ماهانه ترافیک مسافری سه برابر در جان وین در فرودگاه ممکن است اما هنوز راه البته

برخی از 82,000 مسافران از طریق تصویب جان وین در فرودگاه ممکن است بیش از سه برابر تعداد مارس اما هنوز هم خاموش 90% از یک سال پیش.

فرودگاه ترافیک است و دوره نقاهت را با مردم بیشتر بازگشت به پرواز به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی متحده و انتقال به “طبیعی است.” اما این فرودگاه هنوز هم از دیدن کمتری مسافران از یک سال پیش هنگامی که بیش از 940,000 تا به حال سفر از طریق این فرودگاه در مارس 2019.

فرودگاه ماهانه ترافیک مسافر کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان 25,313 در ماه آوریل زمانی که فرمانداران سراسر کشور صادر stay-at-home سفارشات به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

تعداد کل پروازهای هواپیمایی – که شامل شخصی و سرگرمی هواپیما مانند Cessnas و همچنین خصوصی و کسب و کار جت – کاهش 14.5 درصد در آوریل نسبت به یک سال پیش. اما تعدادی از تجاری و رفت و آمد پروازها سقوط بیش از 70 ٪ است. به طور کلی تعداد را آف و فرود کاهش یافته و به 17,352 یک 34.5 درصد کاهش در مقایسه با یک سال پیش.

سه شرکت های هواپیمایی بر اساس تعداد مسافر بودند Southwest Airlines, American شرکت های هواپیمایی و شرکت هواپیمایی آلاسکا.

به عنوان متحده ادامه روند بازگشایی فرودگاه است که به دنبال به جلو به دیدن بیشتر مردم سفر از طریق هوایی فرودگاه سخنگوی Deanne تامپسون گفت. “ما تشویق می شوند که ممکن است به نظر می رسد بهتر از مارس و ما انتظار داریم ژوئن به نگاه بهتر است.”

فرودگاه افزایش یافته است و چگونه اغلب کارکنان آن sanitizes بالا لمسی مناطق مانند نرده, او گفت:. کارکنان نیز نصب موانع حفاظتی در مقابل میز و تشویق فیزیکی فاصله از طریق کن و دیگر اقدامات او گفت:.

فرودگاه مقامات انتظار می رود برای استفاده از 45 میلیون دلار در فدرال کمک از یک coronavirus امداد لایحه برای پرداخت حقوق کارکنان و سایر هزینه های عملیاتی, او گفت:. فرودگاه نشده گذاشته هر کسی او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de