توسط Gary Metzker,

مشارکت نویسنده

ساحل طولانی را آنجلا Madsen سه بار Paralympian و دریایی ایالات متحده جانباز درگذشت در حالی که در تلاش برای تبدیل شدن به اولین جنده اولین بار آشکارا گی ورزشکار و قدیمی ترین زن به ردیف در سراسر اقیانوس آرام همسر او گفت: یکشنبه, ژوئن 23. او 60.

مدسن مجموعه ای از مرینا دلم رعی در یک 20 فوت قایق پارویی در مارس با هدف رسیدن به هاوایی قایق بادبانی باشگاه در هونولولو در عرض چهار ماه. Deb Madsen از پارو زن و همسر, گفت: در یک شنبه Facebook پست که آنجلا Madsen ارسال یک پیام متنی در شنبه شب 20 ژوئن.

اما در یکشنبه, آنجلا Madsen بود در پاسخ به او همسر پیام های Deb مدسن گفت. یک شنبه روز رسانی در RowofLife Facebook صفحه به نام بعد از آنجلا مدسن قایق گفت: پارو زن بود در مورد نیمه راه به هاوایی.

“با غم و اندوه” Madsen نوشت: در Facebook صفحه در روز سه شنبه “من باید اعلام کند که آنجلا Madsen نمی خواهد کامل, انفرادی, ردیف به هاوایی.”

مدسن باعث مرگ خواهد شد. گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا که کمک کردهاید مدسن بدن بازگشت نیست یک درخواست برای نظر پنج شنبه بعد از ظهر. Deb Madsen همچنین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

اما فیلمساز ثریا سیمی که انجام شد یک فیلم مستند در انفرادی ردیف گفت: او ویران شد.

“این تنها سنگین ترین لحظه زندگی من” Simi گفت: در یک بیانیه کتبی به جنوب کالیفرنیا اخبار ، “من خیلی متاسفم و خیلی غمگین برای نوشتن این. من می دانم که بسیاری از شما نیز به تشویق او و خواست او را به موفقیت است.”

مدسن فلج شد و در سال 1993 پس از یک عمل به عقب اشتباه رفته; او نیاز به عمل جراحی است چرا که او مجروح شد بازی بسکتبال در حالی که مستقر در سابق Marine Corps Air Station ال تورو در نزدیکی ارواین. او بیکاری را از دست داده ازدواج او و به پایان رسید تا زندگی در خیابان. در یک نقطه او زندگی می کردند یک قفل ذخیره سازی در دیزنی لند.

پس از رفتن را از طریق یک برنامه توانبخشی در VA بلند, ساحل, بهداشت و درمان, سیستم Madsen تبدیل به تطبیقی ورزشی. او شروع به پارو زدن در 1997 و خیلی با انگیزه است که یک سال بعد او آغاز تطبیقی قایقرانی برنامه های در پیت کماندار قایقرانی مرکز دریایی در ورزشگاه.

مدسن رقابت های پارالمپیک سه بار برنده مدال برنز در قایقرانی و شات قرار داده است.

او اولین زن دارای معلولیت به دو ردیف در سراسر اقیانوس اطلس. در سال 2009 او و هم تیمی هلن تیلور اول شد زنان به ردیف در سراسر اقیانوس هند. در سال 2010 او بخشی از یک تیم است که circumnavigated بریتانیا. مدسن ذکر شده است شش بار در کتاب رکوردهای جهانی گینس.

“من می خواستم برای ایجاد یک فرصت برای افراد معلول به ردیف” او گفت SCNG در ماه مارس است. “این یکی از فراگیر ترین فعالیت های مردم می تواند انجام دهد. ما ردیف سه روز در هفته و انجام آن در طول سال. آن را کاملا رایگان برای افراد معلول است.”

و که او با توجه به دب Arenberg, USRowing را تطبیقی مدیریت توسعه.

“آنجلا یک داوطلب مربی برای سال های بسیاری برای VA را Valor بازی در هر دو و میدانی و قایقرانی که در آن او آسان رفتن, هنوز تندرو سبک, انگیزه بسیاری از جانبازان برای رسیدن به جدید شخصی و فیزیکی اهداف در طول خود را بازیابی” Arenberg گفت: در بیانیه ای نوشته شده در USRowing سایت. “او لبخند او بی پروایی روح و آنچه او به ما آموخت از طریق بخش, الهام بخش, شیوه زندگی از دست رفته خواهد شد توسط بسیاری از.”

مدسن ترین سفر اخیر تلاشی بود برای ردیف 25 درصد از اقیانوس آرام — یا حدود 2500 کیلومتر از جنوب کالیفرنیا به هاوایی.

و او رفت و آن را به تنهایی.

وجود دارد هیچ قایق های زیر را برای پشتیبانی. او انجام تمام مواد غذایی خود و با استفاده از یک desalinator به آب شیرین. او قایق پارویی بود 6 پا گسترده ای با یک تخم حاوی یک تخت و اتاق برای لوازم.

Deb Madsen, on Facebook, گفت که او نگران بود که همسر او نیست پاسخ دادن به پیام ها در روز یکشنبه. این پارو زن Deb Madsen نوشت: در حال برنامه ریزی برای رفتن در آب برای برخی از تعمیر و نگهداری است که می تواند ثابت کند خطرناک است. اما در همان زمان او افزود: ارتباطات در وسط اقیانوس آرام می تواند پر از لکه است.

“من امیدوار” دب مدسن گفت: “اما هنوز هم تا به حال احساس سنگینی در قفسه سینه من است.”

وقتی دب Madsen نگاه ردیابی او نوشت: در Facebook قایق به نظر می رسید به شناور — به جای حرکت تحت قدرت از یک پارو زدن.

سیمی که filmaker تماس U. s. Coast Guard, Deb مدسن گفت و توضیح داد که نگرانی های خود را.

گارد ساحلی منحرف یک کشتی باری پلینزی به ارائه کمک های Deb مدسن گفت: Simi گفته شد. کشتی سفر از تاهیتی به اوکلند در حدود 12 ساعت از آنجلا مدسن قایق.

گارد ساحلی در ضمن با ارسال هواپیما به پرواز در سراسر منطقه روز دوشنبه Deb مدسن گفت.

“هواپیما دیدم آنجلا در آب ظاهرا مرحوم افسار به RowofLife اما قادر به رله که اطلاعات با توجه به پوشش ماهواره ای ضعیف” دب Madsen نوشت: در Facebook صفحه. “هنگامی که از غرب آفریقا وارد شده اند حدود 11 p. m. روز شنبه, آنها یافت می شود و بهبود آنجلا بدن.

“RowofLife شناور است و ما در حال کار بر روی بهبود آن” دب Madsen نوشت. “آنجلا در حال حاضر در مسیر به تاهیتی بدون من بود که ما توافق است.”

Simi در بیانیه ای به SCNG گفت که او نمی تواند باور آنجلا Madsen مرده است. اما او افزود Madsen درک خطر از قایقرانی در سراسر اقیانوس آرام.

“این یک خطر روشن رفتن از یک روز و آنجلا آگاه بود که بیش از هر کس دیگری” Simi گفت. “او مایل بود به مرگ در دریا انجام چیزی که او دوست داشت بیشتر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de