفتار شده بودند خارج از کشور و یا جدا از خانواده خود به دلیل پرواز ممنوع و صدور ویزا تاخیر در طول بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اجرایی منظور تعمیق عدم قطعیت در اطراف آنها در آینده است.

برای Dixit ویزا بان به معنی طولانی جدایی از فرزندان او. او دختر جوان را نمی صحبت کردن با او در FaceTime کنه. او نگرانی در مورد این که چگونه این ماه او را تحت تاثیر قرار دختر بزرگتر است.

“من می توانید به من بدهید تا در زندگی حرفه ای من, اما من نیاز به دوباره با بچه های من,” او گفت:. “من باید خطر زندگی خود را با ساخت آنها را در اینجا سفر در یک بیماری همه گیر?”

برای Pramod Alagandhula, 36, یک مهندس مشغول به کار در یک زیست فناوریnology شرکت در میشیگان این می تواند سیگنال پایان رویای آمریکایی است. او به ایالات متحده به عنوان یک دانش آموز در سال 2007 داشت و کار او را دوست داشت و pieced با هم یک زندگی است.

او و همسرش در بازگشت به هند در ماه فوریه برای مراقبت از یک بیمار پدر و مادر است. او کار کرده است از راه دور از هند از ماه مارس, اما سفارت به معنای بسته شدن ویزای خود را تمدید برنامه مورد نیاز برای او را به بازگشت به ایالات متحده بود و نه فرآوری شده. او نگران است که او را از دست دادن شغل خود را اگر او قادر به بازگشت به زودی.

“من هنوز هم در شوک,” او گفت:. “مثل زندگی من در حال آمدن است از هم جدا است.”

Nasscom یک انجمن صنفی در صنعت فناوری اطلاعات به منظور “غلط و مضر به اقتصاد ما است.”

“ویزای H-1B — از خود را آغاز و تا به امروز — تحقق یک مهارت های انتقادی شکاف در اقتصاد ایالات متحده و آن را رقابتی تر” گفت: Shivendra سینگ معاون رئیس جمهور از تجارت جهانی در Nasscom. H-1B کارگران گفت: همچنین درگیر در مدیریت خدمات ضروری در covid-19 بازیابی از جمله بیمارستان, امنیت, آموزش آنلاین و تجارت الکترونیک. برخی از “ستون فقرات و زیرساخت های حیاتی است که مدیریت تکنولوژی کارگران در H-1B.”

Dixit نرم افزار مهندس از کالیفرنیا نوشته شده است به ایالات متحده سناتورها و اعضای کنگره در ناامیدی. او همچنین به دنبال اضطراری قرار ملاقات با سفارت بدون شانس.

“من نمی هر چیزی اشتباه است و یا شکستن هر قانون” او گفت:. “چرا ما بودن ؟

جوانا اسلاتر کمک به این گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استناد به همه گیر سفارشات محدودیت کارگران خارجی گسترش محدودیت های مهاجرتی از طریق دسامبر

چشم انداز: یک سی خانواده رشته در هند توسط ما ناکارآمد سیستم مهاجرت

یک سی خانواده رشته در هند توسط یک سیستم مهاجرت در نهایت می گرداند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de