عکس: خارج از هیئت ناظران جلسه احساسات بالا اجرا

 • سیاه زندگی مسائل حامی میشل Usher و سانتا آنا پلیس Cmdr. مت Sorenson به اشتراک گذاری لحظه ای احساسی که Usher از او می پرسد اگر او فکر می کند او یک فرد بد به عنوان یک counterprotester پیشنهاد شده است. آنها در خارج از سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 در حالی که اورنج کانتی هیئت ناظران برگزار شد جلسه عمومی. در حالی که بلندگو در داخل خطاب به هیئت مدیره در مورد کوروناویروس ماسک – دستور و defunding پلیس ده ها تن از معترضان و مقابله با گروه های درگیر در یک تجمع. این رویداد باقی مانده عمدتا مسالمت آمیز ، (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زندگی مسائل معترض طول می کشد در یک تجمع در خارج از سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران برگزار شد. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Black Lives Matter حامیان و مقابله با معترضان برخورد خارج سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Black Lives Matter حامیان آغوش, بعد از رقص در یک تجمع در خارج از سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Black Lives Matter حامیان و مقابله با معترضان برخورد خارج سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Black Lives Matter حامیان ایجاد هنر گچ خارج سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک counterprotester اسمیر Black Lives Matter هنر گچ خارج سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Black Lives Matter حامی تیم هاروی دارای پرچم آمریکا در مقابل یک counterprotester خارج سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020 که در آن اورنج کانتی هیئت ناظران جلسه شد داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • اعتراض سازمان زو-شکار Wianecki با استفاده از t-پیراهن به یک نقطه در طول یک تظاهرات در خارج از سالن اداره در سانتا آنا در سه شنبه 23 ژوئن 2020. نارنجی شهرستان هیئت ناظران در مورد برگزاری یک جلسه داخل. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سیاه زندگی مسائل حامی میشل Usher و سانتا آنا افسر پلیس به اشتراک گذاری لحظه ای با هم در حالی که نگه داشتن دست در خارج از سالن دولت در روز سه شنبه 23 ژوئن 2020. Usher شد تلاش برای نگه داشتن چندین تظاهرات مسالمت آمیز پس از counterprotester برداشت یک نشانه و پاره پاره آن است. بعد از آن در روز Usher به ارمغان آورد برخی از افسران به اشک هنگامی که او از آنها پرسید که آیا فکر می کردم او یک فرد بد به عنوان یک ضد معترضان پیشنهاد شده است. نارنجی شهرستان هیئت ناظران بودند جلسه ای در داخل که در آن مردم خطاب مسائلی مانند coronavirus موظف ماسک و defunding پلیس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

به عنوان اورنج کانتی هیئت ناظران ملاقات روز سه شنبه در سانتا آنا سالن اداره, سیاه زندگی موضوع معترض میشل Usher هم زده احساسات برخی از افسران پلیس بودند که در خارج نگه داشتن سازمان دیده بان در چند ده معترضان. پس از یک معترض با گروه دیگری نفرین در Usher و به او گفت که او بد فرد Usher راه می رفت پایین خط حدود 10 پلیس درخواست هر یک از اگر آنها به توافق رسیدند. برخی از نگاه چشم پر از اشک به آنها جواب داد: “نه.”

در ضمن داخل این مکان کردم به ابراز نگرانی در مورد defunding پلیس و coronavirus موظف ماسک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de