کره شمالی در برگزاری تهدید و لفاظی علیه جنوب

Ahn Young-Joon AP

یک کره جنوبی سرباز ارتش عبور توسط یک تلویزیون نشان دادن یک تصویر از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک برنامه خبری در سئول ایستگاه راه آهن سئول 24 ژوئن سال 2020 است.

سئول — کره شمالی روز چهارشنبه گفت رهبر آن کیم جونگ سازمان ملل متحد برنامه ریزی شده است به حالت تعلیق در اقدامات نظامی علیه کره جنوبی عقب کشیدن از هفته از ساختمان تنش در شبه جزیره کره ادامه بن بست در مذاکرات هسته ای با ایالات متحده است.

کره شمالی به مدت طولانی با استفاده از یک استراتژی افزایش و د-افزایش تنش ها برای کمک به پیروزی امتیازات از آن همسایگان و رقبای قدرتمند.

بیش از چند هفته گذشته کره شمالی شده است شماره گیری تا مبارزات خود علیه جنوب, تهدید نظامی اقدامات مگر اینکه دولت سئول متوقف می شود ضد پیونگ یانگ فعالان از ارسال تبلیغات جزوات در سراسر مرز.

در اوایل این ماه در کره شمالی قطع خطوط تماس ویژه تلفن با جنوب و منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی بین بردن نمادهای زودگذر روابط در شبه جزیره.

چشمگیر U-نوبه خود در سیاست خصمانه اعلام شد رهبر کره شمالی در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه این کشور کمیسیون مرکزی نظامی که گزارش شده از طریق کره شمالی به رسانه های دولتی در روز چهارشنبه.

“در نشست مقدماتی این [کمیسیون] در زمان سهام از وضعیت حاکم و معلق اقدام نظامی در برابر برنامه های جنوبی” کره ای خبرگزاری مرکزی گفت:. رسانه های دولتی گزارش نمی دهد جزئیات خاص در اقدامات نظامی بود که در دست بررسی است.

[چرا کره شمالی فقط منفجر کردن آن عملا سفارت کره جنوبی]

این گزارش همچنین گفت: این کمیته مورد بحث “اسناد حمل دولت اقدامات برای بیشتر تقویت جنگ بازدارنده از کشور است.”

نظامی در کره شمالی قول داد در هفته گذشته به reoccupy مناطق مرزی بود که غیرنظامی تحت توافق با جنوب. ارتش خلق کره, کرده بود گفت: این امر از سرگیری تمرینات نظامی و دوباره پست گارد در مناطق مرزی که در آن نیروهای قبلا خارج شده است به عنوان بخشی از تنش-کاهش توافق با کره جنوبی.

کره جنوبی وزارت دفاع تا به حال در پاسخ توصیف تهدید به اقدامات نظامی به عنوان یک نقض پیمان صلح و هشدار داد کره شمالی که آن را “قطعا پرداخت قیمت” اگر آنها را می شکند.

سئول وحدت وزارت است كه ناظر به روابط با کره شمالی در گفت و نظارت بر وضعیت و حفظ آن موضع که بین کره ای پیمان نظامی باید حفظ شود.

کره شمالی بوده است ramping تا آن تحریکات پس از یک اجلاس بین کیم و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته به پایان رسید بدون معامله به دلیل اختلاف نظر بر لغو تحریمها در جای خود قرار داده چرا که کره شمالی سلاح های هسته ای توسعه است.

پیونگ یانگ تا به طور فزاینده تحت فشار سئول به شکستن و دور از واشنگتن و مدافع کره شمالی ،

کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ در هفته گذشته با انتقاد از دولت کره جنوبی ماه Jae-in به عنوان “بردگان” و اقدام در جهت منافع خود “استاد” واشنگتن به جای پیونگ یانگ.

تحلیلگران امنیتی گفت که رهبر کره شمالی پس از هفته عمدی تنش ساختمان است قرار دادن یک ترمز بر روی خط به بیرون از نگرانی بیش از یک نظامی صهیونیستی و به ترک اتاق را برای مذاکرات دیپلماتیک.

“اگر کره شمالی را سخت خط سیاست باعث بیشتر تمرینات نظامی مشترک بین کره جنوبی و ایالات متحده به ارمغان می آورد و مکرر در مورد استقرار آمریکا دارایی های استراتژیک در شبه جزیره کره این تلفات در کره شمالی گفت:” چئونگ سئونگ-چانگ کره شمالی کارشناس در کره جنوبی Sejong موسسه.

چئونگ گفت: کره شمالی از طریق تحریکات اخیر, تا به حال به دست آورده به اندازه کافی امتیاز از کره جنوبی از جمله سئول دولت اخیر تعهد به تنظیم ضد رژیم فعالان از ارسال جزوات. “کره شمالی را به این نتیجه رسیدند که آن را بیشتر به از دست دادن از به دست آوردن با در نظر گرفتن یک گام بیشتر (در تحریکات),” او گفت:.

زحمت تماس با ما, کره شمالی می گوید جنوبی به عنوان کیم, خواهر, صفحة تا تهدید

کره جنوبی ماه هنگامی که داده VIP خوش آمدید شمال. او در حال حاضر به عنوان تمسخر کره بحران عمیق تر.

خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد افزایش می یابد در شهرت به عنوان تهدید جایگزین توسعه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de