آیا شما می گویند آنچه شما فکر می کنم ؟ که خطرناک! شما ممکن است اخراج کنید!

شما احتمالا در مورد نیویورک تایمز ویرایشگر استعفا پس از تصویب یک نظر قطعه توسط سناتور. تام پنبه R-آرکانزاس که پیشنهاد نظامی به گام برای پایان دادن به شورش.

چند بار خبرنگاران توییتی از همان جنجال آفرینی عبارت “در حال اجرا این نهاد سیاه نیویورک تایمز کارکنان در معرض خطر است.”

واقعا ؟ چگونه ؟

رابی Soave یک دلیل سردبیر مجله می نویسد که در مورد جوان رادیکال توضیح می دهد که “آنها تنها ادعا می کنند از آنجا که تاکتیک خود را برای تصرف قدرت در محل کار.”

آنها متوجه شدند این تاکتیک از به اصطلاح بیدار اساتید و فعالان دیگر در گران کالج می گوید Soave.

سال گذشته دانشجویان دانشگاه هاروارد خواستار آن شدند که قانون پروفسور رون سالیوان استعفا به عنوان یک مقیم در دین. چرا ؟ او موافقت می خواهم به بخشی از Harvey Weinstein حقوقی دفاع تیم.

یک زن گفت: “من احساس نمی امن!” اگر چه سالیوان شده بود یک دین برای سال های بسیاری است. سالیوان استعفا داد.

در UCLA, مدرسه کسب و کار سخنران کلاین گوردون رد یک درخواست به دانش آموزان سیاه پوست درمان های مختلف را امتحان نهایی به دلیل جورج فلوید مرگ است. کلاین با اشاره به این که از کلاس آنلاین, او تا به حال هیچ راهی برای دانستن است که دانش آموزان سیاه پوست بودند. او همچنین گفته: “به یاد داشته باشید که MLK معروف گفت که مردم باید ارزیابی بر اساس رنگ پوست خود را.”

این گروه فعال رنگ را تغییر دهید (که پس از من خواستند که اخراج می شود) راه اندازی یک درخواست به کلاین “فسخ برای او بسیار حساس بی اعتنا و محزون می خوانی نژادپرستانه پاسخ.” UCLA سرعت مجوف. کلاین در اجباری را ترک کنند.

در حال حاضر که بسیاری از کالج سابق رادیکال مشاغل نخبگان در شرکت های رسانه ای آنها تقاضا است که روزنامه ها می گویند نه چیز خاصی.

زمانی که در پاسخ به غارت و چپاول در دوران جورج فلوید اعتراض Philadelphia Inquirer زد حساس, تیتر, “ساختمان ماده بیش از حد” 44 کارکنان ادعا کرد که “قرار می دهد و زندگی ما در خطر است.” نامه خود را نمی دهد هر گونه شواهدی که چگونه آن را تهدید زندگی خود را (در واقع امروز هر دو سیاه پوستان و سفید پوستان هستند امن تر از همیشه) اما آنها را به دست آورد. سردبیر استعفا داد.

یک هفته بعد فعالان جوان در NBC news سعی کردم به سکوت Federalist محترم سایت محافظه کار که ان بی سی به عنوان “راست.” The Federalist تا به حال منتشر شده از یک ستون که گفت: به درستی که رسانه ها به دروغ ادعا کرد که شورش های خشونت آمیز بودند صلح آمیز است. اما ستون بود شامل یک اشتباه است. آن را به نقل از یک مقام دولتی گفت: گاز اشک آور مورد استفاده قرار گرفت که آن را تا به حال استفاده شده است.

NBC و سپس مقاله ای زد لاف زدن که گوگل مسدود Federalist تبلیغات پس از یک “NBC news تأیید واحد” آورده Federalist را “نژاد پرستی” به گوگل توجه است. ان بی سی خبرنگار حتی تشکر جناح چپ فعال گروه خود را برای “همکاری است.”

اما NBC اشتباه بود. گوگل نمی, قطع Federalist. گوگل صرفا تهدید کرد که اگر Federalist نمی پلیس خود در بخش نظرات.

آن یک بار زمانی که فعال اوباش اسمیر شکست خورده است. اما نگه داشتن آنها را در تلاش برای کشتن تمام انواع بیان است.

برخی از در حال حاضر حتی می خواهید کودکان را نشان می دهد تلویزیون “Paw Patrol” لغو شد به دلیل آن را نشان می دهد اجرای قانون است و نجیب است.

زمانی که فعالان تصمیم می گیرید که برخی از کلمات یا استدلال “توهین آمیز” هیچ کس باید با استفاده از این کلمات.

“(اما) ما قرار گهگاه توهین به هر یک از دیگر می گوید:” Soave “از آنجا که شما ممکن است اشتباه باشد. ما باید به گفتگو در مورد آن. ما باید به چالش دگم. اگر چه ما هنوز با این اصل است که شما نمی تواند صحبت کردن در برابر پادشاه؟! که تاریخ از قرون وسطی است.”

این زمانی است که مقامات گالیله برای جسارت به می گویند که زمین حول خورشید است.

“این شرط که تمام انسان ها زندگی می کردند تا زمانی که فقط گذشته 300 سال بود, و آن را بسیار کمتر جای خوشحالی می گوید:” Soave. “سپس ما به یک ایده است که ما را در بهبود جامعه با داشتن فرانک و گاهی اوقات مشکل گفتگو در مورد مسائل مربوط به سیاست و فلسفه در مورد چگونه ما در حال رفتن به همراه و با هم زندگی می کنند.”

زندگی شده است بسیار بهتر از مردم به دست آورد و حق آزادانه صحبت می کنند.

کالج نخبگان گسترش این ایده که بیان می تواند یک شکل از خشونت است. “کلمات مانند گلوله!” آنها می گویند.

اما کلمات کلمات; گلوله گلوله. ما باید آنها را نگه دارید از هم جدا.

زمانی که تحت عنوان چپ خود را اعلام کرد تنها داوران از حقیقت بسیار مهم است که همه ما صحبت می کنند تا برای آزادی بیان است.

جان Stossel نویسنده “من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de