ISRO می شود ثبت اختراع هند برای مایع خنک کننده و گرمایش پوشاک

چنای: The Indian Space Research Organisation (ISRO) کردم و یک ثبت اختراع برای آن مایع خنک کننده و گرمایش پوشاک (LCHG) است که مناسب برای برنامه های کاربردی فضا.

ثبت اختراع معتبر است به مدت 20 سال از تاریخ, نرم افزار, که در فوریه 8, 2016 و اعطا شد در ژوئن 19.

در حالی که ISRO است که ذینفع یا ثبت اختراع صاحب چهار مخترعان هستند Srirangam Siripothu, Reshmi Balachandran, Saraswathi Kesava Pillai مانو و Gurumurthy Chandrasekaran.

با توجه به ثبت اختراع مقالات ثبت شده توسط ISRO جامه ساخته شده از سازگار پارچه و قطعات برای ارائه راحت دمای بدن و حذف از عرق.

این لباس پیدا کردن استفاده از در فضایی سرنشین دار پرواز و همچنین برای زمین محدود عملیات مانند آتش نشانی مشغول به کار در صنایع و آژانس فضایی هند گفت: در آن براده.

نزدیک اتصالات تک قطعه, پوشاک, پوشش بدن, نیم تنه و اندام ها از گردن تا پا وزن آن بین 1000 تا 3000 گرم و جلوی ورود زیپ به توان داخل بیش از آن پرواز و یا فضا کت و شلوار پوشیده می شود.

با توجه به ISRO جامه برتر انتقال حرارت بهره وری و می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ درجه حرارت بدن پوشنده لباس در سطوح مناسب برای فیزیولوژیکی عملکرد مورد نیاز است.

این LCHG کنترل درجه حرارت بدن پوشنده لباس شامل بیرونی پلیمری پارچه تریکو و داخلی پلیمری پارچه خالص در تماس با پوشنده لباس را از پوست است.

بیرونی و لایه داخلی از پوشاک هستند که از هم جدا شده توسط یک کثرت لوله های پیکربندی برای گردش یک انتقال حرارت سیال است.

لوله چیده شده است در چنین راهی که آن را پوشش می دهد کل بدن بدون هیچ گونه تداخل و حذف حداکثر گرما از پوشنده لباس است.

این آژانس فضایی هند در حال کار بر روی بلند پروازانه 10 ، 000 تومان کرور روپیه پروژه ‘Gaganyaan’ به ارسال سه خلبانان نیروی هوایی به فضا برای یک هفته.

چهار نیروی هوایی هند خلبانان تحت آموزش فضانورد در روسیه است. از این سه سفر به فضا و در ارتفاع حدود 400 متر.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News