برگزاری رژه نظامی روز پیروزی و یک روز فراموش سنگ زنی همه گیر

ماکسیم Shemetov ایسنا

یک سرویسکار راهپیمایی در طول رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو 24 ژوئن سال 2020 است.

مسکو — روسیه جشن پیروزی روز چهارشنبه سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی را شکست نازی ها در جنگ جهانی دوم به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به دنبال ریختن سیاسی عقب نشینی از covid-19 همه گیر و درام غرور ملی در آماده سازی برای یک رای در سراسر کشور است که می تواند او را ببیند باقی ماندن در قدرت تا 2036.

برای روس ها, پیروزی, روز است که شاید ملت احساسی ترین تعطیلات و تداعی پیروز خاطرات زمان جنگ قهرمانی تاریک بی رحمانه قربانی از 27 میلیون شهروندان شوروی که در چه شناخته شده است در اینجا به عنوان جنگ بزرگ میهنی. روسیه در تلویزیون دولتی شده است در حال اجرا بدون توقف نورد بنر در سمت راست از روی صفحه نمایش به تصویر می کشد نام هر شناخته شده تلفات.

سالمندان و جانبازان جنگ مردم در 80s و 90s — یکی از گروه های آسیب پذیر به covid-19 ویروس — شرکت در روز چهارشنبه رژه.

آخرین بازمانده از عضو از سه شوروی زن نیروی هوایی هنگ گالینا Brok-Beltsova, 95 بود نشسته پوتین در سمت راست.

پوتین گفت: اروپا بدهکار آن آزادی به سربازان شوروی که گذاشته زندگی خود را در جنگ.

“آنها در دفاع از سرزمین خود را آزاد کشورهای اروپا از مهاجمان نجات مردم آلمان از نازیسم و ایدئولوژی آن. آن است که غیر ممکن است به تصور کنید چه اتفاقی می افتاد به جهان اگر ارتش سرخ به حال ایستاده در راه فاشیسم او گفت:” در یک سخنرانی افتتاحیه رژه. پس از او صحبت کرد سربازان با پوشیدن لباس قدمت آن به جنگ و واحد از چندین شوروی سابق در سازمان ملل راهپیمایی در میدان به عنوان رزمی موسیقی زنگ زد.

[روسیه با استفاده از جوایز و میهن پرستی به فشار رای به تغییر قانون اساسی است. وجود اندک اشاره ای به هدف: حفظ پوتین در قدرت است.]

رژه یک ویترین از نیروی نظامی با تانک و موشک مجموعه ای به سر و صدا از طریق مربع قرمز سربازان راهپیمایی در ترد شکل گیری و برنامه ریزی شده نیروی هوایی روگذر ملت پیشرفته ترین هواپیما. بیش از 13000 نیروهای 234 وسایل نقلیه زره پوش و 75 هواپیما شد و انتظار می رود شرکت کنند.

رژه تا به حال به تعویق افتاد از مارس 9 دلیل coronavirus اما در هفته های اخیر مقامات بهداشت اصرار داشت که میزان عفونت کم است به اندازه کافی برای رفتن پیش با رویداد — میهنی قطعه مجموعه ای که نماد پوتین را رهبری کرد و منجر به یک هفته رای کشور آغاز روز شنبه در اصلاحات قانون اساسی از جمله یکی که حق او را به دوباره مسابقه انتخابات دو بار پس از مدت خود را منقضی می شود در سال 2024.

منتقدان از جمله بیماری های عفونی متخصص ویکتوریا Adonyeva اند هشدار داد که روسیه با عجله به بازگشت به حالت عادی برای رژه و قانون اساسی رای — حتی به عنوان آمار رسمی نشان می دهد موارد در حال افزایش است و روزانه توسط بیش از 7000 یک روز — به احتمال زیاد یک موج جدید در عفونت ها در هفته های آینده.

در سرب تا روز پیروزی روسیه بازگشایی ورزشگاه رستوران ها و کافه ها و مغازه ها و سالن مو اگر چه توده رویدادهایی مانند کنسرت هنوز هم ممنوع است.

سه شنبه روسیه گزارش شده بود 599,705 موارد در جایگاه سوم در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است. با توجه به آمار رسمی در مورد سوال توسط منتقدان روسیه مرگ رسیده اند 8,359.

با اقتصاد روسیه در بحران با توجه به همه گیر پوتین تصویب امتیاز به تازگی به پایین ترین سطح خود, 59 درصد است. هر چند هنوز هم با استانداردهای غربی آن است که در یک کشور که در آن کرملین حفظ کنترل بر رسانه ها و به طور معمول زندان مخالفان و منتقدان و توقیف دارایی های خود را.

در سراسر کشور آدرس شنبه, پوتین به دنبال روشن کردن افکار عمومی در سراسر گفتن روسها که مقامات در حال انجام همه چیز ممکن است برای نجات جان انسان ها از covid-19 همه گیر برتر کشور است. او تمدید یک سری از مزایای موقت به خانواده ها با فرزندان و افراد بیکار ضربه گیر و اعلام کرد بیشتر اقدامات برای حمایت از کسب و کار.

میزبان آژانس عکس

از طریق رادیو فردا

نظامیان روس حضور در مراسم رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو 24 ژوئن سال 2020 است.

سیاستمدار مخالف Leonid Volkov گفت: اخیرا در یک ویدیو یوتیوب که هزاران covid-19 موارد روزانه ثابت آن را “مضحک و کیفری” به بلند کردن covid-19 محدودیت و با ادامه رژه و یک در سراسر کشور رای بدهند.

“اما به عنوان ما می بینیم چرنوبیل فاجعه است نه تدریس مقامات هر چیزی که او گفت:” با اشاره به یک سال 1986 نیروگاه هسته ای, انفجار در اوکراین تحت پوشش توسط مقامات شوروی. او پیش بینی کرد که هزاران نفر از مردم می میرند به دلیل رای دادن.

“ده ها تن از جان هزاران نفر را در پوتین وجود ندارد اما امیدواریم که او تجدید نظر کند چرا که او را نمی بینم چیزی در مقابل او به جز ابدی خود را حاکم و دیوارهای پناهگاه خود را. است که چرا مراقبت از خودتان و از قدیمی تر خود را به بستگان. ما نمی توانیم تکیه بر دولت است. آن را دروغ و دروغ و دروغ خواهد شد.”

پوتین به شرکت در یک سری از رویدادهای این هفته باز گسترده نظامی کلیسای دوشنبه و گذاشتن تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام در نزدیکی کرملین دیوار جایی که او به ملاقات جانبازان و تکان داد دست خود را.

گسترده اقدامات در نظر گرفته شده برای محافظت از پوتین از coronavirus از جمله نصب یک ویژه ضد عفونی کننده تونل در محل اقامت خود که اسپری غبار ریز بر روی بازدید کنندگان برای کشتن ویروس. جانبازان دیدار پوتین مورد نیاز خود جدا برای دو هفته قبل.

در ماه های اخیر کرملین حمله کردند مقامات از اروپا و به ویژه در لهستان و اوکراین که ویژگی جنگ به رهبر اتحاد جماهیر شوروی جوزف استالین پیمان عدم تهاجم با رهبر نازی آدولف هیتلر تقسیم کردن بخش هایی از اروپا ،

پوتین استدلال در مقاله ای در مجله سیاست خارجی منافع ملی است که قدرت های غربی از جمله بریتانیا و فرانسه و ایتالیا شد به سرزنش برای مماشات با نازی ها با امضای 1938 مونیخ توافق که واگذار قطعات چکسلواکی به آلمان است. او استدلال ساخته شده جنگ در اروپا اجتناب ناپذیر است.

[روسیه و لهستان با استفاده از نسخه های متفاوت از جنگ جهانی دوم سابقه داخلی به پایان می رسد]

او گفت: رهبران غربی و لهستان مشتاق بودند رفت و برگشت به مونیخ خیانت زیر فرش زیرا “این نوع شرم آور به یاد بیاورید که در آن چشمگیر روز از سال 1938 اتحاد جماهیر شوروی بود و تنها به ایستادن برای چکسلواکی.”

“بریتانیا و همچنین فرانسه بود که در آن زمان متحد اصلی چک و اسلواک انتخاب به برداشت خود را تضمین و رها کردن این کشور اروپای شرقی به سرنوشت آن است. در انجام این کار آنها به دنبال به طور مستقیم توجه نازی ها به سمت شرق به طوری که آلمان و اتحاد جماهیر شوروی را به ناچار به درگیری و خونریزی با یکدیگر سفید است.”

روسیه را تاریخی نسخه از وقایع بوده است مندرج در قانون اساسی در اصلاحات در حال حاضر به تصویب توسط پارلمان روسیه. این رای در سراسر کشور برگزار می شود از روز شنبه تا ژوئیه 1 در انتظار تایید این اصلاحات اگر چه از لحاظ فنی آن است که از نظر قانونی لازم است.

به عنوان مقامات روسی را burnished استالین نقش در جنگ بزرگ میهنی شوروی دیکتاتور در محبوبیت رشد کرده معاصر در روسیه با توجه به مستقل ناظر انتخابات از Levada تحلیلی مرکز. تعداد روس ابراز احترام به استالین از افزایش 28 درصد در سال 2018 به 41 درصد در سال 2019 با توجه به این مرکز است.

اگر چه میلیون ها روس ها رفت که گله به خیابان ها به مناسبت پیروزی روز یکشنبه معترضان نصب یک شخص پيکت — تنها شکل از اعتراض است که مجاز و بدون مجوز رسمی — دستگیر شده اند در روزهای اخیر. پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov ارتباط این دستگیری ها به ادامه covid-19 محدودیت.

میخائیل Voskresenskiy

AP

رژه سازند دیده می شود پیش از رژه نظامی به مناسبت سالگرد 75 از نازی شکست در میدان سرخ در مسکو پنج شنبه, 24 ژوئن سال 2020 است.

پوتین یک بار گفت که روس ها او نمی خواست به عنوان رئیس جمهور ابدی.’ در حال حاضر به نظر می رسد او می کند.

روسیه دولت بازرسی و نگهداری به عنوان پوتین به نظر می رسد برای سیمان تاثیر پس از انتخابات ریاست جمهوری

در روسیه همه گیر مبارزات حتی پوتین نمی تواند با سرعت پاداش به کارکنان بهداشت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de