حیدرآباد: بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) است که همه مجموعه ای برای جلوگیری از مدیریت COVID-19 مهار خوشه در حیدرآباد.

بنا به گزارش GHMC نا امید به عنوان دولت در بخش بهداشت و درمان است ارائه اطلاعات به روز شده در تازه COVID-19 بیماران و یا محل نگهداری آنها در شهر است.

دکن کرونیکل به نقل از یک مقام ارشد GHMC رسمی عنوان کرد و گفت: “در ابتدا داده های به تعویق افتاد دو روز. این در حال حاضر به یک هفته است. ما هنوز عامل مهار مناطق بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت هفته گذشته است.”

Peeved با Telangana وزارت بهداشت ، GHMC است که در هیچ خلقی را به تازه مهار فعالیت است. در دو روز گذشته آن کاهش می یابد خانه خوشه با 50 درصد کاهش تعدادی از 1100 به 626.

با توجه به GHMC مقامات این شرکت آماده است برای از بین بردن تمام مهار خوشه. که به طور موثر به این معنی است که همه اولیه و ثانویه مخاطبین Covid-19 بیمار “باید مراقبت از خود.”

همه مهار خوشه در Serilingampally منطقه در حال حاضر حذف شده است با وجود آن داشتن 35 فعال موارد است. GHMC حفظ 79 خانه خوشه در LB نگر منطقه است که 80 فعال موارد 345 خانه خوشه در Charminar منطقه که دارای 692 فعال موارد 31 خانه خوشه در Khairiatabad منطقه که دارای 39 فعال موارد 120 خانه خوشه در سکوندربد منطقه که دارای 194 فعال موارد و 51 خانه خوشه در Kukatpally منطقه که دارای 131 تجمعاتی موارد است.

با توجه به منابع به عنوان مدیریت مهار مناطق به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به مشکل کارگران مستقر در COVID-19 وظایف خواسته شده است برای برگرداندن به حالت عادی وظایف مانند جمع آوری مالیات و درخت و کشت و زرع تخریب ساختمان های مخروبه ، به طور مشابه تمام مهندسی مقامات خواسته شده است به تمرکز بر روی جاده ها و دیگر پروژه های زیربنایی و تسریع آنها.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de