پس از مرگ گزارش Sushant Singh نشان می دهد علت مرگ

بمبئی 24 ژوئن (IANS) پلیس بمبئی دریافت نهایی postmortem گزارش از اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput. آن امضا شده توسط یک تیم از پزشکان پنج.

هیچ مبارزه علائم موجود در بدن از Sushant Singh

“هیچ مبارزه علائم و یا خارجی صدمات” پیدا شد بازیگر بدن خود را نشان می دهد postmortem گزارش. علت مرگ ذکر شده است به عنوان خفگی به دلیل حلق آویز. خود ناخن ها نیز یافت می شود پاک است. این گزارش به نقل از این بازیگر مرگ به عنوان یک “مورد واضح و روشن از خودکشی با دیگر بازی ناپاک” به عنوان گزارش شده توسط هند امروز.

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در بمبئی اقامت در ژوئن 14. بدن خود را فرستاده شده به بمبئی کوپر در بیمارستان برای مرگ همان روز.

پلیس ضبط اظهارات

در همین حال پلیس بمبئی ثبت اظهارات خود شایعه دختر, Rhea Chakraborty, پدرش و خواهر و دوستان نزدیک خود داخلی کمک کند و دیگر کارکنان علاوه بر مدیر Mukesh Chhabra بود که helming Sushant آینده فیلم “Dil Bechara” در میان دیگران.

حتی به عنوان پلیس بمبئی بررسی Sushant مرگ بازیگر بالیوود Shekhar Suman ایجاد کرده است, یک انجمن به نام #justiceforSushantforum خواستار مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) پروب به مرگ است. در توییتر هشتگ #CBIEnquiryForSushant شده است ویروسی برای بیش از یک هفته در حال حاضر.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de